🙌🍏Elma Diyetimiz 🍏

Süper sin canım maşallah iftarda ve sahurda neler yedin,?

Hoş geldin balım, ne sınavı kız

Aynen kizlar bana sms geldi osym sinavi icin. Onu kasdettim.
Oruc tutarken sahur yapmadim. İftardan yatana kadar yedim. Aslinda ictim. Sivi beslendim corba kefir ayran süt meyve suyu sinirsiz takildim.

Canım ben dün Saat 5 e kadar iyi yedim sonra bugün niyetlendim sahur a da kalkamadım birde okul gezisi vardı biraz halsiz düştüm ama olsun Allah kabul etsin inşallah.aksamda çorba yoğurt gecistirecegim.
Masallah cok guzel canim. Benimde bugün halim kalmadi. Yoruldum iyice. Okuldayım. 1 saat dersim kaldi.
Bu aksam bi cenazenin yemegine gidecegiz. Ben aksami orda yiyecegim. Protein varsa alirim. Yok tatli borek gelirse yallah....
İftarımızı guzel yapalim. Corba bol bol bol corba... ayran su cay nescafe tok tutuyor.
Ayy dun aksam 11 de aciktim. Hemen 2si 1 arada yarim paketi yaptim. Ohh mis. Tokluk verdi bana.
Bugunde aclik hissedersem kahveye talim.

Hos geldin merhaba.
İlk sayfadaki diyeti uyguladik sonra günlükhayat telasindan cok duzenli uyamadik. Bizde degisik diyetler yapmaya calisiyiruz .
Ben gecenlerde japon bir adamin röportajını okudum kendisi kitapta çıkarmış onun uyguladığı sistemi uygulamak istiyorum ilk 1 kac gun denedim ama devami gelmedi bende acaba beraber uygulasak siz de bi bakip arastirsaniz ona gore devam etsek olur mu ? Sistemi kisaca ozet geceyim 1 ogun besleniyorsun oda sadece aksam. Sabah turk kahvesi oglen canin birsey cekerse kuruyemis aksam da istedigini yiyebilirsin. Bu kisi 15 bu sistemle kilosunu koruyormus ve gorenler 60 yaşında olmasina rahmen 40 yasinin baslarinda görüyormuş

evet nescafe kurtarıcımız benimde canim dondurma çekti

Arkadaşlar merhaba acaba ilk başta paylaşılan gibi bir diyet mi uyguluyorsunuz ?
Hoşgeldin canım ilk zamanlar uyguladık sonra free takılmaya başladık, sen neler yapıyorsun
Tek öğün ben hayatta dayanamam ya yapabilen varsa helal olsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…