Erken yumurtlama ve Regl Öncesi Testlerde Silik Çizgi

VanessaMs

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2024
48
44
Merhaba, 6 aylık evliyiz. Çocuk daha düşünmüyor ve korunuyorduk. 2 ay önce Kadın doğuma genel kontrol amaçlı gittim, reglim biteli henüz 2-3 gün olmuştu. Doktor sol yumurtalıkta yumurtamın oluştuğunu ve hazır olduğunu söylemişti. O dönemler değerlendirmedik. Sonraki periyodda (yani bu ay) adet bitiminden 3 gün sonra korunmasız ilişki yaşadık. Eğer testler doğruysa, ilişkiden 10 gün sonra 5 dkda silik çizgi çıktı. Sonraki günlerde de hafif koyulaşarak devam etti.Bugün itibariyle bat’a 5 gün kaldı. Sorum şu; hemen regl sonrası erken yumurtlama oluyorsa, gebelik de erken oluşabilir mi ? Testte bat’tan 7-8 gün önce çıkar mı?
Kullandığım marka: Prodoctor erken gebelik testi.
Ben aslında inşallah çocuk yapmaya hazırım heveslenip sonradan üzülmemek için değerli fikirlerinizi almak istedim. Kan vermeye regl sonrası gidiliyor diye biliyorum o nedenle gitmedim henüz.
Yaşayan var mıdır? Yorumlayabilirseniz çok sevinirim.

Merhaba, 6 aylık evliyiz. Çocuk daha düşünmüyor ve korunuyorduk. 2 ay önce Kadın doğuma genel kontrol amaçlı gittim, reglim biteli henüz 2-3 gün olmuştu. Doktor sol yumurtalıkta yumurtamın oluştuğunu ve hazır olduğunu söylemişti. O dönemler değerlendirmedik. Sonraki periyodda (yani bu ay) adet bitiminden 3 gün sonra korunmasız ilişki yaşadık. Eğer testler doğruysa, ilişkiden 10 gün sonra 5 dkda silik çizgi çıktı. Sonraki günlerde de hafif koyulaşarak devam etti.Bugün itibariyle bat’a 5 gün kaldı. Sorum şu; hemen regl sonrası erken yumurtlama oluyorsa, gebelik de erken oluşabilir mi ? Testte bat’tan 7-8 gün önce çıkar mı?
Kullandığım marka: Prodoctor erken gebelik testi.
Ben aslında inşallah çocuk yapmaya hazırım heveslenip sonradan üzülmemek için değerli fikirlerinizi almak istedim. Kan vermeye regl sonrası gidiliyor diye biliyorum o nedenle gitmedim henüz.
Yaşayan var mıdır? Yorumlayabilirseniz çok sevinirim.
Evet oluşabilir daha önceki gebelik yaşadım düşükle sonuçlandı ama bir hafta önce öğrenmiştim hatta o zamanlar diyordum ki âdetten hemen sonra herhalde hamile kaldım

Kızlar reglim 2 gün gecikti bu sabah testi tekrarladım, saniyesinde koyu çift çizgi çıktı hayırlısıyla. 🥰 İlk testi Bat’a 8 gün kala yapmıştım çok silikti, doğru sonuç vermiş oldu. Yani erkense ama çok silik de olsa görürseniz mutlaka dikkat edin. Erken yumurtlama da olabiliyor ve çıkıyor. İnşallah çok sağlıklı hamileliklerimiz olsun. 💜

Eklentiler

• BF17659A-6880-4098-AAA7-5B3A33962933.jpeg
    BF17659A-6880-4098-AAA7-5B3A33962933.jpeg
    60,4 KB · Görüntüleme: 180
Kafayı yiyeceğim kızlar yardım edin adet olmam gerekiyor bugün geçen ay 5 gün erken oldum bir bakın allah rızası için

Eklentiler

• 5EEFB5FB-928A-4C3C-933B-77C7ED051922.jpeg
    5EEFB5FB-928A-4C3C-933B-77C7ED051922.jpeg
    230,7 KB · Görüntüleme: 151
  • IMG_8407.jpeg
    IMG_8407.jpeg
    149 KB · Görüntüleme: 169
Kızlar reglim 2 gün gecikti bu sabah testi tekrarladım, saniyesinde koyu çift çizgi çıktı hayırlısıyla. 🥰 İlk testi Bat’a 8 gün kala yapmıştım çok silikti, doğru sonuç vermiş oldu. Yani erkense ama çok silik de olsa görürseniz mutlaka dikkat edin. Erken yumurtlama da olabiliyor ve çıkıyor. İnşallah çok sağlıklı hamileliklerimiz olsun. 💜
benimkine de bakabilir misiniz sabahtan beri cebelleşiyorum yazlıktayım kücük yer tekrar gidip alamıyorum test

Eklentiler

• IMG_9652.png
    IMG_9652.png
    288,8 KB · Görüntüleme: 158
Sağol canım benim kan da verdim negatif. Düşüğüm var kürtaj geçmişim var bu aralar yeni bi antidepresana başladım diye korktum. Kürtajdan sonra düzenim çok bozuldu bi 33 günde oldum bi 21 günde kafayı yiyeceğim. Sıkıntıdan kurdeşen döktüm
canım korkma her sey olacağına varır bende antidepresan kullanıyorum ama bebek istiyorum ve bekliyorum da stres en kötü şey unutma bunu rabbimin vardır bizim için güzel bir planı

ilişkiden en erken 12 gün sonra idrar testinde çıkar gebelik. ve evet bende de erken yumurtlama olmustu ve reglimden 4 gün önce gebeliği öğrenmiştim. 3 gün önce de kan vermistim ve değerim 306ydı. yani olabilir. bazı durumlarda regl gelmeden gebeliği öğrenmek mümkün. ama bende belirtiler ağır olduğu için regl öncesi test yapmistim. tabii ki en sağlıklısı regl gecikmesini beklemek. benim testim reglden 4 gün önce böyleydi.
Merhaba hayırlı akşamlar kızlar bugün kafa takılan soru daha regl olmama 1 hafta var göğsüm çok kötü ve belim ağrıyor bugün iki test yaptım ikiside 2. Silik çıktı sizce gevelik varmı ve ayriyeten 2 gün önce iki damla pembemsi bir kan gelmişti sizce üst görme mi birinci testin fotoğrafı

Eklentiler

• 1000101339.jpg
    1000101339.jpg
    37,5 KB · Görüntüleme: 112
Merhaba hayırlı akşamlar kızlar bugün kafa takılan soru daha regl olmama 1 hafta var göğsüm çok kötü ve belim ağrıyor bugün iki test yaptım ikiside 2. Silik çıktı sizce gevelik varmı ve ayriyeten 2 gün önce iki damla pembemsi bir kan gelmişti sizce üst görme mi birinci testin fotoğrafı
Beta değerinize baktırın pozitif hamilesiniz

Merhaba kızlar benimde 9 Temmuz adetin başlangıcı. 2. Günü doktor 16 mm yumurtam olduğunu söyledi. Normalde 5 gün sürer 3 günde bitti adetim. O günden beri değerlendirdik. Bugün erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı ama Days doctor markası hatalı olabiliyormuş sizce var mıdır henüz çok erken olduğu için de kan vermek istemedim

Eklentiler

• IMG_1069.jpeg
    IMG_1069.jpeg
    140,8 KB · Görüntüleme: 90
Merhaba kızlar benimde 9 Temmuz adetin başlangıcı. 2. Günü doktor 16 mm yumurtam olduğunu söyledi. Normalde 5 gün sürer 3 günde bitti adetim. O günden beri değerlendirdik. Bugün erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı ama Days doctor markası hatalı olabiliyormuş sizce var mıdır henüz çok erken olduğu için de kan vermek istemedim
Testi tekrarlayın pozitif gözüküyor

Kan verdiniz mi 🧿

X