Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

kızlar mrb bugun gıremedım oglumla yuruyuse cıktık 1 30 saat yurudum :) platesımı yaptım bugun bebek gormeye arkadasım geldı ne kadar zayıflamıssın dedı cok mutlu oldum valla dahada hırslandım

adım esma afyonda oturuyorum esımın tayını dolayısıyla 2 tane oglum var 5 yasında ve 45 gunluk :)) terazı burcuyum

bu arada mustafakemalpasada kım gorev yaptı bende evlılıgım ılk seesı oturdum orda :)

ayyyy onlarin caresi yok bikac dis sikmaktan baska yirtik icin agrikesici kullanma fazla sutu azaltiyor ilk zamanlar cok cektim cok
aslinda sut olsun diye tatli vs yenmese hani dengeli beslenin diyorlar ya iste ozaman butun kilolar gidiyor da bunu uygulayan az galiba :)

ooo senin kilon kalmamış Ben diyete basladigimda 96 dim suan 89 um nerdeyse ikiayda verdim yalniz ben diyetisyen kontrolundeyim simdiye kadar hic diyet yapmadim napcami bilemedigim icin diyetisyene gittim

ooo senin kilon kalmamış Ben diyete basladigimda 96 dim suan 89 um nerdeyse ikiayda verdim yalniz ben diyetisyen kontrolundeyim simdiye kadar hic diyet yapmadim napcami bilemedigim icin diyetisyene gittim

Aslında benim hedefim 80 en azından emzirmeyi bıraktıktan sonra da 70e düşmeyi planlıyorum.Diyetisyene gitmeği düşünüyorum ben de.Sen İstanbuldaysan nereye gittiğini öğrenebilir miyim?

diyet yapmaktan korkuyorum sonuçta yağ yıkım ürünleri sütten bebeğe geçer zarar verr dıye sanırım bıraz daha beklemem gerekıcek

canım sen şimdilik hiç diyet falan yapma,ama spor yapabilirsin.yürüyüş yap pilates yap bunlar senin sütünü de arttıracaktır ama yediklerine bizden çok dikkat et .sütün azmış diyet yaparak sakın riske etma bebişini :) doğum iznindeyim demişsin,mesleğin nedir?

merhaba arkadaşlar
yulaf kepegini ana öğünmü yoksa ara öğün olarakmı tüketiuorsunuz, bide bir kase yoğurdun içine ke kadar yulaf kepegi koyuyorsunuz

ben okuduklarıma göre günde 1.5-2 kaşıktan fazlası tüketilmemeliymiş.aysag arkadaşımın da dediği gibi bi gün ana öğünde tüketiyorsan bi gün ara öğünde tüket.ben mesela öğlen çorbamın içine koyuyorum,nerdeyse hiç belli olmuyor içinde yulaf kepeği oldugu. aysag arkadaşın dediği gibi sabahları krep yap.hem ekmek tüketmemiş olursun hem yulaf kepeğiyle mideni tok tutarsın :)

valla ben buraya takıla takıla baya bi fikir sahibi oldum.kendi vucudumu tanıyıp sütümü de azaltmadan diyertimi sporumu yapıyorum,buranın çok faydası oluyor bizim yazdıklarımızı oku mutlaka :)

canım ben görev yaptım orda. Züferbey YİBO da öğretmenlik yaptım 1,5 sene.Küçük bi yer ama şirin bi yer.çok güzel dostluklarım olmuştu orda.eşimin işi dolayısıyla ankaraya tainim çıktığında oturup ağlamıştım :)

diyet yapmaktan korkuyorum sonuçta yağ yıkım ürünleri sütten bebeğe geçer zarar verr dıye sanırım bıraz daha beklemem gerekıcek

öyle bişey oluyormu acaba şimdi benim de kafama takıldı? aramızda doktor arkadaşlar var ne diyorsunuz bu işe?

Aslında benim hedefim 80 en azından emzirmeyi bıraktıktan sonra da 70e düşmeyi planlıyorum.Diyetisyene gitmeği düşünüyorum ben de.Sen İstanbuldaysan nereye gittiğini öğrenebilir miyim?

en gec temmuza kadar 75 olmaliyim hedefim buyuk :)) emzirmesem is kolay simdiye seksene yaklasirdim ama sut olsun diye yemek zorundayim ben bayrampasada yakinimdaki bir klinige gidiyorum

saol cnm iç çamaşırı ve çorap üzerine açtık hayırlısı olsun inş
aynen beni anlatmışsın cnm ya yedim mi tam yiyeceğim

ben antalyalıyım istanbul da yaşıyorum.23 yaşındayım 2 çocuğum var 5 yaşında bi oğlum 9.5 aylık bi kızım var ev hanımıyım ama iş kadınlığına geçiş yapmayı planlıyorum:)

merhaba arkadaşlar
bu gün pek kimse yokmuş, bende çok yoğunum dünve bu gün misafirlerim vardı yarında başkaları gelecekmiş ve ben çok yorgunum ,üstelik bebeğimde çok huzursuz bu aralar
bide bir arkadaş yediğimiz şeyler bebeğe zarar verirse demiş aslında benimde kafama takılmıyor değil, ben yeşil çay içiyorum günde iki fincan bide yulaf kepeği aldım bir kaç defada k feleks yedim, diyetisyene giden arkadaşlar bir sorsalarya doktorlarına acaba bunlar zararlımı bebege bir zararı olurmu diye

gunaydın kızlarrrr ve 66 olmusummm :)

bırazda kahvaltımı yapıcam platesımı yapıcam yarın gunum var borek corek kacırmam ınsallsahhh

canım sagol verırsın merak etme azımlıyız kararlıyız bazen takılıyor oyle

evet gidecek inşallah:)
pilatesimi yaptım 40 dk.şimdi yeşil çayımı hazırlayıp ve de kızıma mama hazırlayıp gülben ergenin karşısına geçecem :) siz izliyor musunuz ? çok faydalı bilgiler veriyor.

canım ben daha platesımı yapamadım oglum mızırdanık bugun oglene dogru yaparım artık evet bendede gulben acık cok guzel konukları oluyor

bu arada ısmın neydı benım esma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…