Elif Esin Gelin Oluyor :)

ElifEsinn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2013
102
39
33
çift kişilik pike takımı madame coco.png
Çift Kişilik pike takımı-madame coco.png
madam tek kişilk pke.png
madame pike tek kişilk.jpg
Nevresim Takımı-ranforce.png
nevresim takımı-soley-ranforce.jpg
soley nevresim takımı-çift kişilik.jpg
pike bornoz setim-madame coco.png
pike bornoz takımı-madame coco.png
plaj havlusu 2.jpg
plaj havlusu coco.png
Öncelikle çeyiz alışverişim için forumdan edindiğim bilgilerin ne kadar önemli olduğunu belirtmek istiyorum. Tavsiye edilen ya da beğenilmeyen markaları ön planıma aldım sayenizde, yaşasın forum arkadaşlığı:21:Aldıklarım için yorum yaparsanız çok mutlu olurum :p 2 çift kişilik pike takımı, 2 tek kişilik pike takımı aldım madame coco'dan yumuşacıklar çok beğendim gerçekten. Diğer nevresim takımları soleyden.İndirim varken denk gelmiştim. Her gün duş alan çift olduğumuz için erkek arkadaşıma da bana da yazlık pikeden üretilmiş bornoz seti madame coco'dan ve indirimde olduğu için sipariş verirken 2 tane papağanlı plaj havlusu aldım. Şimdilik bu kadar aldıklarım yolun başındayım malum, daha sonraki paylaşımlarda görüşmek üzere. Allah herkese sevdiğiyle bu tatlı telaşı yaşamayı nasip etsin :KK22::KK45::21::KK28:

madam coco pike i english home pike mi karar vermedim canım tek kişilik alcam bende hayırlı olsun konun :)
çok teşekkür ederim evet bunlar english homedan olan pike takımları , madame cocodan olanları ilk önce yüklemiştim galiba yapamamışım sen yazınca farkettim onları da bi sonrakinde yüklerim artık :oops::oops::oops:

çok teşekkür ederim evet bunlar english homedan olan pike takımları , madame cocodan olanları ilk önce yüklemiştim galiba yapamamışım sen yazınca farkettim onları da bi sonrakinde yüklerim artık :oops::oops::oops:
isabete bak ben kendi açımdan karar vermedim hangisini alsam demiştim canımm ya sende yanlış yüklemişsin :))

Harikalar, güzel günlerde kullanın inşallah.
Bende çiçek desenli her şeye bayılıyorum.
Kahvaltı takımını çoook beğendim, fiyatı neydi acaba hatırlıyor musun?

Harikalar, güzel günlerde kullanın inşallah.
Bende çiçek desenli her şeye bayılıyorum.
Kahvaltı takımını çoook beğendim, fiyatı neydi acaba hatırlıyor musun?
çok teşekkür ederim canım . bernardo'da normalde 490 küsurdü indirimdeyken aldım 6 kişilik 250 liraya denk geldi ve indirim devam ediyor diye biliyorum. Özellikle çay fincanlarına bayıldım :KK76::KK76:

çok teşekkür ederim canım . bernardo'da normalde 490 küsurdü indirimdeyken aldım 6 kişilik 250 liraya denk geldi ve indirim devam ediyor diye biliyorum. Özellikle çay fincanlarına bayıldım :KK76::KK76:
Süpermiş valla iyi yakalamışsın indirimi tatlım, ben yakalasamda alamıyorum 1yıl var daha evlenmeme
Alıp koyacak yerim yok :KK12:

baharatlıklar.png
bardaklar.png
kahve yanı su bardağı.png
meşrubat bardağı.png
su bardağı 6'lı.png
su bardağı.png
2'li askı h&m.png
azalea tutaç engls.png
biev mutfak saati.png

aslında bu kez yaptığım alış veriş annemin deyimiyle ıvır zıvırlar ama o kadar pahalıya mal oldu ki. Gerçekten çeyiz hazırlığı çok zormuş ben sadece cam konusunda rengarenk seçim yaptım ve baharatlık konusunda arıcık desenlilere yer verdim. Genel anlamda açık mavi- açık pembe düşünüyorum mutfağımı. Hepimize kolay gelsin bu tatlı telaşta bayanlar :KK51::KK25::KK54:

[Eki Görüntüle 1587348 Eki Görüntüle 1587349 Eki Görüntüle 1587350 Eki Görüntüle 1587351 Eki Görüntüle 1587353 Eki Görüntüle 1587354 Eki Görüntüle 1587355
seramik tencere takımım schafer'dan, mutfak tekstili english home'dan, kahvaltı takımı bernardo'dan. aslında maviyi fazla seven biri değilim ama vintage, çiçek deseni ve açık renklere ev dekorasyonunda ve kullanımda bayılıyorum:KK51::KK51:

Benim de kahvaltı takımım aynı :) güle güle kullanalım inşallah :KK73: insanın içini açıyor ben çok sevmiştim aldım.

X