Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Ben artik bunaldim zaten milletin hamileliklerinde nasil oldugunu dinlemekden tam bitti dedim simdi hamilelikden sonra ki dönemlerini anlatiyorlar yada cocuklarini nasil yetistirdiklerini bigün birine pis patlicam sen bunu yaptin diye herkes yapmak zorunda mi diye ama tutuyorum kendimi.
Benim de eski kiyafetlerim 36 canim aynen montlarim bile olmuyor kollarimi bile sokamiyorum artik nasil yaglandiysam :) ama senin kilon fazla degil ki eskiden kac kiloydun canim .
50 kgydum canım:KK43: kiloya takintiliydim oldum olası ama hamilelikte baya Saldim hatta kendimi astım :)) ama olsun veririz canım karar vermek basarmanin yarisi:KK66:

kızlar merhaba. bende 26 gün önce doğum yaptım. 8 kilo fazlam var.. bende diyet yapmak istiyorum. erken mi sizce?

Bugün 73.6 olmusum 200 grcik gitmis :) böyle böyle vericem insallah birde hergün tartiya cikma huyumu birakabilsem ama namümkün uyanir uyanmaz tartiya cikiyorum :)

kızlar merhaba. bende 26 gün önce doğum yaptım. 8 kilo fazlam var.. bende diyet yapmak istiyorum. erken mi sizce?
Merhaba arkadasim hos geldin keske bende dogumdan hemen sonra baslasaydim eve geldigimde 76 olmustum süt olsun diye yedim yedim 80 oldum yine o zaman yapsam simdi 60 lardaydim cokdan :KK43: . Sakin cok yeme canim az ve öz yemen gerekenleri ye az karbonhidrat cok protein o zaman verirsin. Kolay gelsin simdiden :)

Valla onu ye bunu ye diye ağzım sürekli yemek sıkıştıriyorlar... bu gidişle kilo almaktan korkuyorum ben :KK43:
Canım ilk iki ay vücut baya çalışıyo süt yapmak için ondan sanırım iyi kilo veriliyo ben deli gibi yediğim halde 15 kilo gitti. Abartmadan ye bence kiloyu takma şimdi bebesin güzel toparlansin sonra sen de yavaş yavaş başlarsın. Ama tabi yine de sen bilirsin:KK66:

kızları ı phone telefonuma kadınlar kulubu yu bır turlu ındıremedım her zamanda lap top açamıyorum yavaştan başladım hem yuruyus hem dıyete bakalım haftalık tartılacağım perşembelerı tartı gunum bu arada ıcınızde en kılolu benım:KK43: kolay gelsın hepımıze

Canım ben yarin baslicam ya:) paylasicam bol bol. Iyi oluyo böyle:KK54:
Tamam bekliyorum o zaman :). bugün yediklerimi yazim öglen 12 de kahvalti yaptim kizima bagli kahvalti saatlerim artik :) az yagli iki yumurtayla menemen esimden bana pek kalmadi zaten :)) yine recel recelden vaz gecemiyorum bol yesillik yarim kase yogurt ve krem peynir ve 3 dilimde kepek ekmek su saate kadar bisey yemedim rezene ve su ictim ve kahve kahveden vaz gecemiyorum kendim icin yaptigim tek sey kahve artik :KK43:
5 de aksam yemegimi yicem yarim tabak bulgur pilavi yanina 4-5 kasik siyah fasulye yemegi bol salata .
Uyumadan da meyveli yogurtla kapanisi yaparim .

kızları ı phone telefonuma kadınlar kulubu yu bır turlu ındıremedım her zamanda lap top açamıyorum yavaştan başladım hem yuruyus hem dıyete bakalım haftalık tartılacağım perşembelerı tartı gunum bu arada ıcınızde en kılolu benım:KK43: kolay gelsın hepımıze
Kac kiloydun canim .

Merhaba kızlar ben de yarindan itibaren diyete başlıyorum. 8aylik tatliş bir kizim ve 10kilo fazlam var. Tabii bu 10kilonun sadece 2si dogum sonrasindan kaldi. Şu an tam kilomu bilemiyorum 3gun once annemin yanina geldim ve deli gb yiyorum 69 kiloydum simdi tartiya cikmaya korkuyorum :) kendimi bildigim icin araniza katilmak istiyorum. Burayi takip edersem ancak motive olurum yarin kara pazartesi ciddi anlamda kisitlamaya girip 1 hafta sonra tartilmayi düşünüyorum. Ne zaban ailemin tanina gelsem kilo alip donen biri olarak bu sefer kilo verip donersem super olacak

Günaydin kızlar beklenen pazartesi:) ve kilom 61.5:KK43: güne bi kuru kayısı ve incirle başladım ve ılık su hepimize az yemeler bol kilo vermeler:KK66:

Suyuma çubuk tarçın ve limon atarak içiyorum :) 7de uyandik miniğimle anneannesine birakip 40dk yürüyüş yaptım öncesinde 1kase musli yedim. Az sonra da yumurtali bol yesillikli ekmeksiz bir kahvaltı yapacağım. Hadi bir gazla basladim devamı gelsin artık :)

Merhaba kızlar ben de yarindan itibaren diyete başlıyorum. 8aylik tatliş bir kizim ve 10kilo fazlam var. Tabii bu 10kilonun sadece 2si dogum sonrasindan kaldi. Şu an tam kilomu bilemiyorum 3gun once annemin yanina geldim ve deli gb yiyorum 69 kiloydum simdi tartiya cikmaya korkuyorum :) kendimi bildigim icin araniza katilmak istiyorum. Burayi takip edersem ancak motive olurum yarin kara pazartesi ciddi anlamda kisitlamaya girip 1 hafta sonra tartilmayi düşünüyorum. Ne zaban ailemin tanina gelsem kilo alip donen biri olarak bu sefer kilo verip donersem super olacak
Hos geldin canim ne kadar kalabalik olursak o kadar motive oluruz. Kolay gelsin hadi bakalim tartilinca buraya da yaz kilonu canim.

Arkadaslar aslinda herkes kilosunu baslangicda yazsa bi hafta arayla da ne kadar verdigini en azindan hirslaniriz.
Whisper kolay gelsin basladin demek :)
Ben yeni uyandim suan süt sagiyorum kizima malesef gögüsden icmiyp cadi sagdikdan sonra tartilicam yazarim burayada herkese kolay gelsin diyet zor is arakadas :KK43:( yemek vardi simdi bi tava sucuklu yimurta 9 ay yedimde ne oldu gerci 96 oldum :)

Arkadaslar aslinda herkes kilosunu baslangicda yazsa bi hafta arayla da ne kadar verdigini en azindan hirslaniriz.
Whisper kolay gelsin basladin demek :)
Ben yeni uyandim suan süt sagiyorum kizima malesef gögüsden icmiyp cadi sagdikdan sonra tartilicam yazarim burayada herkese kolay gelsin diyet zor is arakadas :KK43:( yemek vardi simdi bi tava sucuklu yimurta 9 ay yedimde ne oldu gerci 96 oldum :)
Ohh masallah benim mesai 6da basliyo minikle:) bi fincan kahveyle 1parmak kadar cikolata. Azicik simarttim kendimi:KK66: kahvaltiyi saglam yapip aksama kadar bisi yememek amacim:)

X