Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

size bu haldeyken bunu yapan insan için üzülmeyi bırakın. bir an önce toparlanın, en kısa zamanda bi uzmandan yardım alın ve bebeğinizle yolunuza devam edin.
değmeyecek insanlar için üzülmenin bi anlamı yok
belki evliliğiniz için harcadığınız zaman ve emeğe üzülüyorsunuz ama boşverin. bu da sizin başınızın gözünüzün sadakası olsun.
umarım önünüzde çooook güzel yıllar sizi bekliyordur
herşey gönlünüzce olsun
en önemlisi bebeğinizi sağlıcakla kucağınıza almanız

Yaşadığım olayın acısını atlatamadığım için henüz boşanma kısmını hiç ama hiç düşünemedim bile. Beynim duruyor sanki.
Biraz acınızı yaşayın ama ondan sonra hemen harekete geçin, üzerine tapulu malları gider o kadının üstüne falan yapar mazallah, bu adamdan her şeyi beklerim ben, kendiniz için değil yavrunuz için hakkınızı arayın, peşini asla bırakmayın adilerin ve onları asla umursamayın, yaşamayan bilemez ama kendimce akıl yürütmeye çalıştım.

Kalsın veya kalmasın, ben görmeyeceğim. Şu an tek tutunacak dalım bebeğim. Evet geçecek birgün ama henüz o gün çok uzak.

Lutfen lutfen bu gunleri yalniz gecirme. Annenle ya da yakin bir arkadasinla birlikte onlara da anlat. Anlattikca kederin de azalir. Kendine, yemene icmene dikkat etmeye calis. Off cok zor, soylemesi kolay, uygulamasi zor. Acini derinlerimde hissettim, cok uzuldum... Dilerim kolay ustesinden gelirsin, bebegini saglikla kucagina alirsin.

Hemen birilerine haber edin ailenizden. Bebeginiz için . Böyle bir insan için karninizdaki bebeginizi uzmeyin. O şu anda herşeyi anlıyor annesi lutfen ..
Sağolun, farkında olduğunu ben de anlıyorum ama toparlanmalıyım. Elbet söyleyeceğim aileme, herkes bilecek eninde sonunda.

okurken kötü oldum ama o takvimi görünce paramparça oldu içim. Allah yardımcınız olsun. yazamıyorum başka bir şey...

hadi senden utanmadı da bebeğinizden de mi utanmadın be adam. dicek brşey bulamıyorum cnm allah yardımcın olsun

İşten izinliyim zaten. hamilelikle ilgili ufak bi sorunum olduğunu sanıyorlar. Dinlendiğimi düşünüyorlar. Memleketimden uzaktayım ve güvenebileceğim kimsem yok burada.

Tabiki, oğlum ve ben. ikimiz için yeni bir hayat olacak...

konunuzu okudum ve çok üzüldüm..
hamilesiniz lütfen kendinize dikkat edin..bu gerçekten kaldırması üstünden gelinmesi zor bi durum ama kendi ailenizi ve onun ailesini arayıp durumu anlatın..bunu tek başına yaşıyamazsınız..utanmaz herif yaaa ay allahım ona gelirse merak etme yuva yıkanın yuvası olmaz seni bu halde bu durumlara soktuğu için zaten Allah onun burnundan getirir sadece biraz sabırlı olman lazım..ama lütfen ailene haber ver..

ne kadar acı bi durum. bi an ya benim başıma gelirse diye düşündüm.. çok acı gercekten..
Allah kolaylık versin. hayat bi döngüdür elbet onunda başına gelcektir, yaptığı yanına kalmaz inşallah.

okumnak istedim başlıktan ama cok uzun bi üşendim yaa üf merak da ediyorum

Kalsın veya kalmasın, ben görmeyeceğim. Şu an tek tutunacak dalım bebeğim. Evet geçecek birgün ama henüz o gün çok uzak.

Çok uzak değil..
Eğer isterseniz..
Bebeğiniz için güçlü olmak zorundasınız..
Mümkün mertebe dallanıp budaklandırmayın..
Herkes bişey diyecek ve yorulacaksınız..
En iyisi çok yakınlarınızla paylaşın sadece..
Allah yardımcınız olsun..

Bakın şimdi ben düşündüm de o günkü gibi yanmıyor içim..
Hatta hiç acımıyor..

Gercekten cok üzüldüm hem sizin adınıza hemde o suçsuz günahsız karnınızdaki melek adına. Anlayabiliyorum kabus gibi birşey yasamışsınız ama hamilesiniz üstelik 7 aylık oldugunu söylemişsiniz nolursa olsun siz bir annesiniz artık ve artık yavaşça toparlanmalı ve kendinize dikkat etmelisiniz bebeğiniz icin güçlü olmak zorundasınız. Aileniz bunu anlayabilecek sizin yanınızda olabilecek ise en kısa zamanda onlarla bu durumu paylaşıp psikolojik bir destek almalısınız. Allah korusun erken dogum riski olusabilir

İşten izinliyim zaten. hamilelikle ilgili ufak bi sorunum olduğunu sanıyorlar. Dinlendiğimi düşünüyorlar. Memleketimden uzaktayım ve güvenebileceğim kimsem yok burada.

Illaki bir tanidiginiz vardir bu sekilde tek basiniza kalamazsiniz, gerekirse ailenize haber verin sonucta yuzugu masaya birakip cikmissiniz adamda diyecegini demis illaki ortaya cikacak yani. Madem oyle ailenize haber verin adamin attigi mesajida silmeyin.
Kesinlikle yanliz kalmayin, kendinize dikkat edin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…