Emziren Anneler Kiloları Birlikte Verelim mi?

slm anneler bend eyazayım dedım buraya dokuz ayını bıtıren bı oğlum var .. emiyo..hamile kalmadan önce 52 kiloydum şimdi yine aynı kilo dayım nasıl oldu anlamadım hiç uğraşmadım özel olarak darısı vermek isteyenlere...

hayır canım korse hiç kullanmadım. dr um kasları tembelleştirdiğini söylemişti bana. sen kullandın mı

canım demekki çok kılo almamışsın sen. ben 22 kılo aldım. 14 verdım gerısı duruyor valla

bende 65 kilo ile hamile kaldım 82 ile doğuma girdim 1 ay oldu doğum yapalı şuan 75 kiloyum ve gitmiyo bi türlü benimde iştahım çok açık malesef 2 ay sonra işe tekrar başlıcam ama hiçbir kıyafetim olmuyo bu halde nasıl giderim işe bilmiyorum

hayır canım korse hiç kullanmadım. dr um kasları tembelleştirdiğini söylemişti bana. sen kullandın mı
evet canım kırkımız çıktıktan sonra giydim korseyi.göbeğim yok şuan sezeryanla doğum yaptım korsenin etkisi nekadar oldu bilmiyorum ama zaten hamileykende göbeğim çok azdı

Ben de 48 ile hamile kalıp 61 ile doguma gittim, su an 53,5 kilodayim.normal dogum yaptım,göbeğim yok ama eskiden cok zayıf oldugum için su anki kilomdan cok mutsuzum5 ay oldu,bir gram eksilmiyor kilomdan.rejim yaparsam da sütüm azalır diye korkuyorum.

günaydın kızlar kimse yok mu 61 kilo olarak devam ediorum şişliğim indi tabi bugün almazsam verdiğim kiloları misafirim var hazırlık yapmam lazım öptüm sizi

kızlar tatile gidiyorummm... tatile gitmeden hedefime ulaşamadım belki tatilde zayıflarım
siz devam edin zayıflamaya bende gelince tekrar kaldığım yerden devam edecem.tabi kaldım yerde kalmayı becerebilirsem
hepiniz kendinize iyi bakın.öptüm

benim baskül eksik tartıyor. beni 65 gösteriyor. keşke doğru olsa. annemlerde tartıldım 70 çıktım. ortasını bulamadım. bu hafta ebru şallıya takıldım. sanki faydası oldu gibi. eşimde öyle söylüyor. ne yapıyorsan devam et dedi. kandırmıyordur umarım beni. spor yapmak sütü etkiler mi bu hafta azaldı s,t,mde ondan olabilir mi acaba?

internet ten okuduguma göre etkılıyor dıyor canım

ben hala aynı kilodayım 63.800 ama eşim zayıfladın diyor. gerçi banada inceldim gibi geliyor ama kilo aynı. şişlik mi gidiyor acaba anlamadım ?

veremiyoorrrrrrrum.spor yapmak ta sütü etkilermiş,bolbol dinlenin sütünüz olsun diyor nettee..spor da yok.süt olsun die yemek var.of yaaaaaaaaaaaaaa

veremiyoorrrrrrrum.spor yapmak ta sütü etkilermiş,bolbol dinlenin sütünüz olsun diyor nettee..spor da yok.süt olsun die yemek var.of yaaaaaaaaaaaaaa

ya bende vermek istiyorum fakat uzman tv diye bi site var oradaki doktorun bitanesi videosunda yeni dogum yapanlar istesede diyette yapsada cabuk kilo veremezler ve moralleri bozulur diyor.Ve buna neden olarak 1 yılı bulan hormonların eski haline gelmesidir diyor bilginize

kızlar, verdiğim 3 kg mı geri almışımm. 63 ile doğuma girdim hala 63 kiloyum. çok kötü hissediyorum. günlük 50 60 adet mekik çekebiliyorum sadece

ebru şallıya veda mı edeceğim yani. 1 haftada faydasını görmüştüm ama sütümü azalttı ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…