Elti terörü

Aynısı ama benm peynir çeşidi eltim daha sinsi hep alttan alta yaptı. Ne hikmetse bizim düğün günü akşam bunlar tatile çıkmıştı biz daha balayına gitmeden

Tatile gitmelerine art niyet bulmuyorum , bir düğün varsa ortada beklenir düğün atlatılır ve tatile çıkılır illa nispet gibi neden düşünülüyor bu olay ? Düğüne gelmeyip tatile çıksa aha eltim hasetinden düğüne gelmedi olur. Ne yapsın o sene düğün olacak diye tatil yapılmasın mı?
Diğer olaylarda hak verdim size gereksiz ergence tavırlar .
Rahatsizsanız görüşmeyin ; kimse eltiyle görüşmediniz diye tavır almaz bence.

ettiniz hemen konu açsın, benim balayına gidemememe nispet olsun diye tatile gitti diye.

Baya baya kiskanmis. Sen eşinle mutluluğuna bak.Oda olduğu yerde kudursun.

Hiçbir şekilde muhatap olmam.elti kim? Dış kapının dış mandalı. Sosyal medyadan dahil çıkarırım takip etmem. Mecburi ortamlarda denk gelirse ortaya bir merhaba der geçerim. Varsın ben havalı kıskanç olayım zerre kadar umurumda olmaz.canımı sıkan kimseye zerre kadar tahammülüm yok.

ondan benimde var merak etme sus sen :) ağzını açma kıskançlık berbwt bir şey ama her seferinde duvara toslayacak haberi yok.. sana gelip laf atmadığı sürece ağzını sakın açma sana söz hakkı doğduğunda az ağzını yum gözünü .. kuaför olayları felan erkek tarafındı sonuçta eğer. Öyle olduysa ondan belki alınmıştır ben mesela eltim evlendiğinde teklif etmedi kimse bende kına da tek gittim kuaförüme düğünde de kaynanamla gittim:)

Allah eltiye akıl fikir versin, ne kadar kıskanç düğünde ya da çekimde beyaz giydiğini söyleyin ben buraya bayılırım
Bu arada kına da ne giydi diye sorsam
Hiç oralı olmayın denginize bile almayın yiyin için gezin fotoğraf paylaşın güzel güzel olanlar kudursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…