En Erken Hamilelik Belirtileri Nelerdir Siz Neler Yaşadınız?

Ben adetim daha gelmeden belirtilerim vardı çok yoğun bi şekilde üstelik 2 gün gecikmeyle teste pozitif çıktı olabilir bence

Benimde adetim üç gün gecikti normalde adet olmadan önce beyaz akıntı olurdu iki gün sonra adetim başlardı ama şuan hiç bişey yok arada midem bulanıyor ve kasıklarımda karnımda ağrı oluyor test yaptım tek çizgi çok netti diğeri hafif silikti acaba hamilemiyim

evet bende de sol yumurtaligimda agri var bacaklarim agri yoo benide adet basiyoo ve gögüslerimi sis histediyorumm banada yardim edin ayrica adet'im 7 gun geciktii

Son düzenleme:
test yapmaya gerek kalmadi adet oldum ama hic agrim belim yatmalar felan olmadi benim adetim nolmalda cok sancili gecerdi ama bugun 2 saat rahmin agridi oda gecti acaba mart'tami olcam
Benim de hiç geçmezdi 5 gün ilk defa geçti ve çok kısa kısa sancı gördüm 15/20 saniyelik oda 5 gün gecikmeden önce ben de gebelik belirtisi olarak algıladım test yaptım çok kes cıkmadı en sonun da kan testine gittim negatif di bu ay da hiç ümidim yok gecikirse bile beklicem yapmıcsm test kesinlikle az kaldı adetime de

Canlarım bende yeni öğrendim hamileliğimi, ilk önce ben hissettim hep hamile olduğumu, fiziksel olrak benim sarı hafif sulu akıntım başlamıştı ki şu günlerde fazlalaşıyor, ve adetime 4 gün kala mide bulantım başladı öyle bir mide bulantısı ki geçmiyor bütün gün sizinle yemek yesenizde yemesenizde, son olrak da halsizlik kolunuzu kaldırmaya bile dermanınz olmuyor, Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah benim belirtilerim şuanlık bunlar haa bu arada ben de yumurtlamanın 6. Günü yerleşme kanaması oldu yani adetimden 10 gün önce

Rabbim sağlıkla kucağına almayı da nasip olsun korunuyor muydun kaç aylık evlisin acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…