Elif Esin Gelin Oluyor :)

ay hadi bakalım hayırlısı, aşkla,huzurla kullanman dileğiyle. Umarım gönlümüzce tüm çeyizimiz :KK54: bu arada 17 ekim benim doğum günüm :KK15:
şimdiden doğum günün kutlu olsun o zaman belki o gün kutlama imkanım olmaz :) 17 ekim nişanım . kısmetse seneye ağustos ta düğünüm olacak.

Arkadaşlar merhaba, müstakbel eşim politikacı olduğundan kasım ayındaki seçim sonrasına dek çeyiz hazırlığımızı yavaşlattık ve büyük parçaları maalesef alamadık henüz. Şimdilik küçük ama gerekli eşyaları almayla devam ediyorum ben de.
madame coco tek kişilik nevresim.png
tek kişilik nevresim coco.png
bunlar madame coco'dan aldığım tek kişilik nevresim takımları toplamda 116 liraya denk geldi.

8699089162314_0_304x424.jpg
havluluk.png
aşşk.png
bal kavanozu.jpg
Adsız.png
çerezlik.jpg
esse.jpg
reçellik.png
sos tencerem.jpg
TC031-800x800.jpg
BCAS43-800x800.jpg
en çok içime sinen de bu piano desenli amerikan servislerim oldu yumuşacık ve çok güzeller. Benim sözlüm aynı zamanda müzik öğretmeni olduğundan jest amaçlı aldım bunları ama gayet şık ve sizlere de tavsiye edebilirim :KK28:

notalı nevresim takımına bayıldım canım güzel günlerde kullan inşallah:) tek tek emek verılıyor çeyize :)

yastık alezi.png
kapitoneli yastık alezi bunlardan 4 adet aldım 2si bizim için 2si misafirlik :KK25:
yatak alezi.png
bu da sıvı geçirmez yatak alezimiz.
yorgan.png
çift kişilik mikrofiber yorgan. hepsinin markası taç ve toplamda 190 liraya aldım gayet güzel arkadaşlar size de tavsiye edebilirim:KK76:

çift kişilik-englsh home.jpg
çift kişilik-englsh.jpg
english home dan aldığım çift kişilik battaniyelerim
triumph.png
rengarenk saten geceliklerime bir yenisini daha ekledim:KK15::KK15::KK15::p:p:p:p

Geçen hafta kütahya'dan yaptığımız alışverişlerimiz. Porselenlerimin hepsini Kütahya Porselen'den aldım Kütahya'daki outlet kısmından ve toptan aldığım için ciddi anlamda indirimli aldığımı söyleyebilirim.
157830332_tn30_0.jpg
sade olan 1. günlük 6 kişilik yemek takımım
lr24y2142616-2_250138388561e4973559bc.jpg
ilk gördüğüm andan beri hep aklımda olan açık pembiş 6 kişilik yemek takımım
kutahya-porselen-nil-12-kisilik-83-parca-62743-desen-yemek-takimi.jpg
12 kişilik misafirlik yemek takımım . Bu seri nil serisi olarak geçiyor renk seçeneği de epeyce geniş :KK49::KK49:

Pembe krem 4lü baharatlıkları nereden aldınız çok hoş :)) ayrıca hepsi çok güzel güle güle kullanın

Pembe krem 4lü baharatlıkları nereden aldınız çok hoş :)) ayrıca hepsi çok güzel güle güle kullanın
markafoniden almıştım, hatta ıvır zıvır diye tabir edilen çoğu şeyi markafoniden aldım. Tavsiye ederim ama altını çizmek gerekir ki sadece bildiğim markaları ordan aldım yoksa her fiyatı uygun olan markafoni ürünü güzel değil maalesef

ay hadi bakalım hayırlısı, aşkla,huzurla kullanman dileğiyle. Umarım gönlümüzce tüm çeyizimiz :KK54: bu arada 17 ekim benim doğum günüm :KK15:
canm güle güle kullan inşallah
taç tan aldığın kırmızı siyah nevresim takımın fiyatı nedir??
kaç çift kişilik takımın ve kaç tek kişilik misafire takımın var öğrenmek istedm bilgi amaçlı :)
düğünün ne zaman canım

Son düzenleme:
canm güle güle kullan inşallah
taç tan aldığın kırmızı siyah nevresim takımın fiyatı nedir??
kaç çift kişilik takımın ve kaç tek kişilik misafire takımın var öğrenmek istedm bilgi amaçlı :)
düğünün ne zaman canım
siyah nevresim takımı annemin hediyesi fiyatını sordum ama hatırlamyor maalesef benim teyzelerimden gelen hediyelerle birlikte 7 çift kişilik nevresim takımım oldu, 3 takım da tek kişilik nevresim takımı. Hiç uyku seti almadım yıkaması zor diye onun yerine nevresim takımlarıma uyan baza etekleri aldım. 3 de çift kişilik ve tek kişilik pike takımlarım var. Düğünüm Allah nasip ederse 17 temmuzda :21::21::21:

siyah nevresim takımı annemin hediyesi fiyatını sordum ama hatırlamyor maalesef benim teyzelerimden gelen hediyelerle birlikte 7 çift kişilik nevresim takımım oldu, 3 takım da tek kişilik nevresim takımı. Hiç uyku seti almadım yıkaması zor diye onun yerine nevresim takımlarıma uyan baza etekleri aldım. 3 de çift kişilik ve tek kişilik pike takımlarım var. Düğünüm Allah nasip ederse 17 temmuzda :21::21::21:
canm Kütahya dan kaça aldın yemek takımını günlük olan değil
bir de çeyiz paketi şeklinde mi hangi şehirdesin

canm Kütahya dan kaça aldın yemek takımını günlük olan değil
bir de çeyiz paketi şeklinde mi hangi şehirdesin
hayır çeyiz paketi olarak almadım sadece porselenlerini beğendiğim için yemek takımlarını kütahya porselenden aldım kütahyanın bizzat fabrikasından aldım 800 liraydı 12 kişilik yemek takımım. Ben bilecikte oturuyorum eskişehirin yanındaki minicik şehirde:KK73::KK73::KK73:

X