Elif Esin Gelin Oluyor :)

Eki Görüntüle 1586626 Eki Görüntüle 1586627 Eki Görüntüle 1586628 Eki Görüntüle 1586629 Eki Görüntüle 1586630 Eki Görüntüle 1586631 Eki Görüntüle 1586632 Eki Görüntüle 1586633 Eki Görüntüle 1586634 Eki Görüntüle 1586635 Eki Görüntüle 1586636 Öncelikle çeyiz alışverişim için forumdan edindiğim bilgilerin ne kadar önemli olduğunu belirtmek istiyorum. Tavsiye edilen ya da beğenilmeyen markaları ön planıma aldım sayenizde, yaşasın forum arkadaşlığı:21:Aldıklarım için yorum yaparsanız çok mutlu olurum :p 2 çift kişilik pike takımı, 2 tek kişilik pike takımı aldım madame coco'dan yumuşacıklar çok beğendim gerçekten. Diğer nevresim takımları soleyden.İndirim varken denk gelmiştim. Her gün duş alan çift olduğumuz için erkek arkadaşıma da bana da yazlık pikeden üretilmiş bornoz seti madame coco'dan ve indirimde olduğu için sipariş verirken 2 tane papağanlı plaj havlusu aldım. Şimdilik bu kadar aldıklarım yolun başındayım malum, daha sonraki paylaşımlarda görüşmek üzere. Allah herkese sevdiğiyle bu tatlı telaşı yaşamayı nasip etsin :KK22::KK45::21::KK28:

Hepsi süpermiş güzel günlerde kullan :) özellikle papağanlı havlulara bayıldımmm hala varsa ben de bakayım :))

biev 1.png
biev 3lü kavanoz.png
bu yaptığım paylaşımdaki tüm ürünler bievden kavanozları sanırım bunları pirinç,bulgur, şehriye saklamak için kullanacağım :KK28::KK28::KK28:
biev bıçak.png
biev çerez.png
biev kek seti.png
biev oval tabak.png
biev wok tava.png
bulaşıklık biev.png
havluluk biev.png
servis kaşık seti biev.png
rende biev.png
süzgeç biev.png

çatal.png
bıçak.png
kaşık.png
günlük çatal kaşık seti olarak bunları tantitoniden aldım ama benimki pembe puantiyeli hepsi rengarenk değil
külah.png
dondurma yemeyi ve ikram etmeyi çok sevdiğimden bu şirin külahları 6lı set olarak yine tantitoniden aldım
servis.png
tepsi.png

bunlar da irya home'dan aldığım havlular hatta çoğu modeli 2'şer tane alıp anneme de hediye ettim:21::21: denizlide üretilen ve genellikle ürünlerini ihraç eden bir marka. Kesinlikle çok kaliteli herkese tavsiye ederim.
belisma-kadife-nakisli-bambu-havlu-krem-710-66-B.jpg
coresoft-jakarli-havlu-camilla-somon-589-55-B.jpg
coresoft-jakarli-havlu-portofino-lila-580-54-B.jpg
coresoft-jakarli-havlu-pretoria-bej-582-54-B.jpg
fransız danteli.png
gilda-kadife-nakisli-bambu-havlu-beyaz-708-66-B.jpg
gilda-kadife-nakisli-bambu-havlu-lila-709-66-B (1).jpg
irya.png
iryaaa.png
levina-elisi-bambu-havlu-krem-1101-10-B.jpg
levina-elisi-bambu-havlu-lila-1102-10-B.jpg
sense-coresoft-puskullu-havlu-gul-kurusu-632-59-B.jpg
sense-coresoft-puskullu-havlu-pembe-634-59-B.jpg
wella-bambu-loft-havlu-turkuaz-792-73-B.jpg

madam coco pike i english home pike mi karar vermedim canım tek kişilik alcam bende hayırlı olsun konun :)
[Eki Görüntüle 1587348 Eki Görüntüle 1587349 Eki Görüntüle 1587350 Eki Görüntüle 1587351 Eki Görüntüle 1587353 Eki Görüntüle 1587354 Eki Görüntüle 1587355
seramik tencere takımım schafer'dan, mutfak tekstili english home'dan, kahvaltı takımı bernardo'dan. aslında maviyi fazla seven biri değilim ama vintage, çiçek deseni ve açık renklere ev dekorasyonunda ve kullanımda bayılıyorum:KK51::KK51:

bunlar bir harikaaa güle güle kullan

aaa.jpg
bambu.png
dsddww.png
ffefef.png
güveç.png
pr_01_272_min.jpg
bunlar da bambumdan yaptığım alışveriş. tahta tabak olan 2 modelden 6'şar tane aldım altlarına yeşil de amerikan servis alıp doğal bir sunum yağmayı düşünüyorum .:KK76: fırın sütlaç için bu şirincikleri de indirimde diye aldım umarım düğüne kadar kırmadan muhafaza edebilirim:KK56:

Eki Görüntüle 1620393 Eki Görüntüle 1620394 Eki Görüntüle 1620395 Eki Görüntüle 1620396 Eki Görüntüle 1620397 Eki Görüntüle 1620398 bunlar da bambumdan yaptığım alışveriş. tahta tabak olan 2 modelden 6'şar tane aldım altlarına yeşil de amerikan servis alıp doğal bir sunum yağmayı düşünüyorum .:KK76: fırın sütlaç için bu şirincikleri de indirimde diye aldım umarım düğüne kadar kırmadan muhafaza edebilirim:KK56:
Bence yeşil servislerle bir harika olacaklar :) bambumun kahve bahane setide çok şeker bence sen seversin tatlım:)

bu taç'tan aldığım nevresim takımlarıyla birlikte misafirlik ve günlük kullanım için nevresim takımı defterini kapatmış bulunuyorum :KK25::KK25:
aaaaa.png
hhhhh.png
jhyjygjygu.png
nnnn.png

nevresim takımlarının hepsi mi taçtan. maşallah cıvıl cıvıl çok güzel seçmişsin. mutlulukla kullan çok beğendim. kaç nevresim takımın oldu şimdi peki ?

nevresim takımlarının hepsi mi taçtan. maşallah cıvıl cıvıl çok güzel seçmişsin. mutlulukla kullan çok beğendim. kaç nevresim takımın oldu şimdi peki ?
çok teşekkür ederim :KK54: bu sayfada paylaştıklarım taç'tan, ilk sayfada da diğer paylaştığım nevresim takımları var onların markaları farklı. günlük ve misafirlik olmak üzere 7 nevresim takımım 1 de uyku setim var. Uyku seti fazla almak istemedim çünkü komple yıkanması zor oluyor maalesef, hem yazın genelde pike takımı kullanmayı düşünüyorum biz marmara bölgesinde yaşıyoruz mayıstan ekime kadar üzerimize pike örtünürüz de:KK22::KK22::KK22:

hepsi çok güzel özellikle irya home den aldığın havlualr çok hoşuma gitti ilk defa duydum adını ama sana güvenerek bende internetten sipariş verdim canım ElifEsinn ElifEsinn

hepsi çok güzel özellikle irya home den aldığın havlualr çok hoşuma gitti ilk defa duydum adını ama sana güvenerek bende internetten sipariş verdim canım ElifEsinn ElifEsinn
ay inşallah istediğin gibi gelir canım, güle güle kullanman dileğiyle :KK76: bu arada havluların gelince bana da yazar mısın ? merak ederim ben şimdi umarım mennun kalırsın :KK73:

çok teşekkür ederim :KK54: bu sayfada paylaştıklarım taç'tan, ilk sayfada da diğer paylaştığım nevresim takımları var onların markaları farklı. günlük ve misafirlik olmak üzere 7 nevresim takımım 1 de uyku setim var. Uyku seti fazla almak istemedim çünkü komple yıkanması zor oluyor maalesef, hem yazın genelde pike takımı kullanmayı düşünüyorum biz marmara bölgesinde yaşıyoruz mayıstan ekime kadar üzerimize pike örtünürüz de:KK22::KK22::KK22:
ben de ortalama 7 adet planlıyordum ama 5 alıcam galiba. kayınvalidemden de 1 pike takımı 1 nevresim takımı 1 de yatak örtüsü şeklinde gelecek olan var. ben 5 tane alsam yeter dedim nevresim olarak. pike takımı da alırım ayrı olarak. ben de marmaradayım canım dediğin gibi pike örtmek daha uygun oluyor bahar ve yaz aylarında.renk seçimlerin hoşuma gitti elime para geçtiğinde hala aynı modeller olursa ben de alıcam sanırım bi kaç tane :KK66:

ben de ortalama 7 adet planlıyordum ama 5 alıcam galiba. kayınvalidemden de 1 pike takımı 1 nevresim takımı 1 de yatak örtüsü şeklinde gelecek olan var. ben 5 tane alsam yeter dedim nevresim olarak. pike takımı da alırım ayrı olarak. ben de marmaradayım canım dediğin gibi pike örtmek daha uygun oluyor bahar ve yaz aylarında.renk seçimlerin hoşuma gitti elime para geçtiğinde hala aynı modeller olursa ben de alıcam sanırım bi kaç tane :KK66:
ay hadi bakalım hayırlısı, aşkla,huzurla kullanman dileğiyle. Umarım gönlümüzce tüm çeyizimiz :KK54: bu arada 17 ekim benim doğum günüm :KK15:

X