Embriyo kalitesi

Benim ilk embriyolar ım da bu şekilde idi tutmadı akabinde aynı hastanenin aynı laboratuvar ın farklı bi doktoruna gittim o doktor dünya kadar vitamin verdi ilk transferde pozıtıf sonucu aldım

Benim ilk embriyolar ım da bu şekilde idi tutmadı akabinde aynı hastanenin aynı laboratuvar ın farklı bi doktoruna gittim o doktor dünya kadar vitamin verdi ilk transferde pozıtıf sonucu aldım
Yaaa öyle mii? Sizin embriyolarım kalitesi neydi? Yani çok düşündüm ben de sil baştan mı başlasam dedim ama doktor bana her embriyonun şansı vardır öyle düşünmeyin falan dedi. Siz hangi merkezde tedavi oldunuz?

Bunun için kendinize yeni konu açabilirsiniz. Kendi konumu takip etmekte zorlanıyorum.

Tabiki doktor doğruyu söylemiş her embriyonun şansı var zaten zor olan kısmı atlatmış sınız transfer olmaya değer ben sadece kendi örneğimi söyledim çiftler çiftler transfer oldum birisi negatif birisi kimyasal oldu son kalan 2 embriyoyu tranfer için gittiğimde doktorumun hastaneden gittiğini söylediler profesör ümüz le devam edelim dediler fakat profesör ile görüştüğümde son kalan embryoları transfer etmek istemediğini yeniden yumurta toplamak istediğini söyledi bizde kabul ettik yaklaşık 10 vitamin takviyesi verdi birde damar yolundan glutatyon verdi yumurta toplandığında aynı sayıda yumurta çıktı fakat kaliteleri daha iyi idi ilk transfer de pozıtıf sonucu aldım şimdi kızım 8 aylık

Ne güzel darısı bize olur inşallah.

Ankarada Gurur Polat idi. Tedavi sürecimizi berbat geçirdiği için değiştik transfer için Tolga Ecemişle görüşüyoruz.
Benim de drum kendisi iyi ki karşılaştık. İlk tedavim de 5 boş yumurta toplandı samsun da. Berbat bir deneyim oldu. Tolga hoca ya geldik hemen görüştük hatta novaart rqndevumuz da vardı ona gitmedik. Opu da 10 yumurta toplandı 8 dollendi 4 adet 5aa embriyo oluştu ngs ye gitti bekliyoruz tavsiye ederim mutlaka goruamelisin bol şanslar.

Son düzenleme:
Evet onunla devam edeceğiz biz de. İnşallah ikimizde pozitifi görürüz. Bu süreç gerçekten çok yıpratıcı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…