Eminim BDV de böyle konu gormediniz... keşke ben de kendi hayatımda gormeseydim. ..

Bence ne yapin edin esinizle bosanmaya bakin, cekismeli de olsa zorla da olsa bosanin. Bunu kendinize daha fazla yapmayin lütfen evli iken baska bir erkekle gorusmeyin.

Bir de bunları kızımın babasına anlatabilsem...
Sen bence boşanma davasını aç. Bu iş böyle yürümez. Kızın büyüyünce yüzüne bakmaz. Hem evli olup hemde onunla ilişkini yürütmen toplum tarafından hoş karşılanmaz. Yarın bigün kızında büyücek ve elinde sonunda öğrenecek. O zaman yerin dibine gireceksin. En iyisi boşanman. Sevmediğin mutsuz olduğun bir adamla evliliğini sürdürmen zaten mantıksız.

Evinin rızkını kadınlara yediren kocaları gördük de, kocasının eline saydığı maaşı, sevgiliyle yiyen kadını ilk kez görüyorum..

Son düzenleyen: Moderatör:
Eşim bosanmak istemediğini mahkeme de söylese bile dava kısa sürer mi gerçekten ?

evet cunku aıle bırlıgı temelden sarsılmıs hıcbır hakım bu cıftı bı arada tutmaz

Sevgili konu sahibi,

20 yaşındasınız. Evliliğinizde istediğiniz ilgiyi görememiş ve gençliğinizin en güzel çağında içinizdeki aşk yaşama isteğine engel olamamış ve başka bir adama aşık olmuşsunuz. Gerçi siz bunu aşk sanıyorsunuz. Bu aşk değil. Bu yasak aşkın çekiciliği. Siz aşık değilsiniz ama aşık olduğunuzu sanıyorsunuz. Çünkü henüz karşı cinsle bakışmak, çıkmak evresinde oşmanız gerekirken evlenip çocuk yapmışsınız. Eşinizle uyumsuzluğunuzu görüp ondan soğuyunca da başka birine ilgi duymuşsunuz. Sizi kınayamam. İnsanoğlu kınadığını yaşamadan ölmez. Lakin size bir abla tavsiyesi. Sevdiğinizi sandığınız kişi karakter sahibi bir adam olsaydı evli olduğunuzu bile bile size yaklaşmazdı. Onun senin başka biriyle evli olmana katlanamıyorum yuva yıkamam sözü size kendini iyi niyetli gösterme çabası. Bugün eşinizden boşanıp bahsi geçen kişiyle evlenseniz bir müddet sonra sizi de evli olan ya da oşmayan başka biriyle aldatacaktır.

Size tavsiyem ne olursa olsun eşinizle boşanın. Bir şekilde ikna edin. Ama o adamdan da ayrılın. Şu an ne yazarsam yazayım hissettiğiniz şeylerin gerçek ve çok büyük olduğunu sanıp bu fikre olumlu yaklaşmayacaksınız ama biraz zaman geçince haklı olduğumu göreceksiniz. Eşinizi aldattığınız mahkemede kanıtlansa bile çocuğu küçük olduğu için yüksek ihtimal size verirler. Ve küçük bir kız çocuğunun evli bir kadınla ilişki kurmuş bi adamın yakınında olması bence çok tehlikeli. Çocuk yapmasaydınız kadınlığınızı yaşabilirdiniz. Ama artık bir annesiniz. Ve anne gibi davranmalı kadınlığınızı son plana atmalısınız. Önceliğiniz aşkınız değil yavrunuz olmalı.
Bu mesajı kopyalayıp yapistirdim. Objektif yorumunuz, fake damgası vurmadan yardım etmeye calistiginiz için gerçekten teşekkür ederim

şimdi kadın boşanmak istiyor kocası istemiyor, kadın haksız diyorsunuz.

adam boşanmak isteyip kadın 'hayır ben boşanmıyıcam kızım için, hem seni hem sevdiğim kişiyi idare edicem aynı anda' dese mi haklı olacaktı ben anlamadım sakjfsa.

hisleri değişmiş, evli olduğu kişiden başka birinden hoşlanmaya baslamış ve bunun için ayrılmak istiyor. arkasından iş çevirmemek istiyor. sırf adı 'boşanmış'a çıkacak diye boşanmak istemeyen kişi kocası. o 'kızımız için' falan lafına ben inanmıyorum. kızınız sanki büyüyünce hiç mi sevgilinizin adı geçmiyicek, sizi hep mutlu bir çift mi sanacak? aksine daha çok tartışacaksınız ve kavga edeceksiniz, kızınız da daha mutsuz olacak.

ısrarlarınıza devam edin, ve bir şekilde ayrılın. o da bir süre sonra dayanamayacaktır, ne kadar da inkar etse çok gurur kırıcı bir durum.

Bugün duyduğum en güzel cümle bu teşekkür ederim. Ben senelerce mahkemelere surunurum saniyordum

ama ben cok mutsuz oldum
lutfen bu sızın ılk ve son hatanız olsun
ve kendınıze yapacagınız en buyuk ıyılık bosandıgınızdada dahıl sevgılınızle de bıtırmenız gerekıyor
tekrar soyluyorum ıkısıylede asla olmaz

Ilk okul çocuğu olsam ge dediniz gibi cahil olmayan birinin anlatimina sahip olacak kadar da zekaya sahipsem 20 değil de 30 yasindayim demeyi de pek ala akıl edebilirdim..değil mi

Ay yok yine anlamadın.
O kadar zeka parıltın olmadığı sahte konu açmandan belli zaten. Hadi geri aldım 30 yaşında boş gezenin boş kalfası desem nasıl olur?
Sür manşet başlık hele en baştan ofsayt :63:

Konun diyorum sahte diyorum. Yutmadık diyorum.

Bence ne yapin edin esinizle bosanmaya bakin, cekismeli de olsa zorla da olsa bosanin. Bunu kendinize daha fazla yapmayin lütfen evli iken baska bir erkekle gorusmeyin.
Kısa sürede bosanabilecegimi öğrendim az once cok sukur.Birkaç avukatlar bugün telefon görüşmesi yaptım. Geneli en az 1 yil surer mahkeme demisyi Yarın yüzyüze görüşüp yol yordam ogrenecegim

Yaaa işte çoluk çocuk evcilik oynar gibi evlenip bir de çocuk yapınca böyle oluyor. Hayattan hevesinizi almadan kocaya koşunca içinizdeki eksik kalan şeyleri bastıramazsınız işte.

X