Elti terörü

Kafayı bozmuş sizinlekendini küçük düşürmelere doyamamış görmezden gelin.

Neden sosyal medyadan takip edip sinirinizi bozuyorsun. Engelleyen gitsin ve hiç muhatap olmayın. En güzel cevap sizin onu görmezden gelmenizdir.

Yahu istediği zaman tatile gitsin ama düğünün ortasında ne hakla olmayan(!) bir yıldönümünü kutlar eltiyi savunanlara sormak istiyorum iyi misiniz siz ?
Bu sitede elti savunma huyu var. Başına gelse sinirden delirecek tipler "aman görme bakma bakıyosun görüyosun hiç tınlama" yazıyolar ya hayran kalıyorum :))

Tabi bende karsılık verdım yazdınız ya
Nasıl sevındım
Genelde pasif pasif durup gelıp burada dert yanıyorlar

Siz oyle yapmamışsınız oh.
Dugunde Yaptıgı arsızlıklarını yuzune vurarak mı karsılık verdınuız

Görmezden gelmeye devam et

O kadar haklısınız ki, benimki en son oh canıma değsin düşük yapmışsın moduna bile girdi.
Konu sahibinden rol calmak gibi olacak kusura bakmasin ama benim eltimde düşük yaptığımın ikinci günü (dusuk dedigime bakmayın 19 haftalik erken doğumla kaybettiğim bebegimi) yani daha 48 saat bile gecmemisken üzerinden sünnet olacak çocuğuna masallahli sunnet kiyafetlerini giydirip amcasına (bize) el opturmeye getirmişti. 7 sene boşuna çekmişim kendisini.
1.5 senedir bayram dışında görmem sesini de duymam. Uzun zamandır aklıma gelmediydi simdi gelince bir midem bulandı tekrar pisliklerinden , hasetliginden.

Konu sahibi hic cekmeyin
Kesin iliskinizi bastan, atın gitsin.
Daha fazla katlanarak gelir de iflah olmaz çünkü anlattığınız gibiyse

Keşke bayramlarda bile gormeseniz. Başınız sağ olsun çok üzüldüm. Ben daha yeni hamileyken düşürdüm bebegimi ve çok kötü hissettim uzun süre, hareket ettigini hissedip kaybetmek kim bilir ne kadar acıdır. Allah tekrarını yaşatmasın inşallah.

Amin Allah razı olsun, iyi dilekleriniz icin çok teşekkür ederim.
Size de cok gecmis olsun
Rabbim bir daha o acıları yaşatmasın ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.

Kesinlikle tartışmaya girmeyin. Kendi çalsın kendi oynasın boşverin

Görmezden gelmeye devam ederek baş edebilirsin, sen tepki verdikçe arkandan konuşmaya devam edecek. Yalnız görmezden geldiğin sürede de zirvesini yapar, elinden geleni ardına koymayacağı belli. Kaynının düğününde kendine dış çekim ayarlamak her eltinin harcı değildir. Karşındaki fazlasıyla sıkıntılı, allah yardımcın olsun

Henüz bi eltim yok bi tane olacak zaten onunla da iyi geçinmek isterim gerçekten anlayamıyorum gereksiz geliyor bunlar bana. Kötü niyetli olduğunu düşünürsem de mesafe koyarım o kadar. İnsanlar ne kadar kaos seviyor, ben kendi hayatımı huzurlu kılmaya çabalıyorum anca yetiyorum buna.

Su yorumu abartisiz 3-5 defa okudum neden bu kadar begenmedim butonuna basilmis diye ve inanin hala nedenini anlamadim

Su yorumu abartisiz 3-5 defa okudum neden bu kadar begenmedim butonuna basilmis diye ve inanin hala nedenini anlamadim

Burda soyle bir sorun var, herkesin linc ettigi kisiyi (bu konuda elti) linc etmeyip daha farkli bir cevap verdigin zaman linc edilen kisiyi savunuyorsun gibi dusunuluyor. Halbuki Esila burada eltiyi savunmamis niye umursayip kendinizi uzuyorsunuz demis (ozetle)

Kocamda arkamda durdu sağolsun.
Ne yaptı mesela? Sen de haklısın sen de haklısın mı yaptı? Evlenmeden önce araları iyiymiş niye konuşmadı ikaz etmedi de kadın bu kadar arıza çıkartabildi? İlk dansa tek başına kalkmamış kocasıyla kalkmış. Eşiniz veya abisi niye oturtmadı kadını? Kocası piste gidip müzisyenden şarkı istemiş, istemeseydi? Bizim düğünümüz değil saçmalama ayıp olur niye dememiş? Dış çekimde, abi napıyorsunuz ya evlenen biziz size noluyor demedi mi kocanız? Hep kadını suçluyorsunuz ama kocanıza ve kaynınıza laf yok.

Elti sıkıntılı orası kesin ama siz de açık vermişsiniz. Küçük kardeşinizi kuaföre götürürken onun kızını da alabilirdiniz niye almadınız? Ha bir çocuk ha iki çocuk. Evet annesi götürsün sizin sorununuz değil ama o çocuk da belki düğün heyecanı yaşadı kuaför vs görmek istedi. Üstelik arabalarını da kullanmışsınız. 50 kere arayıp arabayı getir diyen eltiydi miydi yoksa kaynınız mı? Sadece eltiyi hedef tahtasına koyup bir tek ona kinlenmeyin. Kocası ve sizin kocanızda da hata arayın.

Son olarak, bu insanla baş edecek kişi siz değilsiniz. Rahatsız olduğunuz şeyleri eşiniz halledecek. Sizin tarafınızdan biri yapsaydı siz çözerdiniz değil mi? Kendinizi tutun ve tek kelime etmeyin, cevap karşılık vermeyin. Eşiniz kaynınız kayınvalideniz kayınpederiniz dururken kadın hala aynı davranışları sergiliyorsa da tek başınasınız haberiniz olsun.

Mesafe koyarım, görüşmeyi keserim diyenlere bir sorum var. Kocanızın yakın akrabasıyla ilişkiyi nasıl kesebiliyorsunuz kaos çıkmadan? Cidden soruyorum bu arada merak ettiğim için

Offf şu bazı eltiler kendilerini neden bişey sanıyorlar hiç anlamıyorum. Alt tarafı evlendiğim adamın kardeşinin karısısın.

Hiç arama sorma, muhatap olma, sosyal medya hesaplarından takip ediyorsan takipten çık O bu dünyada hiç yokmuş gibi davran. Daha da kudursun. İlla ki bir araya geliyorsunuzdur, o zamanlarda onu görmezden gel. Bir şey sorarsa kısa ve öz cevaplar ver. Sonunda pes edecektir uğraşmaya. Ne demişler; bükemediğin eli öpeceksin. Sakın yüz verme.

Mesafe koyarım, görüşmeyi keserim diyenlere bir sorum var. Kocanızın yakın akrabasıyla ilişkiyi nasıl kesebiliyorsunuz kaos çıkmadan? Cidden soruyorum bu arada merak ettiğim için
Eğer çok yakın oturuyorsanız tamamen görüşmeyi kesmek zor tabi, ama o zaman da samimiyeti azaltabilirsin. Mesela soğuk davranarak, ilgi göstermeyerek. Eğer uzaktaysanız zaten çok kolay, hiç aramazsın, zaten bir süre sonra karşı taraf da anlar istenmediğini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…