Elif Esin Gelin Oluyor :)

Hepsi süpermiş güzel günlerde kullan :) özellikle papağanlı havlulara bayıldımmm hala varsa ben de bakayım :))

bu yaptığım paylaşımdaki tüm ürünler bievden kavanozları sanırım bunları pirinç,bulgur, şehriye saklamak için kullanacağım

günlük çatal kaşık seti olarak bunları tantitoniden aldım ama benimki pembe puantiyeli hepsi rengarenk değil dondurma yemeyi ve ikram etmeyi çok sevdiğimden bu şirin külahları 6lı set olarak yine tantitoniden aldım

bunlar da irya home'dan aldığım havlular hatta çoğu modeli 2'şer tane alıp anneme de hediye ettim denizlide üretilen ve genellikle ürünlerini ihraç eden bir marka. Kesinlikle çok kaliteli herkese tavsiye ederim.

madam coco pike i english home pike mi karar vermedim canım tek kişilik alcam bende hayırlı olsun konun :)

bunlar bir harikaaa güle güle kullan

bunlar da bambumdan yaptığım alışveriş. tahta tabak olan 2 modelden 6'şar tane aldım altlarına yeşil de amerikan servis alıp doğal bir sunum yağmayı düşünüyorum . fırın sütlaç için bu şirincikleri de indirimde diye aldım umarım düğüne kadar kırmadan muhafaza edebilirim

Bence yeşil servislerle bir harika olacaklar :) bambumun kahve bahane setide çok şeker bence sen seversin tatlım:)

bu taç'tan aldığım nevresim takımlarıyla birlikte misafirlik ve günlük kullanım için nevresim takımı defterini kapatmış bulunuyorum

nevresim takımlarının hepsi mi taçtan. maşallah cıvıl cıvıl çok güzel seçmişsin. mutlulukla kullan çok beğendim. kaç nevresim takımın oldu şimdi peki ?

nevresim takımlarının hepsi mi taçtan. maşallah cıvıl cıvıl çok güzel seçmişsin. mutlulukla kullan çok beğendim. kaç nevresim takımın oldu şimdi peki ?
çok teşekkür ederim bu sayfada paylaştıklarım taç'tan, ilk sayfada da diğer paylaştığım nevresim takımları var onların markaları farklı. günlük ve misafirlik olmak üzere 7 nevresim takımım 1 de uyku setim var. Uyku seti fazla almak istemedim çünkü komple yıkanması zor oluyor maalesef, hem yazın genelde pike takımı kullanmayı düşünüyorum biz marmara bölgesinde yaşıyoruz mayıstan ekime kadar üzerimize pike örtünürüz de

hepsi çok güzel özellikle irya home den aldığın havlualr çok hoşuma gitti ilk defa duydum adını ama sana güvenerek bende internetten sipariş verdim canım ElifEsinn

hepsi çok güzel özellikle irya home den aldığın havlualr çok hoşuma gitti ilk defa duydum adını ama sana güvenerek bende internetten sipariş verdim canım ElifEsinn
ay inşallah istediğin gibi gelir canım, güle güle kullanman dileğiyle bu arada havluların gelince bana da yazar mısın ? merak ederim ben şimdi umarım mennun kalırsın

ben de ortalama 7 adet planlıyordum ama 5 alıcam galiba. kayınvalidemden de 1 pike takımı 1 nevresim takımı 1 de yatak örtüsü şeklinde gelecek olan var. ben 5 tane alsam yeter dedim nevresim olarak. pike takımı da alırım ayrı olarak. ben de marmaradayım canım dediğin gibi pike örtmek daha uygun oluyor bahar ve yaz aylarında.renk seçimlerin hoşuma gitti elime para geçtiğinde hala aynı modeller olursa ben de alıcam sanırım bi kaç tane

ay hadi bakalım hayırlısı, aşkla,huzurla kullanman dileğiyle. Umarım gönlümüzce tüm çeyizimiz bu arada 17 ekim benim doğum günüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…