Emziren Anneler Kiloları Birlikte Verelim mi?

Selam kızlar ben geldimmmmm Memlekete gitmek güzeldi gerçekten herkesi çok özlemişim. Ama memlekette herkes bir ikram bir ikram bol bol yedirdiler bana ve sonuç gram gram verdiklerimi geri aldım. Allahtan fazla almamışım sevindim.Sabah tartıldığımda 66,6 çıktım.Ama biraz şişkinlik var daha inerim gibi geliyor o yüzden çok takmıyorum. Kızım da emekledi emekleyecek. O emeklerse beni hiç oturtmazmış gibi geliyor. Neyse yemeye doydum memlekette artık boğazımı tutacağım. Bu arada geçmiş sayfaları okumadım kimler neler yaptı bilmiyorum umarım hepiniz çooook iyisinizdir. Herkesi öpüyorum...

selam kızlar benim ikinci anneliğim ilk hamileliğimde 54 kiloyla hamile kaldım 76 kiloyla doğuma gittim eve geldiğimde 68 kiloydum 2 ay sonra 58 kiloya düşmüştüm sonra eski kiloma geri döndüm....
2.hamileliğimde ise 54 kiloyla hamile kaldım 75 kiloyla doğuma gittim geldiğimde 69 kiloydum şimdi 64 kiloyum 58e gelsem iyi bakalım verebilicekmiyim herkese bol şans...bu arada ilk doğumumda hiç diyet spor yapmadım kendi gitti bundada çok aktifim bi koşuşturma gidiyo bakalım inş. gider..

kızlar kise bişi yazmıyo herkes tatile mi çıktı 60.5 bakalım bu hafta yarım kilo vermişim

bende geçen ay ilk adetimi oldum baya şişim indi sanki 1 kilo vermişim 69 olmuşum. iştahım yok bol su içiyorum. ebru şallıyı takip etmek istiyorum ama sütümü azaltıyor diye korkuyorum. 1 ağustosta işe başlayacağı8m giyecek hiçbirşeyim yok ne yapacağım bilmiyorum.

selam kızlar,
tatilden döndüm.sabah tartıldım 71 kiloydum
çok dikkat etmeye çalışsamda ikramlar karşısında boğazımı tutamadım ve diğer hatamda su içememek oldu.hazır su içtikleri halde bana suyun tadı hoş gelmedi içmekte zorlandım.bol bol yüzdüm yediklerimi yüzme sayesinde biriktirmediğimi düşünüyorum.
72 ile gittim 71 ile döndüm yinede bu benim için büyük başarı:34

kızlar, yediklerime çok dikkat ediyorum (KESİNLİKLE REJİM YAPMIYORUM) eskiye oranla. ama yine de kilo verimim çok yavaş. sadece 1 kg verdim. doğumda aldığım 10 kg mı verememiştim

ben aynıyııııııııııım yaaaaaaaa aynı.allahım napcaam.emziriyorum diye rejime yeltenemiyorum.kendimi sevmiyorum artık aynalara küstümmm daha veilecek 8 kocaaa kilom vaaarrrrrrr(((

kızlar ben de yarın tatilden dönüyorum bakalım ne durumdayım. gerçi bol bol yüzdüm ama iyi de yedim, bakalım artıda mı ekside miyim? yarın öreceğiz....

selam kızlar dün oğlumun doğum günüydü yedik içtik diyet yalan oldu yarın da tatile gidioz inşallah kilo alıp gelmem :26: halaaaaa 60.5 kilo sabitlendi mi ne

Kızlar selam uzun süredir uğrayamadaım. Kızım hastalandı 2 gece ateşle mücadele, hastaneler falan derken; ayrıca ilaç içirme mücadelesi ve karnını doyurma çabalamaları derken hastalığı atlattık. Ardında arkadaşımın düğünü sonuç forumdan uzak kaldım. Ama topikte fazla hareket yok. Herkes kendi aleminde sanırım. Ben bugün tartıldım 65,3 çıktım. Bu zaman aralığında ki en iyi şey benim için bu sanırım. Neyse kızlar sonra yine görüşürüz umarım topik hareketlenir...

20 gündür annem bizdeydi, beslenme düzeni diye birşey kalmadı. bir araya gelince gofret, çekirdek yemeye bayılıyoruz. tatile hep beraber giderdik. bu yıl gidemeyince sıkıntıdan kendimizi abur cubura verdik.

ben yalnızken çıkmak istemiyordum bebekle. annem gelince park park dolaştık. o açıdan iyi oldu.

kilo almak çok kolay, vermek neden bu kadar zahmetli, sabır istiyor, sıkıcı...

canım sıkıldıkça çikolata yemek ne güzel oluyordu. hani diyetisyenler hayatınızı diyet ve diyet bitişi olarak ikiye bölmeyin, her zaman kontrollü yiyin diyorlar ya, sıkıcı bir gerçek de bu işte. zayıflasam da tekrar pastalara saldırsam diyemiyorsun.

amaaaaan ne uzun yazdım, kendim bile sıkıldım. üff çok sıcak, şişkoyum, uykusuzum... her şey çok sıkıcı

topiği hareketlendircem de giden kilo yokki psikolojım bozukdu napam(

Canım benim bozma moralini yaaa. İnan ben de çok üzülüyorum ama kızımın hastalığından sonra herşeyin önemsiz olduğunu tekrar hatırladım. Sağlıklı güzel evlatlarımız var ve onları biz dünyaya getirdik bundan daha güzel bişey olamaz. Şimdi süt verdiğimiz için sıkı diyet yapamıyoruz. Eninde sonunda bu kilolardan kurtulacağız inşallah. Ben 65 li kiloya indim ama kızımın hastalığından dolayı bişey yiyemedim ve sütüm hemen azaldı. Bebeğimin emmek isteyip yeterli süt alamaması beni daha çok üzdü. O yüzden ben çok takmıyorum. Sen de takma. Topiği hareketlendirmek için kilo vermeyi de bekleme sinir olduğun ya da mutlu olduğun herşeyi anlat sonuçta bir paylaşım alanındayız di mi ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…