Adete kaç gün kala gebelik testinde pozitif gördünüz?

ay hadi inşallah yaa. kendime hep nokta kadar da olsa umut arıyorum. bugün normalde deli gibi regl sancımın olması gerekirdi. ama sadece çok ara ara kasıklarımda batma oluyor 10 sn falan sonra geçiyor. benim reglden 1-2 gün öncesi hep sancım olurdu ama bugün tık yok
Heveskendirmek istemem ama bende de gebelikten önce batmalar oluyordu ondan şüpheleniyorum test yapmıştım zaten pcosum ve olmuyordu normalde bu bebeğim kendiliğinden tedavisiz oldu.

Heveskendirmek istemem ama bende de gebelikten önce batmalar oluyordu ondan şüpheleniyorum test yapmıştım zaten pcosum ve olmuyordu normalde bu bebeğim kendiliğinden tedavisiz oldu.
ya batmalarım son 1 haftadır var. ve normalde olmazdı. testlerimde negatif çıkınca ümidi kestim. mecbur yarını bekleyeceğim :KK43:

Ay hadi inşallah ya sabah ki ağlama seansımdan sonra bana yeniden umut oldun 🥹 bugün rüyamda hamilelik testim pozitifti o kadar sevinçle yaptım ki testi sonra yine hüsran
Ifff çok yorucu çok ilk kez bu ay denedim ovülasyonla falan ben çok takmam sanıyordum bir gece rüyama girdi gebelik testi pozitifti gerçek sandım resmen 😂

Ifff çok yorucu çok ilk kez bu ay denedim ovülasyonla falan ben çok takmam sanıyordum bir gece rüyama girdi gebelik testi pozitifti gerçek sandım resmen 😂
ovülasyon testi işe yarıyor mu gerçekten? bu ay da regl olursam bende almayı düşünüyorum da

ovülasyon testi işe yarıyor mu gerçekten? bu ay da regl olursam bende almayı düşünüyorum da
Yarayıp yaramadığını henüz bilmiyorum 9 gün var 😂 ben çok uzun süre yapmadım 5 gün yaptım iki çizgi aynı renk olduğu gün ve öncelerini değerlendirebildim sadece sonraki gün silikleşti. Benim adetlerim düzenlidir aslında çok ihtiyacım yoktu ama gecikme yaşıyorsam korunmadığım aylarda yaşıyorum genelde

Yarayıp yaramadığını henüz bilmiyorum 9 gün var 😂 ben çok uzun süre yapmadım 5 gün yaptım iki çizgi aynı renk olduğu gün ve öncelerini değerlendirebildim sadece sonraki gün silikleşti. Benim adetlerim düzenlidir aslında çok ihtiyacım yoktu ama gecikme yaşıyorsam korunmadığım aylarda yaşıyorum genelde
yaa o zaman bana da haber verir misiniz 9 gün sonra? :)

Ovulasyon dönemlerimde çok takmıyorum ama takip etmesem bile regl dönemine yaklaşınca içim içimi yiyor 😅 öyle oluyor valla bende çok mutlu uyandım 😅

merhaba, ben bu ay ilk defa ov testi kullandım. ve şuan hamilelik var. ben adet gunume 5 gun kala test yaptım pozitif çıktı ov testine göre çatlamadan sonra 10. gunumdu aynı gun kan verdim 41,92 çıktı sonucum. . daha once bir dış gebelik yaşadığım için beta takip ediyorum 2 gunde bir dün akşam verdim 196 çıktı perşembe gunu tekrar kan vereceğim.

X