Emziren Annelerin Birlikte Zayıflama Deneyimleri

eveeeeet kahvaltı 1 açıyorum 1 yumurta ve oğlumun yumurtasının beyazı, yeşil zeytin, 2 dilim ekmek şekersiz çay öğleye kadar birşey yok
Tebrik ederim canım valla öğlene kadar durmuşsun. Ben de eşlik edeyim sana.
Sabah 7 de uyandım. Kahvaltıda bol dereotlu 1 haşlanmış yumurta, biraz peynir, azıcık tereyağı, 2 dilim ekmek.
Öğlen keten tohumu katılmış bir kase yoğurt. Daha sonra 2 fincan çay.
Akşam bulgur pilavı ve semizotu salatası. Bir avuç fındık. Daha sonra çay.
Ama ben çayı şekersiz icemiyorum ya..

şekersiz çaydan sonra ballı süt içiyorum ama bugün güzel kapattık bence gayet başarılıyız herkesi tebrik ediyorum 3 ay sonra hepimiz incecik olacağız

ilk 4 ay iştahım çok artmıştı benim, kendini suçlama ama sütünü arttıracak ara ögünler yap badem ceviz kayısı, bulgur salatası, buğday salatası falan, çok fena acıkmadığın sürece gece yeme derim çünkü çok arkadaşım bu şekilde kilolarını verdi hatta şimdi 36 beden oldular, 3 ay sonra biz de öyle olabiliriz biraz sabırla olacak inşaallah

Akşam yemeğim
1 porsiyon kıymalı patlıcan (6 yemek kaşığı dolu dolu)
1 kase yoğurt
3 kestane

Ve son anda bü kaçamak halley yedim ya ((

C

Canım sen ne zamandır mekik çekiyorsun. Göbeğinde etkisi nasıl ki?
Canım doğum yaptığımdan beri çekiyorum az az
Ama 1 haftadır fazlalaştırdım mekik yağ yakmıyor kasları güçlendiriyor benim göbeğimde kas hiç kalmamış artık 3 çocuk 2 şer sene arayla o yüzden doktorum önerdi
Esas kardio önemli onun içinde eliptik bisiklen kullanıyorum 30 dk
Fark var tabi ama tam sıkılık yok daha

keşke ödülünü sabah yeseydin ama haketmişssin maşaallah
Ay evet haklısın ama biranda yenik düştüm nefsime

hadibakalım yarım mekik e de başlayalım,kahvaltımızı yaptık,yumurta beyazı, 2 ceviz 3 zeytin, 2 dilim ekmek, azıcık tereyağı bal ,yarım domates salatalık çay, öğleye kadar arada birşey yemek yok,

Meyve ve ya yeşilçay iç yada kuru meyve veya badem ceviz at ağzına çok katı olma emziriyorsun sonuçta.
Bu arada ben başka topiktede takılıyorum taaaa eski topiğim hamilelikten önceki orayada buyur gel ordaki arkadaşlarda süperler gaza geliyor insan

başlık neydi canım

ya sizde de oluyormu diyet listesine bakıyorum birsürü şey tam uyduğum zaman kilo alıyorum ben normalde o kadar yemiyorum ki benim sorunum aburcubur hamurişi tatlı kaçamakları özellikle akşam yenen meyve dahil herşey kilo yapıyor, onları bırakmak da hayattan soğutuyo ama dayanacağım bu sefer kararlıyım, eski kiloma indiğimde ise ilk yapacağım cevizli üzümlü kek olacak :)

Sende çek mekik gebelikten sonra o kaslar işlevini kaybedip zayıflıyor. Yarım mekik çek tam mekik zararlı olabiliyur yanlış bi harekette. Google yaz yarımmekik şeklini anlarsın
Ben de egzersiz yapiyorum akşamları. Tam da dediğin gibi yarim mekik de cekiyorum aslında. Ama hergun düzenli yapmıyorum işte. Bazan bebek hiç musade etmiyor

Ben de kahvaltimi 8:30 da yaptım. Yaklaşık 2 yumurta, biraz domates biraz peynir, bol dereotu ve 2 dilim ekmek. Az önce çok canım birşeyler yemek istedi, bi avuç fındık yedim. Öğlen yemeğini 1:30 da yiyeceğim. Ama su an çok fenayim. Hayır karnın AC değil onu biliyorum ama televizyon izlerken birşeyler yemek istiyorum işte. O yüzden şimdi buraya geldim ki biraz motive olayım. Tutacağım kendimi ayın 20 sine kadar bozmak yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…