Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

Geçen pazar:88.8 bu pazar 88.2 . giden 500grm spor arada yaptım şimdilik bukadar benden ilk ben yazayım

of ya kızlar sadece 100 gr vermişim gene birde dün kavitasyona gittim sadece onunla kalsa badimiks powerplate girdim ama tık ya bu hafta sadece 600 gr verdim oda ne cileyle bazen umudumu yitiriyorum ya esimle oğluma bol hindistan cevisli enfes bir kek yaptım ama 1 dilim bile yiyemedim bu benim için ne kadar zor bilememsiniz en azından hafta sonu gezecem güzel kıyafetler alacgım diyordum ayakkabı falan ama malesef esimle cocuklar bizi darlayıncı atıstık hop eve yani hiç bisey alamadım iyice canım sıklımaya basladı diyet yap istedigini alama hafta içi zaten camasır ütü bebek hafta sonuda hüsran olunca darlanıyorum ya ya o kavitasyona ne demeli yok neymiş ayda 10kilo garantiymiş 2 haftası gecti ben daha 3 kilo bile vememdim sırf para tuazgı yaa ne yapcan verdik artık ödemeyide pesin insallah sıkılastırıda bari en azından vücüdum forma girer of ne bilm kızlar allah baska dert vermesin işte biende bunları takıyorum

ıyı aksamlar kızlar nasıslınız bız ıyıyız sukur bugun platesımı yaptım suyumu ıctım yesıl cayımıda yogurtlu yulaf kepegımı yedım :)) arada 1 tanede cıkolata luplettım esım tutturdu ıllakı yıyeceksın sana aldım dıye yedım bende :))

ara sıra kaçamaklar olur ama diyetini bozma niyetini bir an önce değiştir.bak burda birbirimize destek vererek güzel zayıflıyoruz.düşün yazın tatile gitmişsin ve kilolardan eser yok,herkes seni gençkız zannediyor :)bozmak yok yola devam :))
Bu arada Allah hayırlı ugurlu etsin dükkanınızı,bol kazançlar bol müşteri versin.ne üzerine açıyorsunuz dükkanınızı?

seni o kadar iyi anlıyorum ki anlatamam.bu hafta sonu bizde çıkalım dedik.haftaiçi robot gibi hep aynmı şeyler bi de diyet yapıyorsun,haftasonu çıkalım da bişeyler alalım dedik eşimle.ama çoçuklar durmadı tabi fazla gezemedik sadece batik ten bi tane pantolon aldım.haftaiçi eşim işten gelince bazen bunaltıyorum onu hadi kalk gezelim biyerlere gidelim diye.adam işten gelmiş yorgun bi de benim gönlümü edebilmek için bi saat gezdirip getiriyor sağolsun.bende bir haftadır aynı kilodayım.ama moralini bozma yavaş yavaş gidecek kilolar.bak kilo bildiriminde biraz vermişsin kilo.böyle böyle yaza kadar gider merak etme.çok fazla zayıflama ihtiyacımız yok öyle düşün.20-30 kilo vermesi gerekenler var.bırak da senden çok onlar dert etsinler canım.kativasyona da beğenmediysen gitme.hiç bilgim yok bu konuda ama para tuzağı da olabilir.çok da sıkma diyet konusunda kendini.bak geçen gece arkadaşlarımız geldi yatıya kaldılar bizde.pasta getirmişler gelirken.valla akşam 9 da çay pişirdim pastayla yedik.ben abartmadım küçük bir dilimle yeşil çay içtim.ama inan sabah kalktığımda kendimi iyi hissettim.bi de kendine haftanın bir günü off günü belirle ben öyle yapıyorum.yani herşeyi abartarak yeyip içme ama çok sıkı da davranma.benim off günüm pazar günleri mesela.o gün genelde misafirim oluyor,ben de onlarla abartmadan yeyip içiyorum :) şimdilik bu kadar benden .şimdi pilatesimi yapayım yeşil çayımı içeyim tekrar gelirim foruma :)

yulaf ezmesini nerden buluyosun?

guaydın kızlarrrr

kahvaltı yapıldı yesıl cay ıcılıyor plates yapıldı ogleden sonrada oglumla yuruyuse cıkıcam :)) ama bu arada 1 tane cıkolata yedımmm

yulaf kepegını yogurda katıyorum tok tutuyor bıraz tadı ehhh yenılecek gıbı canım

Ben de pilatesimi yaptim,kahvaltimi 3 fincan yesil cayla ictim,şimdi gulben ergeni izliyorum:)

Ben bitter cikolata yiyorum.hem tatli kırizimi geciriyor hem fazla yag seker girmiyor vucuduma:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…