Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

ben de 26 martta güçlendirmeden başladım 23 nisana kadar 4 kg verdim ama misafir geldi ara verdim diyete ve tabi +1 oldum :) 23 nisanda ataktan başladım, aldığım kiloyu verdim cuma yine misafir geldi ben yine +1 :) şöyle adamakıllı başlamak istiyorum ama bu süreçte de yanıma arkadaş arıyorum,sen sık sık takılırsan beraber verelim kiloları dukanla :) kilolarımız da birbirine yakın. ben şimdi seyire devam edeyim dimi? buarada bugün yarın adet de olcam onun da etkisi vardır diye düşünüyorum..buarada sen tahlil yaptırdın mı senin kolestrolün ne durumda ya benim yükseldi de..ama bu diyetle ilgili olmasa gerek??

kızlar merhaba bende emziren bir anneyim fazla kilolarım var,uyguladığınız diyet listeleri varmıy?ardımcı olursanız sevinirim
hoşgeldin, ben bişey uygulamıyom öyle takılıyom sahbet ediyorum dukancı kızlar var, onlar sana yardımcı olurlar sayfayı takip et canım

liste olayına ben de varım ama katı olmasın kurallar gruplardaki gibi gerçi diyet miyet yapmıyom ben moral ve destek ayrıcana sohbet için buradayım

işte insanın elinde bi liste olunca bu durumlar kaçınılmaz oluyor çiğdemcim karatayda da öyle mesela..yasak olan şeyleri yediğin an artı 1 kilo olarak yansıyor tartıya zaman zaman diyorum bırak listeyi misteyi kısarak azaltarak yap diyor ama işin için sağlıklı beslenme girince liste de kaçınılmaz oluyor sanırım..bence eksik bıraktığın evreden başla

Ayin 22 sine kadar takilabilirim sonrasinda 2 ay yokum :) insallah tr ye gidincede devam edebilirim ama zor sanki, malum lahmacunlar, kebablar, kunefeler, dondurmalar beni bekliyor
guclendirmeden baslayinca pek kilo verilmiyor, bende atakla basladim bi hafta once daha etkili oldu.. kolestrol yok bende canim, dunde adet oldum 8 aydir bekliyordum :) inanirmisin karnimin sisligi indi ve sanki vucudum rahatladi :) adet gormeden kilo vermek zor, vucud su ve odem topluyor canim, en azindan ben oyleyim :))))

Son düzenleme:
slm cikom sen de burdasın:)hoşgeldin:)))
:))))yeniden çocuk da yapacan mı:))))

ayyyy bu teklif gelmedi allahtan eşimden :))) zaten düğün dediğimde biz giyincez 3-5 kopuk arkadaşla biyere yemeğe gidip eğlencez falan bakalım nolucak eşim şimdiden gelinlik fiyatlarına bakıyo.

burda yol üsütne bi kuaför dışarı gelinlik koymuş. üstündede yazıyo gelinlik+gelin başı+araba süsleme+çiftlere yemeklemek 300 tl kesin çiftlere yemekte tavuk dürümdür:)))

valla çiğdem çok iyi açıklamışşın dukanı,ben de buna benzer bir diyet yapıyorum.66,200 ü gördüm en sonunda,darısı 60 lara hepimize :)

kesinlikle sana katılıyorum aynur.ben doğum yapalı 3 ay oluyor,5 kilo vermişim ama öle ver al olmuyor benimki,verince bidaha almıyorum.

gunaydın kızlar nasıslınız ben detox dıyetını uyguladım cok memnun kaldım 1500 kılo verdım 2 gun uygulkanıyor sadece ve ınanılmaz bana sut yaptı ıcılen corba :) tavsıye ederım zayıflama bolumunde var

ilahi çiğdem 1 verip 1 alıyor musun? :)) dikkat et,verince almamaya bak,dukan aslında çok iyi bir diyet.etle kilo vermek en sağlıklısı,benim dukan diyetinde bozduğum nokta tatlı.arasıra tatlı yiyiyorum o yüzden tam bir dukan diyeti uygulayamadım daha :)

ay çok sevindim senin adına,nasıl rahatlamışsındır sen şimdi.ben de 3 aydır olmuyorum valla senin kadar bekleyemeyecem sanırım , doktor 3 ay sonra gel simir alalım demişti.Gidince dicem ilaç mı veriyor ne veriyorsa adet olayım artık,ay bi de adet olamayınca hamilemiyim diye insan şüpeye kapılıyor,sende de oldumu hiç ?

CANIM MERHABA
bu hangi detox acaba
benımdeihtiyacım varda hemde sut yapacak

Kod:

hangi ülkedesin? tabi türkiyeye gelince o kadar lezzetten insan mahrum kalmak istemez :) boşver ye gitsin,dönünce iyi yaparsın diyetini.bebeğin 7 aylık mıydı yanlış hatırlamıyorsam? ben de ilk 7 aylıkken olmuştum adet,şuan 9 aylık bebeğim.ben de bugün oldum adet,o yüzden kilo verimi duraklamıştı, e tabi üstüne kaçamaklar da eklenince +1 i gördüm :) ama ben bahsettiğin gibi öyle bir rahatlama yaşamadım yani aman aman farketmedi bende öyle bir şişkinliğin gitmesi.kilo verme hızım da aynı,66,5 la doğuma girdim şuan 63 üm yani sadece 3,5 kilo gitti, bebeğim 2800 doğdu yani giden 700 gr birşey, veremiyorum anlamadım, bugün 3 . kez adet oluyorum kilo vermede de birşey değişmedi, tuhaf.senin şişliğinin inmesi,kilo vermen düzene girer inşallah,en azından başlangıçta bile farkettiysen diyete bile gerek kalmaz inşallah.

aynen öyle funda ya bir türlü inemedim 50li rakama.63te takıldım kaldım.ben de senin gibi tatlıya hayır diyemiyorum ama ben sırf tatlı yememi dizginlemek için de başladım desem.. en azından bir sebepti benim için.ben ama öyle böyle yemiyordum tatlı, eşim artık korkmaya başlamıştı :)) kaçamaklarımda da tatlıya dayanamıyorum zaten yokse meyve falan yok gözümde, hamur işini bile bir dereceye kadar bastırabilirim ama tatlı görünce yok diyorum ama gidip yiyorum :))

kesinlikle sana katılıyorum aynur.ben doğum yapalı 3 ay oluyor,5 kilo vermişim ama öle ver al olmuyor benimki,verince bidaha almıyorum.

ne güzel aynura da dediğim gibi yukarda, ben doğumdan sonra sadece 700 gr verebildim üzerinden 9 ay geçmesine rağmen,üstelik 3 keredir de adet oluyorum, emziriyorum..

buarada burada bir arkadaşla aramızda dukan ve adet muhabbetti geçmişti ama hanginizdi şuan hatırlayamıyorum, dukan adeti geciktirir tarzı bir şey demişti ama bende bir değişiklik olmadı,26 martta başladım dukana. doğumdan sonraki ilk adetim 7 şubattı, sonra 12 martta adet oldum, dukana başlamamıştım o zaman ve 26 martta dukana başladım, dukandan sonra benim adet tarihlerim öne çekilmeye başladı yani 12 marttan sonra 8 nisanda ve 7 mayısta adet oldum.. bilemiyorum bünye meselesi de olabilir yani dukana bağlamamak da lazım

dukancı kızlar..feysbukta dukan diyet tarifleri diye bi grup var..öncesi-sonrası fotoları var..yemek tarifleri var acayip imrendim..çok inceleyemedim tarifleri bi sürü tarif var ama resimler harikaydı motivasyon isteyen orayı bi incelesin haberiniz ola:13:

valla canım süper tarifler var, bugün dükkana baslayip bu tarifleri yapıyorum:)))

valla ben de acayip gaza geldim hiç diyet miyet yapmayaktım ama kanıma giriyor dukan amca kitabını edinmeye çalışıcamm:26:

valla canım süper tarifler var, bugün dükkana baslayip bu tarifleri yapıyorum:)))

canım bende bakınca cok gaza geldım dukana baslayacagım yarın

kızzlar ben bu sayfayı birkaç kez söylemiştim size ama o zaman ilginizi çekmedi sanırım :)) ben de o sayfadayım 2 aydır, gerçekten çok motive edici.ve birkaç yemek, pasta vs tariflerini denedim, sormak istediğiniz olursa lezzeti hakkında bilgi verebilirim fakat bu tariflerin temeli yulaf kepeği, yani beyaz un vs kullanamıyoruz.yulaf kepeği, tatlandırıcı falan almanız gerek. malzemeleri hakkında da bilgi verebilirim ilgilenen olursa, marka,fiyat, ve nerede bulabileceğiniz konusunda. buarada kitabı hepsiburada.com dan 12 tl ye alabilirsiniz kargo ücretsiz. başlamak isteyenlere her zaman yardımcı olabilirim her konuda.bu arada sayfayı da beğenin çok güzel paylaşımlar oluyor diyete dair

gecen gün bende inceledim canım onu hatta aynı anda konuyu okuyorduk baslayacam bende yazmıstın sen bende cok istedim ona baslamak hevese geldim böle ama valla tam olarak nasıl oldugunu kavrayamadım az yaparım cok yaparım hazır bi, iki kilocuk vermişim bari almayayım dedim ama sen tekrar hevese getirdin beni senden ricam 2 gün boyuca neler yedin ve corbayı (ben tarifi anlayamadım pişcekmi pişmiycekmi)bana nasıl hazırladıgını ve tam olarak nasıl uyguladıını yazarmısın burdan hemen baslamak istiyorum cünki simdiden tesekkür edrim arkadasım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…