Ellerimle mi bitirdim kafayı yiyeceğim yardım edin bana

Ben duysam böyle bir şeyi ben de çıldırırdım ama uyuşturucu gibi demiş ya biri zarar veriyor biliyorum ama bir anlık sevgisi için her şeyi göze alıyorum. İnsan yaşamadan bilemiyor. Sesini yükselteni bir kalemde silen ben kopamadım ondan çok istedim ama kopamadım. Şu an yine kopmaya çalışıyorum zaten. Ama benim de mi suçlarım var kendimi düzeltsem güzel mi olurdu diye düşünmeden edemiyorum.
Ben yaşadım oradan biliyorum ilk başta küçük küçük omuz sıkma itme kalkmalar eşyaları yere itmeler bu şekilde başlıyor ben de kendimi ben de ona vuruyorum ki diye avutuyordum sonra duvara bir şey çarpmalar da devam ediyor en son kimseye anlatamıyorum tabi bunları çünkü kendimi asla yakıştıramıyorum geçmişte oldu bunlar Bir gün gittiğim yerden geç döndüm üzerime eşya fırlatıp omuzlarıma vurmaya başladı yani basbaya dövecek gözleri dönmüş inanamadım ne bekliyordum ki sonuccusu onun buydu bağırıp çağırmaya başladım kriz geçirdim komşular polis çağırmış evden gitti bir daha da görmedim her yerinden engelledim oradan biliyorum bunun sonu yok yani

Ben de yazdıklarını okudukça, kafayı yiyeceğim gibi oluyorum.Psikiyatriste gidin mutlaka.

X