🙌🍏Elma Diyetimiz 🍏

Oğlanla yumurta pisirdik 2 tane pisirdi.
İkisini de yemedi. Uyumadan onlari yedim pismanim.
Neyse ki yumurtayda. Kahvaltıyı pas gecerek dengelemeye çalışacağım
Benimde gözüm kalıyor ama yemedim.bende evde kekler börekler. Sucuklu yumurta kar var yemiyor çocuklar yenmezse çöpe gider yemeyeceğim.

Benimde gözüm kalıyor ama yemedim.bende evde kekler börekler. Sucuklu yumurta kar var yemiyor çocuklar yenmezse çöpe gider yemeyeceğim.
helal olsun sana canim. Bende bugun hafif besleniyorum.
Çocuklu ev olunca çocuklar yesin diye yapıyoruz. Bende sabah kek yaptim tencerede.
Yunusacik olmus kenarindan bi lokma yedim,

Selam Canlar dün merdivenlerden düştüm bileğimin üstüne, çıkmış doktor biley yok dedi yolladı akşama kadar agrıdan ağladım şişti davul gibi. Bi teyzeye gittik çıkmış bu dedi yerine taktı Sağolsun böyle bi acı yok ya
Üstüne çok basma dedi bakım yap dedi bişeyler karıştırıp sürecekmişim vs. Bir ay ağrı hareket yapma dedi verilmiş sadakam varmış
Sağlığımızın kıymetini bilelim valla

Çok geçmiş olsun canım.insallah çabuk toparlanirsin.

Manyak mıdır nedir demiştir herhalde bilmiyo ki iki ay önce kiloluydum ona gülüyom .

Bende nerede gözükmüyor diyordum.yaninda biri varmı yanlız idare edebilecek mısın?
Özledim kız sizi valla
Dün arkadasım kaldı sağolsun bugün daha iyiyim git dedim bişey olursa komşuya rica ederim dedim gitmedi zorla gönderdim
İdare ederim bebem sağolasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…