Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

ne kötü ona verilen değere inşallah söylediklerni yutturursun zevkle :)

SELAM ARKADAŞLAR.......
Ben oğlum 14 aylıkken karatay diyetine başladım ve 3 ay içinde 9 kilo verdim.....oğlum ŞUAN 18 AYLIK VE HALA EMİYOR....TAVSİYE EDERİM...SİTEMİZDE KARATAY DİYETİ GRUBU VAR...

20:00 den sonra yemek yememek zorluyo beni bebek gece uyumuyo

bebeğin neden uyumuyor anlamadım.aç mı yoksa gaz sorunumu var?

bu arada önemli bir not.bebeklerdeki gaz sorununun ilacı bio gia .harika bi ilaç.bir şişe ile sorunu hallettim.çok gazlı bebeklerde 3 şişeyi bulabiliyormuş.fiyatı 33 lira.

oğluşum uyumuşken bende yatayım artık:) zey zeyz hem sütümü artırmak hemde bağırsaklarımızı rahatlatmak için günde iki kez birer kase yoğurt ve içinede 1 çorba kaşığı keten tohumu atıyor ve yiyorum.yatmadan 3 saat önce tüketirsem gece uzun uyumasınıda sağlıyor.2 aydır yapıyorum.çok şükür.benden söylemesiii:) iyi geceler

pek uyku ile arası yok büyük de öyleydi hala da öyle
gazı falan yok kabızlık da yok çok şükür karnı da doyuyo ama uyumuyo sık sık uyanıp memeye yapışıyo alıştı b de yanımda uyumuya ondan
büyük de gündüz uyumuyo erken de yatsa geç de yatsa sabah 6 en geç 7 de kalkıyo
uykusuzluk beni deli ediyo
gündüz büyük uyumadığından küçüğü de uyandırıyo kısır döngü şeklinde geçiyo günlerimiz

yarın aldıırp deniycem iyi geceler ikisi de uyudu ben de biraz kitap okuyup uyuycam :)

herkese günaydıııınnn arkadaşlar:) bugün haftada bir kez tartıya çıkma kuralımı bozdum ve iyikide bozmuşum.hoşbulduk 8o li kilolarrrrrrrrrrrr89.1:))))))))))) ohhh beeeeee.hedefime 24 kaldııı.
bugün menümde sabah:
kıymalı yumurta(2) ,az yağlı peynir ( 3 karecik) 1 bardak süt(neskafeli) ve peşinden 1 saat yürüyüş (koşu bandında)

Hanìmlar ben de dün geceden beri aranıza katılmış bulunuyorum.kısaca kendimden bahsedeyim.ben bir ay oldu dogum yapalı.ikinci bebegim ve sezeryan oldum.kara kara düşünüyordum emzirirken nasıl diyet yapıcam diye.suan 70 kiloyum ve hedefim 60-62 .dün gece hepinizin yazdiklarini okudum ve sizlerle ben bu işi başaracağımı düşünüyorum.gelelim sabah kahvaltıma.
Sabah saat 6:30
Bir dilim tam tahıllı buğday ekmeği
3-4 küçük dilim kaşar peyniri
4 tane zeytin
1tane tavada yağsız yumurta
3 cay bardağı az sekerli cay

Ve saat 11oldu hala bisey yemedim ama öğlen kendime güzel bi yağsız tost ve yaninda taze sıkılmış portakal suyu hazirlayacam.
Bu arada hergün gülben ergenin videosuyla yarım saat pilates yapıyorum.

ben şuan mecburi hizmet yapıyorum.okula ara verdiğim için geç bitirdim.evlilik 2 cocuk derken tusu düşünmek ütopya gibi geldi.siz hangi branştasınız.
hmm sizindemi 2 tane kaç yaşındalar.benimde 2 tane ve bu aralar uyku sorunumuz var bugün çok zor kalkıp geldim asm ye

Benim de iki bebeğim var biri 2 yaşinda digerinin kirki çikmadi.aynı sorun bende de var.küçük gece uyutmuyor büyük gündüz uyutmuyor, napcaz bilmiyorum

insan bununla kilo alır dimi şhsen ben alırım karbonhidrat yuvası

2006 mezunuyum ben de merak etme senden farkım yok
mecburi yaptım ardından 2009 da lk kızım 2011 de ikinci tusu da ikinciye hamileyken kazandım
2 kere aile hekimliği yaptım ilkinde istifa edip acilde çalıştım ki acildeyken hamileydim sonra tekrar aile hekimliği ve ikinci hamilelik
pediatrideyim ama şu an ücretsiz izndeyim gün aşırılarla bebek emziremeyeceğim için
deliksiz uyku nedir unuttum

Benim de iki bebeğim var biri 2 yaşinda digerinin kirki çikmadi.aynı sorun bende de var.küçük gece uyutmuyor büyük gündüz uyutmuyor, napcaz bilmiyorum

doğumdan 2 gün önce 3 yaşındaki çarpışan arabaya bindirdii beni hiç rahat bırakmıyordu
ben hiç lohusalık yaşayamadım ne zaman uzansam üstüme çıkıyordu beni hiç uyutmadı
5 aylık küçük ve hala rahat ettiğim bi gün olmadı uyku problemi ikisinde de var dolaylı olarak da bende de
bugün irade79 un önerdiği yoğurtlu keten tohumunu deniycem

hoşgeldin :)

hemde pediatri..
bence sen kolay kilo verirsin azimli oldugun meslek akışından belli..

merhaba anladığım kadarıyla dr arkadaşlar var konu ile alakası yok ama bebişle ilgili bir sorum var cevaplarsanız sevinirim
burnu çok tıkanıyo delikler temiz görünüyor ama uyrken horlama tarzı ses çıkarıyor emerken de zorlanıyor
terliyor zavallı
şu an 3 aylığız 1 hafta önce çocuk dr götürdüm peditus şurup ve rihinhaft mı adını tam bilemiyorum bir sprey
5 gün kulan geçer dedi sonra deniz suyu kullan dedi
ama hala iyileşemedi
evimiz kaloriferli odayı nemli tutmaya çalışıyorum peteklere su astım aradada buhar makinesi çalıştırıyorum
eğer uygun bir sprey öneriyorsanız yazarsanız sevinirim akşam eşim gelirken alsın

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…