En Erken Hamilelik Belirtileri Nelerdir Siz Neler Yaşadınız?

Sizce Hamilemiyim?

• HAMİLESİN

OY: 4 57,1%
  • HAMİLE DEĞİLSİN

OY: 3 42,9%

• Ankete Katılan
    7

Aysu1997

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2018
13
3
27
BU AYIN 13 NDE YUMURTLAMA GÜNÜMDÜ VE YUMURTLAMA GÜNÜMDE ESİMLE BİRLİKTRE OLDUK ADET BELİRTİLERİ MUHAKKAAK 2 GÜN ÖNCE BASLARDI BENDE AMA 10 GÜN ÖNCE BELİRTİ VERMESİ NORMALMİ
GÖĞÜSLERİM ÇOK ŞİŞTİ ACIYORLAR YEŞİL DAMARLAR BELİRGİNLEŞMİŞ VE KARARDI SUT BEZECIKLERI VAR GOGSUMDE BUNU FARKETTİM VE BELİM SOL KASIĞIM SIRTIM COK AGRIYOR
KASIKLARIMDA BATMALAR OLUYOR
BUNA EK OLARAK BACAK AĞRIM VAR KARNIMDA ŞİŞLİK VAR KABIZIM VE GAZIM VAR ATES BASIYOR GECELERİ KOKU HASSASİYETİM VAR.BEN NEGATİF CIKIP UZULMEYEYİM DİYE TEST YAPMADIM AMA EVDE KLORAK İLE TEST YAPTIM KOPURDU SİZCE BU KADAR BELİRTİYE HAMİLEMİYİM LUTFEN BİRSEYLER YAZIN CEVAPLARINIZI VE DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM .

Muhtemelen hamilesin aynı şeyleri bende yaşadım 1 aylık hamileyim anlattıklarını aynen yaşadım zaten testte yaparsan net çıkmayacak en iyisi bir beta hcg yapmak ☺

19 ocakta yazmissin canim bu belirtiler bende de var durumundan haberdar eder misin??

yumurtlama gününden 3-4 gün sonra belirtiler başlar bende
şuan 2. gün ve önümüzdeki günlerde anlayacağımdan eminim
adet kendini birkaç gün kala belli ediyor ama yumurtlamadan sonraki belirtiler bebeğin rahme yerleşme çabaları hormonlardaki değişiklikler daha erken belirti veriyor

Adet belirtilerinden farkli bi belirti olmuyor mu hicc yaa? Mesela adet agrisi bi 10 12 gün onceden baslar mi

Adet belirtilerinden farkli bi belirti olmuyor mu hicc yaa? Mesela adet agrisi bi 10 12 gün onceden baslar mi

bence adet belirtisi o kadar erken başlamaz hissedilen şey yumurtanın çatlaması olabilir

ben farkı şöyle anlıyorum rahimde bir hareketlenme bir pıtırdı oluyor sanki :)

bence adet belirtisi o kadar erken başlamaz hissedilen şey yumurtanın çatlaması olabilir

ben farkı şöyle anlıyorum rahimde bir hareketlenme bir pıtırdı oluyor sanki :)
Bende hic oyle seyler yok :)) çok agrim var bi 10 gundur ve bat 31 ocak. Koku hassasiyeti çok fazla. Ama bu belirtiler 4. Haftadan sonra cikarmis dogru mu bu acaba

Bende hic oyle seyler yok :)) çok agrim var bi 10 gundur ve bat 31 ocak. Koku hassasiyeti çok fazla. Ama bu belirtiler 4. Haftadan sonra cikarmis dogru mu bu acaba
1 hafta once doktor rahimin kalinlasmis yumurtanin biri catlamis dedi bu ne demek ki cunku ben baska sebepten gitmistim bunu sormak aklima gelmedi

ben belirtilerin başlama zamanının bünyeye gçre değişebileceğine inanıyorum
kimi kadın hamile kaldıgında şok olur mesela
ama kimisi de şüphelenir ve dogrudur
illa 4. hafta çıkacak diye birşey yok
ben adete 1 hafta kala anlamıştım testte silik çizgi çıkmıştı

1 hafta once doktor rahimin kalinlasmis yumurtanin biri catlamis dedi bu ne demek ki cunku ben baska sebepten gitmistim bunu sormak aklima gelmedi

rahim duvarı iki sebeple kalınlaşır
ya kendini gebeliğe hazırlıyor çünkü bebiş rahim duvarına tutunacak
ya da adet olacaksınız
yumurta çatlamışsa döllenmiş olabilir

Cnm 14. Unde yumurtlamamda testtemcıktı aynı belırtıler bardo bence test yap

4 gün var bat a. Aslinda hic sevmem Boyle beklemeyi doktor umutlandirdi yoksa takilmicaktim

rahim duvarı iki sebeple kalınlaşır
ya kendini gebeliğe hazırlıyor çünkü bebiş rahim duvarına tutunacak
ya da adet olacaksınız
yumurta çatlamışsa döllenmiş olabilir
Peki bu kalinlasma adetten dolayi ise adete 2 hafta varken de kalinlasir mi????

4 gün var bat a. Aslinda hic sevmem Boyle beklemeyi doktor umutlandirdi yoksa takilmicaktim
Benım 8. Gunde hafıf bıso coktı ama 10. Gunde erken gebelıkte gordum cızgıyı ve anladım oyuzden cıkar bata 5 vardı ozaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…