Emziren Anneler Kiloları Birlikte Verelim mi?

bende serpil. tokatta yaşıyorum. 26 aylık bir oğlum 38 günlük bir kızım var 29 yaşındayım. öğretmenim.. 64.5 kiloyum 55 olacağım inş.

Bende tokattan ayşe,5 yaşında bir kızım var:meryem ve 2 aylık bir kızım daha var :ecem
çoook kilo var bende napcam.yemeyince sütüm azalıyor,inanın.sıvı şeylere yöneldimm..

SELAM CANIM.29 YAŞINDAYIM.GAZİANTEPTE YAŞIYORUM...BENİM OĞLUM 9 AYLIK.....EVHANIMIYIM...3 ÇOCUK ANNESİYİM.....67 KİLOYUM,BOYUM 1.65.....60 KİLO OLMAK İSTİYORUM.....:97:

bende serpil. tokatta yaşıyorum. 26 aylık bir oğlum 38 günlük bir kızım var 29 yaşındayım. öğretmenim.. 64.5 kiloyum 55 olacağım inş.

Bende tokattan ayşe,5 yaşında bir kızım var:meryem ve 2 aylık bir kızım daha var :ecem
çoook kilo var bende napcam.yemeyince sütüm azalıyor,inanın.sıvı şeylere yöneldimm..

adaşım da var topikte,ben de ilknur:) ankarada yaşıyorum,benim de neredeyse 5 aylık olacak bir oğlum var.hedefim 58 olmak şuan 62yim ama çikolataya dayanamıyorummmm

tatlım,adaş olduğumuzu tahmin etmiştim.ikoerd (erd)'de eşinin isminin ilk 3 harfi deme sakın düşer bayılırım valla.çünkü ben eşimin isminin ilk 3 harfi (erd)
herkese tşk ederim,tanıştığıma çook çokk memnun oldum.inşallah bebişerimizi büyütüp hemde kilolarımızdan kurtuluruz

ee bende tanıscammm yoksa küserim:)bende fulya antalyadan...1.65cm 71 kgyum ama dıjıtal tartıda cunku dıgıtaller mekanıklere gore 2kg fazla tartıo haberınız olsun:) 66,5la hamıle kaldım doğuma 82 kgla gırdım cıkınca 71kg olmustum kek börek yedım 73,5ları gordum işte kalorı dıyetı gıbı bısey yaptım yanı dıkkat ettım 71 gerı dondum.bende eskı gunlerıme donmek ıstıorum ama ılk hedef 66.5 sonra 58kg zor gıbı gorunuor ama bu yaz basaramazsam bıdaha zorr.oyuzden kım ıstıosa guzel motıve edebılırım.bu konuda cok arastırmam var cok kıtapta okudum herkese faydam var bı kendıme tam olmadı:))sunu solemelıyım yuruyussuz kg vermek kotu,yuruyus mukemmel sekle sokuo ve yag yakıo haberınız olsun.sevgıler.

canım bilgilerinden faydalanmak isterim...bitki çayları hakkında neler biliyorsun?hangileri hem zayıflamaya yardımcı ,hemde süte zararı yok....başka bilgisi olan arkadaşlarda paylaşımda bulunursa çok sevinirim.............

evet canım aynen öyle,eşimin isminin ilk üç harfi:) erdinç yani seninkinin ismi de yoksa erdinç:)
çokkk memnun oldum tanıştığımıza...
bu arada kilo veremiycem korkusuna kapıldım çünkü iştahım artmaya başladı,bir de doğumdan beri adet olmadım ben hala,acaba onun da etkisi var mı diye düşünmeden edemiyorum

bende çok memnun oldum canım,yok bu sefer eşlerimizin ismi tutmadı benimkinin adı erdem
ara ara bendede oluyor iştah artışları,galiba yememeliyiz dedikçe canımız yemek istiyor:76:evet adet olmamanın etkisi olabilir .bendede ilk 40gün olduğu yetmiyor gibi bir hafta sonra tekrar olmaya başlamıştım,ayy ozaman ne sinir olmuştum.şimdide iyiki de adet olmuşum diyorum

Ben de Erzincan'dan Havva. 28 yaşındayım 6 aylık bir kızım var. Kilolara veda etmek istiyorum sizin arkadaşlığınız da bu çok daha eğlenceli olacağa benziyor. Sizinle tanıştığıma çoook memnun oldum kızlar.

bende memnun oldum havvacığım..inşallah kurtulacağız bu kilolardan
bugünde topikte hiç hareket olmamış,haftasonu olunca herkes gezmeyemi gidiyor acaba?neyse pazartesi görüşürüz.herkese şimdiden iyi pazarlar
:13:

benim tartının pili bitti... bebişten fırsat bulup dısarda tartılamadım... birde bu hafta mantılar, pastalar, makarnalar...allahım tartıya hiç cıkmasammı

Son düzenleme:
sabah bi güzel kahvaltımı ettim,öğlen dışardaydık simit-çay yedim,tuttum kendımı:))
akşam evde ızgara tavuk,közlenmiş kırmızı biber,yoğurt ve de 2 kaşık pilav yedim...
az önce mutfakta bana göz kırpan kurabiyelerın yanından da hiç oralı olmadan geçtim...

bi aferin bana lütfen:)))

bugun kendıme pilates topu (büyük) ve minderi aldım halı kayıyo da evde,artık pilates topum hem buyuk hem küçük,lastığım,çemberim ve minderım var:)bakım çarşamba gunu nolucak:)umarım geçen haftakı gıbı kilo almam yıne:)

benimde plates topum ,twist shape,ve ab rocketım var ama yapamıyorum...bir gaza gelebilsemde yapsam..........:97:

günaayydın kızlar.ben bu işi beceremiycem yine sanırım.dün dışarda idik.gelsin dönerler patates kızartmaları,akşama cipsler kolalar sanki rejim kararı almadım.bakalım her sabah bugün yeni bir gün diye uyanıyorum ama yatarken yine vicdan azabı ile yatıyorumm.her an açım yaaa.içimde bi canavar mı var acaba:26:

canım günaydın,sanırım çoğumuz aynı durumdayız,benim de 2-3 gündür rejim falan hak getire,sanki tatlı krizine girdim,rejime başlamadan önce bile o kadar çok yemiyordum.Sanırım beyin otomatik olarak şartlanıyor ve diyete başlayınca daha çok yiyesim geliyor
biran önce toparlanmam lazım,yoksa bu gidişle kilo vermek yerine alcam

İnşallah canım kurtulmamız lazım kesinlikle. Evet herkesin muhakkakki bir işi var ama topikte daha samimi bir hava oluştu artık daha sık girilir diye düşünüyorum.

Herkese benden de günaydın. Gerçi öğlen olmak üzere ama ancak girebiliyorum. Benim küçük hanım çooook fena. Ben de dün biraz kaçırdım. Yakında memlekete gideceğiz benim acilen kilo vermem lazım ama yapıştı üstüme bu kilolar yaf. Ama yılmak yok bu kilolar gidecek hepimiz çooook güzel anneler olacağız.

selam canım...inşaallah vereceğiz cnım..

selam kızlar....merak etmeyin ben şahsen bu topiğin mudaviniyim artık....aslında emzirdiğimiz için aman birşey olmaz diye bir türlü diyete adapte olamıyoruz..inşaallah vereceğiz..1 kilo bile olsa oda birşeydir..yavaş yavaş inşaallah...herkesin benim gibi olmasınada sevinmedim diyemiyeceğim..bende neden diyete bir adapte olamıyorum diyorum.

ya bende dikkati braktım dün yin birsürü talı yedim.. sabah da bir tabak reçeli bitirmeye niyetliydim ama sağolsun kociş benden önce davrandıda yiyemedim. ama bir tabak yaz helvasını yedim çarşambayı iple çekiyorum sabah tartılmamak için kendimi zor tuttum..

arkadaşlar evde çikolataya dair ne varsa yok ettim.eşimede almasını yasakladım.iki gündür çikolata yemiyorum.evde olmayınca yememesi daha kolay oluyor.diğer tatlı türü şeylerden yedim bal reçel vs.. ama onları da yememeye çalışacağım.birden hepsini kesmek olmaz.yoksa insanın canı daha çok tatlı istiyor.inş. kilo vereceğim bu sefer. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…