Elinde değilmiş, Âşık olmuş...

Allah yardımcınız olsun şuan ne desek boş Allah kimseye bu acıyı hamileyken yaşatmasın inanın çok zor dik durmaya çalışın eşiniz ve o kadında gün yüzü görmez inş

O kadar cok yorum okudum, tanimadigim onca insan o kadar destek olmus ki, hrrbirinize ayri ayri tesekkur ediyorum. Hepiniz cok iyisiniz. Ve yine affedin her an girip yazamiyorum. Bugun de yazamadim pek anca anca kendimi toparliyorum.
bir mesaj geldi bugun...
Esyalarin hicbirinden pay istemedigini, hepsinin bende kalabilecegini yazmis ve nafaka konusunda comert olacagini da eklemis.. lutfetmis... hicbir sekilde karsilik vermedim. Herseyin bittigini bi kez daha anladi bugun yuregim. Kanaya kanaya anladi.
ve aileme ozet bi sekilde anlattim artik mesajdan sonra yola ciktilar, buraya geliyorlar.
cocuk konusunda cok yorum okudum. Cocugunu tamamen gormeme, gostermeme gibi bi durum olacagini biliyorum hukuki olarak. Cocugum elbet babasini bilecek onu gorecek. Tabi babasi da ISTERSE...
Ama bugun icimi en cok acitan da su oldu. 6.gun ve hala dogacak cocugunu hic merak etmedi. Onunla ilgili hicbirseye yer vermemis mesajinda.
belki de doguma kadar beklemekti amaci. O yuzden hic belli etmedi, hissettirmedi bilmiyorum ama su an sevdigim adamdan eser yok. Bu sessizlik, bu vazgecis beni boguyor. O sessiz, ben sessiz, kim hakederki boyle bir sonu...

Uzun zamandir bu kadar icten samimi bi yazi okumamistim burada kendimi sizin yerinizekoyarak hayal ederek okudum icim acidi Allah yargimciniz oldun hepsi gececek ve evladinizla cok mutlu gunleriniz olacak guclu olun bu kolay olmayacak ama eminim ki basaracaksiniz ve esiniz coook pisman olacak...

Ailenize söylediğiniz cok ıyı olmuş çünkü en iyi desteği size onlar verecektir...
Hakkınızda hayırlısı olsun umarım en kısa zamanda atlatır bebeğinizle beraber sağlıklı mutlu bir hayat sürebilirsiniz.

Çok çok üzüldüm.Eşiniz size belli etmeden nasıl yapmış bunları..İşyerinden biri mi bu kadın?

Ne denir bilmiyorum cnm bende aldatildim bosanma asamasindayim surekli anlasmali bosanmk icin baski yapiyo bu his sirtinda bi bicakla yasiyomussun hissi hic gecmiyo acisi yasananmi olsenmi bilemiyosun araftasin karsinda yatagindan cikmis bi dusman obur kadini seviyorum diye basbas bagiriyo bu cok can yakici ve asla cocuklarini umirsamiyolar bi yilda iki kez anca gordu kizini offf ne desem tessellisi yok gecick diyolar banada gecicek elbette oyle veya boyle

iki gündür aklımdasınız, size bakmak için sık sık giriyorum inanın.. çocuğu siz gösterirsiniz ama o adam çocuğu görmeyi haketmiyor..

Pişmanlığın kırıntısı yok adamda . Konu sahibi bu adam için ne kendiniz üzülün ne bebeğinizi üzün . Gerçekten kötülere denk gelmişsiniz . Anlaşmalı boşanmamalısınız . Alabileceğinizden fazlasını alın bu adamdan , sadece sizin değil bebeğinizin hayatı da etkilenecek .Belki bebeğiniz sizden fazla etkilenecek .

Son düzenleme:
Nede
Bilmiyorum ama oyle tahmin ediyorum. Buyuk ihtimalle. Nedenini bilmiyorum ama oyle hissediyorum...
neden böyle düşündün?

Ben mi kacırdım yazıldı da bilmiyorum ama Nasıl bu noktaya geldiniz?

hiç şüpheli davranışı olmadı mı ya da Bi kopukluğunuz?

Gercekten sinsi miydi bu kadar?

Nede

neden böyle düşündün?

Ben mi kacırdım yazıldı da bilmiyorum ama Nasıl bu noktaya geldiniz?

hiç şüpheli davranışı olmadı mı ya da Bi kopukluğunuz?

Gercekten sinsi miydi bu kadar?

Sanirim doguma kadsr bekleyecekti. O yuzden de hic belli etmedi. Iş disinda bi hayati olmadigindan oyle dusunuyorum.

Allah hepimizin yardimcisi olsun. Nasil gececek ne zaman gececek, ucu bucagi gorunmeyen bir yol gibi.

ikisi de yıkılan bir yuvanın kırılan bir kalbin yerine mutlu bir yuva kurmayı mı hayal ediyorlar, merak ediyorum..
bundan sonra bebeğiniz ve kendiniz için en güzeli en az hasarla atlatmaya çalışmak.. muhattap olmamak
cevap vermemeniz kesinlikle en doğrusu.. derler ya en büyük çığlık sessizliktir diye... en güzelini yapıyorsunuz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…