Ellerimle mi bitirdim kafayı yiyeceğim yardım edin bana

Hayır. Sadece anksiyete için bir ilacım var günlük onu alıyorum. Bordorline ı bana gittiğim psikolog söyledi ama devam edemedim tedaviye.
Borderline hakkinda fikrim yok ama genel olarak ruhsal rahatsızlıklarda olaylari farkli yorumlama gibi sorunlar yasanabiliyor, karsi tarafta bu tarz rahatsizliklara uzak ve anlayisli / empatik davranmayi bilmiyorsa sorunlar cikiyor.

Hem anksiyeteniz hem borderline rahatsizliginiz icin tedavi gormelisiniz, surekli uclarda yasamak sizi yorar ki saniyorum anksiyete ile birarada daha da zordur bu rahatsizlik.

Cok gecmis olsun, tedavi gorup kendi icinize dönün, once kendinizi iyilestirin baska insanlarin (sevdiginiz kisi dahi olsa) sorunlarini kendi sorunlarinizin ustunde gormeyin.

Borderline hakkinda fikrim yok ama genel olarak ruhsal rahatsızlıklarda olaylari farkli yorumlama gibi sorunlar yasanabiliyor, karsi tarafta bu tarz rahatsizliklara uzak ve anlayisli / empatik davranmayi bilmiyorsa sorunlar cikiyor.

Hem anksiyeteniz hem borderline rahatsizliginiz icin tedavi gormelisiniz, surekli uclarda yasamak sizi yorar ki saniyorum anksiyete ile birarada daha da zordur bu rahatsizlik.

Cok gecmis olsun, tedavi gorup kendi icinize dönün, once kendinizi iyilestirin baska insanlarin (sevdiginiz kisi dahi olsa) sorunlarini kendi sorunlarinizin ustunde gormeyin.
Teşekkür ederim 🥺

Sevdiğimi kaybetmek çok ağır geliyor
Sevmek sizin söylediğiniz gibi bir şey değil.
Gerçekten seviyorsanız, sevdiğiniz zarar görmesin diye yeri geldiğinde kendinizden bile sakınırsınız.
Öncelikle hastalıklarınız için tedavinizi olun aradan geçen zamanda duygular değişmemişse o zaman aklı başında iki insan olarak konuşursunuz.
Kendinize biraz saygınız olsun lütfen !

Düzelmez miyiz ben sorunumu çözdüm artık sorun çıkarmicam.
Hıı aynen çıkartmazsın. Valla adamda azıcık mantık varsa zaten barışmaz sizin bu sinir krizleriniz falan akıl işi değil. Ha o da adam değil zaten şiddet falan ne demek. Bir yandan tencere kapaksınız bir yandanda sizin yalnız kalmanız gerektiğini düşünüyorum. Artık ne zaman kendinizi düzeltirsiniz bilmiyorum ama o zamana kadar normal bir ilişkiyi hak etmiyorsunuz bence yapamazsınız.

Düzelmez miyiz ben sorunumu çözdüm artık sorun çıkarmicam.
Hepimiz pişmanlıklarımızdan ders cıkarıp düzeleceğim deriz yapmamaya özen gösteririz de sizin iliskiniz siddete kadar gitmis.Evlilik sadece icinde sevgi barındırdıgında yürütebilecegimiz bir süreç degil.Sonunda yine gelinecek nokta mutsuzluk olur.

1 yılı geçen ilişkim var. Hayatımda aşık olduğum bağlandığım tek insan. Daha önce de uzun ilişkilerim oldu ama bizim bağımız çok farklıydı. Toksik bir ilişkiydi. Her geçen zamanda dozu artan bir toksiklik ama bir o kadar da kuvvetli bir bağ. Aynı yerde çalışıyoruz odalarımız yakın. Sorun ben de mi onda mı biz imkansız mıyız toparlar mıyız ?
Ben geçmiş ilişkilerimde de zor biriydim. Terk edilme korkusuyla çok endişeli davranıp sevdiğime de sevmediğime de triplerimle kendimi sonunda terk ettiren biriydim. Bordoline kişilik bozukluğum var. Bu bahsettiğim aşık olduğum adama da aynı şeyi yaptım. O da çok sevmesine rağmen trip kavga çekemeyen biriydi. En ufak olumsuzluktan tetikleniyordu ve kavgalar kocaman oluyordu. Her zaman dediği şey beni kendine köpek edemezsin ben seviyeli bir ilişki isterim. En son öyle bir kavga ettik ki ben ayrıldığım gün hem ayrılıp hem de beni bırakmaması için iş yerinde kriz geçirdim. Umursamadı. Her zaman umursadığım için bunu yapmaya devam ediyorsun dedi. Öyle böyle değil acillik oldum engelledi beni her yerden. Ailemi araya soktum bizim tarafa gel konuşalım dedim. Gelmedi. Ben gittim. Gittiğim yerde büyük bir kavga çıktı. Ben ağladıkça o delirdi delirdikçe hakaretleri arttı hakaret ettikçe ben daha çok kriz geçirdim ve en son polisler geldi. Bir sorun olup olmadığını sordular. Ben çok sevdim çok kaygılandım benden gidecek diye. O da beni hiç anlamadı hep kibirden öyle davrandığımı sandı. Tek sorun bende değil onda da narsistik özlellikler var. Bana şiddet de uyguladı psikolojik baskı da yaptı yapmadığım şeylerle de suçladı hep kendimi kötü hissettirdi. Zaman geçtikçe birbirimize ait oldukça bu durum arttı. O öyle davrandıkça hakkımda öyle düşündükçe ben gidecek diye daha da huysuzlaştım. Kendime anlatıyorum giderse de onsuz da yaşarımı kabulleniyorum yapabildiğim zamanlar da oldu. Ama bir araya gelince öyle bir bağlıyor ki yeniden tetikleniyor. Son kavgamızda çok saygısızca bitti. Geri dönüşü var mı ben kimseyi böyle sevemem biliyorum. Ama ikimizde de sorun var şu an anlıyorum.

Abi nasil hayatlar yasiyorsunuz boyle nasil kafalar bunlar ya? Siddeti en sona saklayip cok siradanmis gibj yazmaniz ve seviyorum demeniz akillara zarar. Sifalar dilerim.

Neyin kafasını yaşıyorsunuz siz çift olarak ya..
Siz ayrı gurursuz, kendinizi olur olmadık yerlerde rezil eden dengesiz birisiniz, eski sevgiliniz size şiddet uygulayan ve bunu sen hak edersen böyle severim diyen bir psikopat.
İkinizde tedavi olun ve birbirinizden uzak durun. Ne siz çekilirsiniz ne de sevgiliniz. İkinizin de ciddi anlamda ayrı ayrı sorunları var.

hem de beni bırakmaması için iş yerinde kriz geçirdim.
Kimse hayatında sizin gibi bir kadın istemez. Hem sevgili olarak hem arkadaş olarak. Karşı tarafı bilmem ama sizin acilen tedavi olup kendinize çeki düzen vermeniz lazım. Kendinize zarar verip suçu karşı tarafa atan vibe aldım sizden. Allah'ım korusun...

Kimse hayatında sizin gibi bir kadın istemez. Hem sevgili olarak hem arkadaş olarak. Karşı tarafı bilmem ama sizin acilen tedavi olup kendinize çeki düzen vermeniz lazım. Kendinize zarar verip suçu karşı tarafa atan vibe aldım sizden. Allah'ım korusun...
Kendimi suçluyorum en çok farkındaysan

Abi nasil hayatlar yasiyorsunuz boyle nasil kafalar bunlar ya? Siddeti en sona saklayip cok siradanmis gibj yazmaniz ve seviyorum demeniz akillara zarar. Sifalar dilerim.
Şiddet uyguladı evet ben de 3 ay ayrı kaldım yüzüne bakmadım onun. Ama sonra ben de ona vurduğumu hatırladım ve tekrar konuşmaya başlayıp barıştık. Ben ona saldırdım defalarca ama o elini bile kaldırmadı.Üstelik beni sevdiği zamanlar kendimi onun bebeği gibi hissediyorum ve en şanslı kadın olduğumu düşünüyorum. O sevgiyi kim görmüş bu zamanda.

Neyin kafasını yaşıyorsunuz siz çift olarak ya..
Siz ayrı gurursuz, kendinizi olur olmadık yerlerde rezil eden dengesiz birisiniz, eski sevgiliniz size şiddet uygulayan ve bunu sen hak edersen böyle severim diyen bir psikopat.
İkinizde tedavi olun ve birbirinizden uzak durun. Ne siz çekilirsiniz ne de sevgiliniz. İkinizin de ciddi anlamda ayrı ayrı sorunları var.
Sorunları olduğunu anladığın kişilere yaklaşımın güzelmiş.

X