Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Arkadaşlar selam benim de 5 aylık bebeğim var. 12 kilo fazlam var. Yalnız benim çocuk doktorum bana sütün olması için şeker yemelisin tatlı baklava diyor aklım karıştı

Bir de ben diyetisyeen gitmeden veremiyorum. Çünkü diyetisyen her hafta tartıyor. Bu benim için zorlayıcı oluyor bir de tabi para veriyorum bari yemiyim moduna giriyorum:)
merhaba canim.allah baguslasin kuzunu..sut icin esas onemli olan sividir.tabiiki tatli arttiriyor ama illaji yenek gerekmez diye dusunuyorum..
ben de diyetisyene gitmeyi dusunuyorun..olmuyor biyle kacamak yapip duruyorun..bebegim ufak biraz daha buyusun beb de tutacagim diyetistenin yolunu

yok mu zayıflamak isteyen anneeeeee...
hadi amaa dogum yapan annecikler az cok vardir kilonuz

Bende 8. gruptayım canım. Ben perşembe 112 ile başladım. Dukan yapmaya karar verdim ama emzirdiğim için emin değildim. Biraz inceleyince emzirenlere güçlendirme önerdiğini gördüm. Daha 1 hafta geçmedi tartım 109.6 hiç atak yapmadım hemen herşeyi yiyorum tavsiye ederim

Arkadaşlar selam benim de 5 aylık bebeğim var. 12 kilo fazlam var. Yalnız benim çocuk doktorum bana sütün olması için şeker yemelisin tatlı baklava diyor aklım karıştı
Merhaba arkadaslar ben varim kilo vermek isteyen gecen ay basladim yemeklerime dikkat etmeye ve her gün yarim saat spor yapiyorum 80 le basladim suan 76.1 im biraz agir gidiyor ama gidiyor. Bu arada sütüm de mi azalma oldu yoksa kizim mi cok icmeye basladi anlamiyorum ama birakmak istemiyorum diyeti piskolojim cökmüsmdurumda cünkü. Eger burda paylasim yapacaksaniz bende katilayim araniza .

Merhaba canim..bebisin kac aylik..biz dun iki aylik olduk..87 ile doguma girdim..ancak 7 kilo gitti..brn dekaratay usulu beslenmeye baskadim..su an 77-78 civariyim..
srnin yaptigin bir diyet var mi..ben jendi kendimecyaptigimda hem veremiyorum hem de sütüm azaliyor..karatayda azalmadi sutum..

Merhaba canim..bebisin kac aylik..biz dun iki aylik olduk..87 ile doguma girdim..ancak 7 kilo gitti..brn dekaratay usulu beslenmeye baskadim..su an 77-78 civariyim..
srnin yaptigin bir diyet var mi..ben jendi kendimecyaptigimda hem veremiyorum hem de sütüm azaliyor..karatayda azalmadi sutum..
Merhaba canim biz 3 aylik olduk 96 ile doguma girdim eve geldigimde 76 idim tabi süt olsun diye yiyip 80 e ciktim. Gecen ayin 29 unda diyete basladim 80 kilo ile bugün 75.9 ciktim yavas gidiyor biraz. Belli bi listem yok yediklerime dikkat ediyorum. Mesela her sabah 3 dilim ekmek bi yumurta, biraz peyaz peynir ve krem peynir bi domates dere otu ve roka yiyorum öglen meyveli yogurt yada o vakte kadar bisey pisirmissem yiyorum biraz , aksam da bulgur pilavi muhakkak yiyorum sütümü arttiriyor yanina da tavuk yada sebze yemegi ve bi kase yogurt . Gece de bi elma yogurda dograyip yiyorum ve ya hazir meyveli yogurtlardan yiyorum. Bol bol da rezene iciyorum buna ragmen sütüm azalmisti simdi üc saatte bir sagiyorum düzenlendi bir daha. Sizin nasil bir diyet programiniz var karatay belli seyleri yiyebiliyorsun galiba benim de sorunum belli bi listeye bagli kalamiyorum cabuk sikiliyorum o zaman diyetten uzun yazdim bayagi :)

belli bir listem yok..katataya da harfiyen uyamiyorum tabii..ekmek ve şekerli seyler hamurisi yasak. .peynir balik tavuk salata vs sınırsız. .kyruyemis var bol bol..surumu etkilemedi azaltmadi yani..ekmegi unuttim bile onun yerine ceviz falan yiyorum...meuve de sınırlı bu diyette sadece sabah onetiyor..ama ben canim ceketsr yiyorum..ne de olsa emzikliyim..

ne kadar cok odemin varmis yaa dogumla birlikte 20 kilon gitmis..benim sadece 6 kilo gitmisti..

belli bir listem yok..katataya da harfiyen uyamiyorum tabii..ekmek ve şekerli seyler hamurisi yasak. .peynir balik tavuk salata vs sınırsız. .kyruyemis var bol bol..surumu etkilemedi azaltmadi yani..ekmegi unuttim bile onun yerine ceviz falan yiyorum...meuve de sınırlı bu diyette sadece sabah onetiyor..ama ben canim ceketsr yiyorum..ne de olsa emzikliyim..

ne kadar cok odemin varmis yaa dogumla birlikte 20 kilon gitmis..benim sadece 6 kilo gitmisti..
Ekmegi kisinca ben sütüm cok azaldi sadece kahvaltida yiyorum zaten ilk günler cok cok kistim simdi daha fazla yiyorum. Kac kilosun suan verdin mi hic benim moralim bozuluyo ya cok yavas gidiyo birakim diyorum sonra kiyafetlerime bakiyorum üzülüyorum . Evet acayip su toplamistim yürüyemiyordum son zamanlarda artik dogumdan sonra geceleri üc defa gecelik degisiyordum uyudugumda.

Merhaba canim biz 3 aylik olduk 96 ile doguma girdim eve geldigimde 76 idim tabi süt olsun diye yiyip 80 e ciktim. Gecen ayin 29 unda diyete basladim 80 kilo ile bugün 75.9 ciktim yavas gidiyor biraz. Belli bi listem yok yediklerime dikkat ediyorum. Mesela her sabah 3 dilim ekmek bi yumurta, biraz peyaz peynir ve krem peynir bi domates dere otu ve roka yiyorum öglen meyveli yogurt yada o vakte kadar bisey pisirmissem yiyorum biraz , aksam da bulgur pilavi muhakkak yiyorum sütümü arttiriyor yanina da tavuk yada sebze yemegi ve bi kase yogurt . Gece de bi elma yogurda dograyip yiyorum ve ya hazir meyveli yogurtlardan yiyorum. Bol bol da rezene iciyorum buna ragmen sütüm azalmisti simdi üc saatte bir sagiyorum düzenlendi bir daha. Sizin nasil bir diyet programiniz var karatay belli seyleri yiyebiliyorsun galiba benim de sorunum belli bi listeye bagli kalamiyorum cabuk sikiliyorum o zaman diyetten uzun yazdim bayagi :)
Doğumda 20 kilo mu verdin canım ?

merhaba canim.allah baguslasin kuzunu..sut icin esas onemli olan sividir.tabiiki tatli arttiriyor ama illaji yenek gerekmez diye dusunuyorum..
ben de diyetisyene gitmeyi dusunuyorun..olmuyor biyle kacamak yapip duruyorun..bebegim ufak biraz daha buyusun beb de tutacagim diyetistenin yolunu
Canım Merhaba ben de 2 ay önce doğum yaptım 26 kg almıştım şimdi 10 kg fazla kaldı ama veremiyorum diyet spor yapamıyorum emzirdigim için ama vermem lazım yaa artık takmaya başladım

Evet canim 96 ile doguma girdim 10. gün 76 idim.
waaaowww ne kadar cok odemin olmus öyle. .simdi kac kilosun..ne kadatlikti bebis..
Canım Merhaba ben de 2 ay önce doğum yaptım 26 kg almıştım şimdi 10 kg fazla kaldı ama veremiyorum diyet spor yapamıyorum emzirdigim için ama vermem lazım yaa artık takmaya başladım
merhaba canim..ben de 21 civari akdim kilo..ama 9 kolo fln gitti gerisi duruuor..zaten kiloly da hamile kakmustim..cok yolum var yanii..azicik versem baru de moralim duzrlse...

günlük menu ve sporumy buraya yazmaya karar verdim..belki sizler de bana eşlik edersiniz. .birlikte veririz bu kilocuklari..
bugun tartilicam buraya yazıcam. .haxir miyiz

1.60 canbi bisiyim:)
deli misin haksizlik etme kendine..benim de 1,62.. 60 olsam dinyalar benim olur..mersk etme kuryulucaz bunlardan
.ama kilon cok degil o yuzden kafana fazla takma yavad yavas da olsa gidecek..ben ilk cocugumda 25 aldim..dogumdan sonra da aldim..ilk alti ay hicbisry yapmadim .inek gibi gezdim 80 kilolarda..sonra oglum ek besine badlayinca diyete baslafim 8 ayda 25 kilo verdim..
bunda biraz daha etkem baslayayim dedim
.ama olmuyor..pazarresi diyeyisyene gitmeyi dusunuyorum..

deliise misin haksizlik etme kendine..benim de 1,62.. 60 olsam dinyalar benim olur..mersk etme kuryulucaz bunlardan
.ama kilon cok degil o yuzden kafana fazla takma yavad yavas da olsa gidecek..ben ilk cocugumda 25 aldim..dogumdan sonra da aldim..ilk alti ay hicbisry yapmadim .inek gibi gezdim 80 kilolarda..sonra oglum ek besine badlayinca diyete baslafim 8 ayda 25 kilo verdim..
bunda biraz daha etkem baslayayim dedim
.ama olmuyor..pazarresi diyeyisyene gitmeyi dusunuyorum..
Sagol canim yaa moral verdin :) diyetisyene git canim Ise yarar belki ama kararli ve iradeli olmak en onemlisi . Yqpalim cqnim ben varim.ama bu sabah cok yedim yarin baslayalim:KK66:

Sagol canim yaa moral verdin :) diyetisyene git canim Ise yarar belki ama kararli ve iradeli olmak en onemlisi . Yqdoğdu cqnim ben varim.ama bu sabah cok yedim yarin baslayalim:KK66:
tamam yarin baslayalim..
ben de sabah tahin helvasi yedim biraz..aksama dengelerim diye dusunuyorum..

sabahlari 1 saat kosu bandibda yaklasik 5,5-6 km hizli tempo yuruyus yapiyorum ..senvyapabiliyor musun..
bu arada benim minigim 11 eylul dogumlu srnin ki hangi gun dogdu

sen egzersiz yapabiliyor musun diyecektim yanlış olmus kusura bakma canım

sen egzersiz yapabiliyor musun diyecektim yanlış olmus kusura bakma canım
Canim evde bant da kondisyon bisikleti de var ama yapamiyorum. Ama yarin baslicam. Karin egzersizi de yapmaliyiz. Karnim yumusscik:KK43: benimki 5 eylul dogumlu sezeryan benimki senin

X