Eminim BDV de böyle konu gormediniz... keşke ben de kendi hayatımda gormeseydim. ..

Aylardir adamla bakisan 20 gun de dag bayirda fikifiki yapan sensin ama
Ne yapayım sevmediğim ve asla uyusmadigimiz bir adamla bir hayata mi hapsedeyim kendimi.
Insan gibi bosanmak istiyorum önüme engeller çıkıyor. Peki çözüm oneriniz nedir ?

Evli bir insan nasıl uzun süredir biriyle bakışır kalabalıkta falan başka niyetle sohbet eder. Diyecek bir lafım yok buraya gelip sadece eşinizle mutlu olmadığınız için ayrılmak istiyorum deseydiniz çoğu kişinin tersine sizi destekler. Bir bireysiniz eş olmayı anne olmayı bir kenara bırakıp önce kendiniz mutlu ve huzurlu olun derdim ama bu başka bi şey
.alçaklık bu

Ve yine fake damgası??
eşin kızına tahammul edemıyor, bagırıp cagırıyor
ve sonra sırf onun için kendını aldatan eşine '' ne halt yersen ye, kızım için boşanmyacagız'' dıyor yani?
bunu genişin genişi bir erkek bile kabul etmez

yoksa eşin seni öldürme planları kurmasın? bu kadar tepkısızlık iyi bir şey degıl

Yav hee heee senaryo mu yazıyorsun anket mi yapıyorsun anlamadım. Gerçekte böyle birşey olsaydı Allah kızınızı kurtarsın sizin gibi ahlaksizlardan derdim

eşin sana ' Ne yapıyorsan yap kimle gorusursen görüş karışmıyorum kızımız için'' dedi ?
düştüğün notla eşinin sana söylediği o kadar celısmıs ki.. konu gerceklıgıni yitirmeden edemıyor gözümde.

hadi oradan...:KK53:
Icerdeyken pek farkedilmiyor hayatım karşıdan bu kadar inanılmaz duruyor demek ki. Gerçi bunu tahmin edip başlıkta da belirmistim

Ben 20 yasimdayken okula gidiyordum bir de sevgilim vardi. Sen 20 yasindasin bir cocugun bir kocan ve bir de sevgilin var. Ne kadar hizli yasiyorsun. Sevgilinle ilgili yazdigin iyi seylerin hicbirini okumadim cunku onaylamiyorum bir kadina bir anneye yakismiyor boyle seyler! Bir seyi merak ettim cocugu kime birakiyorsunda sevgilinle fink atiyorsun daglarda bayirlarda! Ayip! Kendi zevkleri ve hayati ugruna kimseyi dusunmeyen anne (sozde)

Ne yapayım sevmediğim ve asla uyusmadigimiz bir adamla bir hayata mi hapsedeyim kendimi.
Insan gibi bosanmak istiyorum önüme engeller çıkıyor. Peki çözüm oneriniz nedir ?
Onerimi soruyosun o zaman grup diyorum ben. Kocan maasi eline veriyomus. Sevgilin de baska adamla yatma diyomus birinden para birinden sex ayni catida mis gibi yasa. Hem cocuk anasiz kalmaz

Yav hee heee senaryo mu yazıyorsun anket mi yapıyorsun anlamadım. Gerçekte böyle birşey olsaydı Allah kızınızı kurtarsın sizin gibi ahlaksizlardan derdim
Hanımefendi anlıyor musunuz? Bosanmamiyorum.
Ve asla anneligime laf ettirmem zira annelik ve kadınlık çok çok ayridir

Hayır ayrılmamami kabul etmiyor. Ayrilmami başka bir adamla evli olmama dayanamadigini söylüyor. Benimle herseye var olduğunu ama ilerde pişman olursan onu suclamamam için kendi kararimi kendim vermemi söylüyor
tamam orası da öyle olsun ama anlamadığım bu kişi siz evliyken bakıştıgınız bir insan ya da siz evliyken baskasını sevebildiniz değil mi nasıl bi yuva kurarsanız birbirinize güveneceksiniz nerden emin olcaksınız baska insanlar için de sizin yuvanız yıkılmayacak?

Icerdeyken pek farkedilmiyor hayatım karşıdan bu kadar inanılmaz duruyor demek ki. Gerçi bunu tahmin edip başlıkta da belirmistim
notu düşmeseydın fake demezdım.
ben pek fake demem çünkü. bu hayatta her sey mümkündür. ama yazdıkların celıskılı işte

Ben 20 yasimdayken okula gidiyordum bir de sevgilim vardi. Sen 20 yasindasin bir cocugun bir kocan ve bir de sevgilin var. Ne kadar hizli yasiyorsun. Sevgilinle ilgili yazdigin iyi seylerin hicbirini okumadim cunku onaylamiyorum bir kadina bir anneye yakismiyor boyle seyler! Bir seyi merak ettim cocugu kime birakiyorsunda sevgilinle fink atiyorsun daglarda bayirlarda! Ayip! Kendi zevkleri ve hayati ugruna kimseyi dusunmeyen anne (sozde)
Birlikte geziyoruz hanımefendi. Dağda bayirda opusup koklasmiyoruz. Sohbet ediyoruz

Onerimi soruyosun o zaman grup diyorum ben. Kocan maasi eline veriyomus. Sevgilin de baska adamla yatma diyomus birinden para birinden sex ayni catida mis gibi yasa. Hem cocuk anasiz kalmaz
Canım benim devam edilen evlilik aynı yatakta mutlu bir evlilik olmayacak tamamen kagit üzerinde kalacak.

Hanımefendi anlıyor musunuz? Bosanmamiyorum.
Ve asla anneligime laf ettirmem zira annelik ve kadınlık çok çok ayridir
Öyle miiiiii ayrı şeyler mi gerçekten. 3 yaşında bir oğlum var ve hamileyim annelik nedir coooookk iyi bilirim.olacakları söyleyim mi birkac sayfa sonra baktınız kimse yutmadı yönetici kim konumu kapatabilir mi lütfen diyeceksiniz.:KK53:

Bosanmali miyim diye sorman hata. Tabiki bosanmalisin. Hem o adamla hem kocanla nasil olabilirsin. O kocan da da hic akil fikir yok mu hem karisi onu aldaticak hem de evde onu beslicek. Valla mide bulandirici . Ayril

Kiziniza uzuldum. Diyecek bir sey bulamiyorum. Olan cocuklara oluyor. Siz ister bosanin ister bosanmayin, bunun kararini verecek sizsiniz, bir sekilde hayatiniza devam edeceksiniz. Ya kiziniz? Omur boyu bunun acisini icinde tasiyacak.
Sadece sunu biliyorum simdi o kisiyle cok mutlusunuz ama ilerde coook pisman olacaksiniz. Pisman olmayani hic gormedim. Karar sizin.
Not: Yazdiklarinizi bir daha okudum da soyle olursa kizim ne olur, boyle olursa kizim ne olur hic dememissiniz. Kiziniz umurunuzda degil. Sadece o kisiyle beraber oluyum da ....bosanarak mi bosanmadan mi diye soruyorsunuz.
Ben sorunuza cevap vermek istemiyorum.

X