Aile Planlaması Emzikli anneler nasil korunmali

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Radiance

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2014
21
0
34
8 aylik bir bebegim var.2.cocuk dusunmuyoruz bi sure.emzirdigim icin de hap kullanabilirmiyorum bilmiyorum bi kac kere kondom denedk kaydi yirtildi bi seylet oldu.disari bosalma da ne derece guvenli bu konuda kafam cok karisk.yardiminizi bekliyorm.simdiden tesekkurler..

8 aylik bir bebegim var.2.cocuk dusunmuyoruz bi sure.emzirdigim icin de hap kullanabilirmiyorum bilmiyorum bi kac kere kondom denedk kaydi yirtildi bi seylet oldu.disari bosalma da ne derece guvenli bu konuda kafam cok karisk.yardiminizi bekliyorm.simdiden tesekkurler..
neden spral taktırmıyorsun da uğraşıyorsun

Cnm valla benim de iki aylik bebegim var cok korkuyorum kazara hamile kalmaktan sprial taktirmaya cok korkuyorum biz kendi aramizda korunuyorz senin dedigin gibi disari . Aslinda riskli ama ne yapalim iste .

X