Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

seni o kadar iyi anlıyorum ki anlatamam.bu hafta sonu bizde çıkalım dedik.haftaiçi robot gibi hep aynmı şeyler bi de diyet yapıyorsun,haftasonu çıkalım da bişeyler alalım dedik eşimle.ama çoçuklar durmadı tabi fazla gezemedik sadece batik ten bi tane pantolon aldım.haftaiçi eşim işten gelince bazen bunaltıyorum onu hadi kalk gezelim biyerlere gidelim diye.adam işten gelmiş yorgun bi de benim gönlümü edebilmek için bi saat gezdirip getiriyor sağolsun.bende bir haftadır aynı kilodayım.ama moralini bozma yavaş yavaş gidecek kilolar.bak kilo bildiriminde biraz vermişsin kilo.böyle böyle yaza kadar gider merak etme.çok fazla zayıflama ihtiyacımız yok öyle düşün.20-30 kilo vermesi gerekenler var.bırak da senden çok onlar dert etsinler canım.kativasyona da beğenmediysen gitme.hiç bilgim yok bu konuda ama para tuzağı da olabilir.çok da sıkma diyet konusunda kendini.bak geçen gece arkadaşlarımız geldi yatıya kaldılar bizde.pasta getirmişler gelirken.valla akşam 9 da çay pişirdim pastayla yedik.ben abartmadım küçük bir dilimle yeşil çay içtim.ama inan sabah kalktığımda kendimi iyi hissettim.bi de kendine haftanın bir günü off günü belirle ben öyle yapıyorum.yani herşeyi abartarak yeyip içme ama çok sıkı da davranma.benim off günüm pazar günleri mesela.o gün genelde misafirim oluyor,ben de onlarla abartmadan yeyip içiyorum :) şimdilik bu kadar benden .şimdi pilatesimi yapayım yeşil çayımı içeyim tekrar gelirim foruma :)

dün gece en son buraya yazdıktan sonra hırsımı alamadım valla yarım kosu bandında yürüdüm ve ardında bölgesel incelme haraketleri yaptım ama pestilimi cıkardım kendimin sabah 67.200 cıktım ama her aksam aynı hızla yapamam ya canım benim bir huyum var öle güzel seyleri tadımlık yapamıyorum bu konuda özürlüyüm resmen ya ohh diyene kadar yiycem yada hiç tatmaycam cünki az tadına bakınca daha mutsuz emziği agzından alınmıs cocuk gibi oluyrum resmen

bu arada arkadaslar azda olsa kenmizden bahsedelim ablamıyız kardesmiyiz aynı memleketlimiyiz hep kilo hep kilo kilomuzu bilcez ama hiç bir bilgisi olmadgımız kişiler olcaz birbirimize neyse ben baslayayım 29 yasında 2 cocukluyum bursada yasıyorum aslen sakaryalıyım ev hanımıyım terazi burcuyum öle işte

Tamam ben de bahsedeyim kendimden: adim funda 27 yasindayim.2 cocugum var biri 2 yasinda kiz,digeri 2aylik erkek.kilisliyim ama ankarada yaşıyorum.bilgisayar ögretmeniyim,su gunlerde dogum iznindeyim,bir ayım kaldi okula dönmeme.
Evet diger arkadaşlar sizleri de taniyalim

bu arada arkadaslar azda olsa kenmizden bahsedelim ablamıyız kardesmiyiz aynı memleketlimiyiz hep kilo hep kilo kilomuzu bilcez ama hiç bir bilgisi olmadgımız kişiler olcaz birbirimize neyse ben baslayayım 29 yasında 2 cocukluyum bursada yasıyorum aslen sakaryalıyım ev hanımıyım terazi burcuyum öle işte

Canım ben 1.5 sene mustafakemalpaşada ögremenlik yaptim.bursa çok guzel bir yer.özlüyorum orayi.bu arada aslan burcuyum.

[bende emziyorum 8 aylık bebeğim var ama vermem gereken 16 kilo daha var nasıl olacak bilmiyorum

en tazeniz benim 37 yaşımdaım 3 çocuk annesiyim en küçüğüm 5 aylık en büyüğüm 18 yaşında ev hanımı istanbulluyum

Temmuz'da 30 olacağım bir tane oglusum var nerdeyse on aylik istanbullu ve zoraki ev hanimiyim :) maşallah sizlere
2-3 cocuk herseye yetisebiliyorsunuz bir cocukla basedemiyorum yazik baana :KK43:

hepimiz tazeciğiz daha kızlar 3 cocuklu arkadasımı maslalah allah verirse 4 yıl sonra bende istiyorum 1 tane daha . filozof arkadasım bursa cok güzel gercekten manevi havasıda vardır hep hissettiğim tek sıkıntım pahalı olması ben testürlüyüm o yüzden daha pahalı oluyor her baktıgım bide bursayı tekstil yeri derler ama yok tas yerinde agır valla.aramıza yeni katılan arkadasım hg sende verirsin canım bak 83 kiloyla basladım gerci 8 kilo daha versem korumaya geccem kilomu azim etcez takıl bu topiğe motive oluyor insan dilerim kalıcı dostluklarımız gidici kilolarımız olur bizimde bugun enginar yemegi yedim sabah b ol yesllikli kahvaltı zaten yulaf kepeği krebi yaptım ekmek yerine onu kullanıyorum sabahları tempolu yürüyüş ve ardından bölgesel egzersimide yaptım simdi ev yogurdumuda yedim bide yatarken bitki cayımıda içtimmi tamam.

Aysag supersin tek kelimeyle.boyle gidersen aramizda en erken kilolari sen vereceksin,masallah diyeyim.yulaf kepeginden krep cok iyi ya mutlaka deniycem ve belki bundan sonra ben de ekmwk yerine onu yerim.ben bugün pilatesimi yapamadim.teyzemlere misafir gelecekmis benden poaca yapmami istedi.yaptim simdi oraya gidiyorum.ama aksama mutlaka yapacagim.şimdi teyzemde ne cesitler vardir,onlari yemeden nasil duracagim bilmiyorum.gitmeden bol bol su ictim ki midem sissin diye.neyse aksama size rapor veririm.yesillik kahvaltida artik hep olacak.cok kisiden duyuyorum ve annem de söylüyor kahvaltida mutlaka ve mutlaka yesillik yenmesi lazimmis.ben dahil ihmal etmeyelim bunlari.aslinda annem bu konuda cok gelistirdi kendini.hwmwn herseyi bitkilerin gizemiyle hallediyor.kardesim depresyon gecirmisti ne doktorlara gittiler fayda etmedi.sonra annem evel allahin izniyle bitkolerle kizimi iyi ederim dedi ve etti.simdi benden saglam kardesim.aslinda kizlar hepimiz bir eve toplansak annem bizi istedigimiz kiloya getirir valla.benim kabizligima portakal yapragi dedi iyi geliyormus.bakalim bu hafta memlekettwn donecek portakal yapragi kürü haxirlayacak bana.fayda ederse size söylerim kizlar.neuse cenem dustu,teyzrmlere gideyim ben:)

normal doğumla tüm kıloların gıdıyor dıyorlar,yalanmıs,denedım gördum,doğum yapmıs olmama rağmen hamılelıktekı aynı kılomdayım neredeyse,göbek rahatsız edıyor,yırtıklarda cabası:KK43: napıcaz kızlar yırtıklara

mrb kızlar bende 1.5 ay önce doğum yaptım doğum 22 kilo aldım yaklaşık 12 kilosu gitti bir on kilo verip eski halime gelmek istiyorum:KK43::KK43:ama emzirirken nasıl dikkat edicem bilmiyorum zaten sütüm az mama takviyeli besliorum bebişimi:KK43:şu an doğum iznindeyim evde sıkıldım buraya takılayım dedim:):):)

merhaba arkadaşlar
yulaf kepegini ana öğünmü yoksa ara öğün olarakmı tüketiuorsunuz, bide bir kase yoğurdun içine ke kadar yulaf kepegi koyuyorsunuz

Aysag supersin tek kelimeyle.boyle gidersen aramizda en erken kilolari sen vereceksin,masallah diyeyim.yulaf kepeginden krep cok iyi ya mutlaka deniycem ve belki bundan sonra ben de ekmwk yerine onu yerim.ben bugün pilatesimi yapamadim.teyzemlere misafir gelecekmis benden poaca yapmami istedi.yaptim simdi oraya gidiyorum.ama aksama mutlaka yapacagim.şimdi teyzemde ne cesitler vardir,onlari yemeden nasil duracagim bilmiyorum.gitmeden bol bol su ictim ki midem sissin diye.neyse aksama size rapor veririm.yesillik kahvaltida artik hep olacak.cok kisiden duyuyorum ve annem de söylüyor kahvaltida mutlaka ve mutlaka yesillik yenmesi lazimmis.ben dahil ihmal etmeyelim bunlari.aslinda annem bu konuda cok gelistirdi kendini.hwmwn herseyi bitkilerin gizemiyle hallediyor.kardesim depresyon gecirmisti ne doktorlara gittiler fayda etmedi.sonra annem evel allahin izniyle bitkolerle kizimi iyi ederim dedi ve etti.simdi benden saglam kardesim.aslinda kizlar hepimiz bir eve toplansak annem bizi istedigimiz kiloya getirir valla.benim kabizligima portakal yapragi dedi iyi geliyormus.bakalim bu hafta memlekettwn donecek portakal yapragi kürü haxirlayacak bana.fayda ederse size söylerim kizlar.neuse cenem dustu,teyzrmlere gideyim ben:)

canım bu sabah tartıldıgımda 67 cıktım sonunda ama en azından 65e inmek isterdim ayın 28ıne kadar düğünümüz var giyecegim takım biraz sıkıyor rahatlardı hiç değilse ama nasip diyelim yulaflada krep yap cok doyurucu lezzetli ve diyete uygun oluyor biraz yarım yaglı süt bir yumurta akı ile 2 yemek kasıgı yulaf kepeğini cırp yanmaz tavada altını üsütünü pisir 5dkkda hazır zaten kahvaltıda iyi gidiyor bol yesillk evet evet ihmal etmemek gerekiyor yulaf kepeğinin yanına yakıssna en güzel yesillikte bana göre dere otu sabahları bolca yiyorum gün konularıan gelince bilirim cok zordur günlerde güzel lezzetlerin arasında kendini kasmak dilerim basarıyla cıkarsın bundanda

merhaba arkadaşlar
yulaf kepegini ana öğünmü yoksa ara öğün olarakmı tüketiuorsunuz, bide bir kase yoğurdun içine ke kadar yulaf kepegi koyuyorsunuz

ara öğünde olur ana ögünde olur ben mesela sabahları krep yapıyorum onla ekmek yerine yiyyorum ana öğün oluyor.bazende yogurda katıp ara öğün yapıyorum ama günlük 2 yemek kasıgı kadar tüketmek en güzeli bir kase yogurda kasen büyükse iki yemek kassıgı koy küçükse 1 koy

mrb kızlar bende 1.5 ay önce doğum yaptım doğum 22 kilo aldım yaklaşık 12 kilosu gitti bir on kilo verip eski halime gelmek istiyorum:KK43::KK43:ama emzirirken nasıl dikkat edicem bilmiyorum zaten sütüm az mama takviyeli besliorum bebişimi:KK43:şu an doğum iznindeyim evde sıkıldım buraya takılayım dedim:):):)

gel canım takıl buraya ama diyet rejım hiç yapma simdilik derim zaten sütünde azmıs ara sıra ugra buraya iyi kötü denyim edinirsin arkadaslık kurarız hem kafan dagılır

normal doğumla tüm kıloların gıdıyor dıyorlar,yalanmıs,denedım gördum,doğum yapmıs olmama rağmen hamılelıktekı aynı kılomdayım neredeyse,göbek rahatsız edıyor,yırtıklarda cabası:KK43: napıcaz kızlar yırtıklara

yırtıklara cözüm yokki canım ahh ahhh keske olsa ben sezaryan yaptım göbek kaldı tabi ama evet normla doğumda kalmaz derlerdi hep he yosun yagı uygulaması varmıs yok etmiyormus ama derinin üst yüzeyinde silik var yok arası bir görüntü kazandırıyormus cilt bakım merkezinde öle demişlerdi 80tlye bir uygulaması tabi ben sadece sormdum ama yaptırmadım

Bende normal dogum yaptim ama dedigin gibi bi faydasi yok :) Kilolardan kurtulus yok yani :)))

Sen yinede az almissin canim :) 58 kiloyla hamile kaldim ve doguma gittigimde 85 kiloydum :) simdi 67 oldum ama kilo vermem cok yavas :KK43: eski halime donmek istiyorum en kisa zamanda ama olmuyor :KK43:

Merhaba kızlar ben diyet yapmak için internetten araştırma yaparken burayı buldum ve hemen üye oldum.Benim 7,5aylık bir kızım var.85ile hamile kalmıştım 102 ile doğuma gittim.Boyum 1,75.Şuan 90 kiloyum nasıl kilo vericem ben ya:KK43::KK43::KK43:

X