Popüler Konu Elhan ile MasterFit

uranus35 uranus35 LenaG LenaG
IMG_5683.jpeg

kızlar iyi akşamlar
Hemen menümü yazayım geç oldu anca vakit buldum 🤷‍♀️
30.06.2024 pazar

Sabah 1 büyük bardak soğuk kahve

Kahvaltı kaçtı hatırlamıyorum 2 tane tb unlu dereotlu süzük peynirli poğaça,5 zeytin,1 domates,salatalık,1 yk avokado sos,çay şekersiz

Ara yok

Akşam 19:30 4 köfte,2 yk makarna,1 bardak ayran,çoban salata

3 lt su
7000 adım

uranus35 uranus35
afiyet olsun güzel menü canım. sen diyetisyene biraz ara verdin değil mi öyle yazmışsın geçen gün.

Ben bugün hiç doymak bilmedim 🙄
Sabah aç karna yesil çay
Su yok gibi.
Sabah 11 de 2 dlm börek
Saat 13 de 1 dlm börek ve akşam salata kıyma sote börek 🙄 😭
Adım 6 bin küsur
Karbonhidrat bayramı ilan edilmiş bugün. Börek tehlikelidir yedikçe yedirir dostum olmamış malesef. Ama geçen geçti önümüze bakacağız hadi bakalım üzülmek yok yarın tertemiz bir menüyle geleceksin buraya hem kendini hem bizi mutlu edeceksin anlaştık mı 🫶🏻
Bende menümü yazayım.
Kahvaltı
2 çatal sucuklu yumurta
1 dilim kaşar peynir
İki çatal çemen
3 adet zeytin
2 dilim ekmek
1 bardak çay
Ara öğün
1adet dondurma🫣
Öğle (saat 15 de)
2 kaşık kıymalı makarna
Bir kase salata
1 bardak ayran
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
Ara öğün
1 bardak çay
1 avuç kuruyemis
Elhan Elhan Mthn83 Mthn83 uranus35 uranus35
Ekmekler beyaz ekmek değilse güzel menü. Afiyet olsun canım ama tabiki yürüyüş istiyor 👍🏻
Elhan Elhan uranus35 uranus35 30 Haziran menü

Kahvaltı 1 dilim ekmek 1 tatlı kaşığı çikokrem biraz Çeçilk peynir 1 tatlı kaşığı tereyağ zeytin

Ara 1 bardak limonata 1 dondurma

Akşam 2 servis kaşığı makarna 2 adet biber dolması

Su 2 litre spor olarak sayılıyorsa da akşam kadar yüzdüm 🤣

Evde olmadığım için pek dikkat edemiyorum maalesef birde internetim çok zor çekiyor dünün menüsünü paylaşıcam inşallah bu mesajda gelir 🙃
Menüye yakıştıramadığım bikaç şey var: çikokrem limonata dondurma makarna biber dolmasının 2 tane olması.. :KK51:
kızlar iyi akşamlar
Hemen menümü yazayım geç oldu anca vakit buldum 🤷‍♀️
30.06.2024 pazar

Sabah 1 büyük bardak soğuk kahve

Kahvaltı kaçtı hatırlamıyorum 2 tane tb unlu dereotlu süzük peynirli poğaça,5 zeytin,1 domates,salatalık,1 yk avokado sos,çay şekersiz

Ara yok

Akşam 19:30 4 köfte,2 yk makarna,1 bardak ayran,çoban salata

3 lt su
7000 adım

uranus35 uranus35
Menü güzel canım. Ekler eklenmemiştir inşallah bu menüye o kısmı anlamadım yaptın ama yedin mi o_O su adım çok iyi. Kahveyi azalttın yazın o da iyi olmuş
Bu spor alkışı hak ediyor 👏🏻👏🏻

Karbonhidrat bayramı ilan edilmiş bugün. Börek tehlikelidir yedikçe yedirir dostum olmamış malesef. Ama geçen geçti önümüze bakacağız hadi bakalım üzülmek yok yarın tertemiz bir menüyle geleceksin buraya hem kendini hem bizi mutlu edeceksin anlaştık mı 🫶🏻

Ekmekler beyaz ekmek değilse güzel menü. Afiyet olsun canım ama tabiki yürüyüş istiyor 👍🏻

Menüye yakıştıramadığım bikaç şey var: çikokrem limonata dondurma makarna biber dolmasının 2 tane olması.. :KK51:

Menü güzel canım. Ekler eklenmemiştir inşallah bu menüye o kısmı anlamadım yaptın ama yedin mi o_O su adım çok iyi. Kahveyi azalttın yazın o da iyi olmuş

Bu spor alkışı hak ediyor 👏🏻👏🏻
Yedim kaptanım 1 büyük 😭 söz yarından itibaren düzelecek 🙏

Gecmis olsun zeynep🤲
Sag triod icinde kanama yapmis dışarı dogru bir şişliğim vardi
1.5 yil önce ameliyat oldum sag troid alindi,ameliyat cok kolay geçti agrim olmadi diyebilirim
Ilac kullanmiyorum 6 ayda bir kan veriyorum 1 yilda da ultrason kontrollerine devam ediyorum😊😊
Gecmis olsun canim kolay gecmesine sevindim ses kisikligi yapiyor diyenleri gordum oyuzden kaygiliyim Allah razi olsun umut oldun 💗

Kahvaltı
12.30
1 adet omlet
Peynir zeytin
2 dilim Domates
1 dilim salam
Çay
17.00
Dürüm çiğköfte
20.30
Soğuk kahve
LenaG LenaG unutmabenicicegi unutmabenicicegi
Dürüm çiğköfte tok tuttumu ki
Sebze türleri tüketsen daha iyi oluyor aslında böyle edince dengesiz oluyo verilmiyo 🥲 ama soğuk kahveyle güzel kapatmışsın

Değirmen taşı kalçalarımı görünce benim de moralmanim bozuluyor buraya girmekle eriyecek zannediyorum ama tomrsi görünce o moralman daha bir alt üst oluyor. :KK62:
Ben beni gördüm 😍 kaptanicem bugün dikkatliydim birazcık koftemnfazla oldu gibi :olamaz:
taktım kafaya artık kararlı bu kız

30.haziran pazar

09.00
4 5 tane cevizden daha kucuk xirinda patatrs toplari

13.00
Avuc icinden boraz daha buyuk firinda tavuk
3yk patatesli omlet
1dlm ekmek
1 tane biber kizartmAsi

20.00 bittiydi
1 yabak yesil.fasulye
2yk patates salatasi
1 servis kasigi eristeli yesil mercimek.yemegi
5 6 tane kiraz

Su 2lt
Spor yok
LenaG LenaG unutmabenicicegi unutmabenicicegi

Sağol canım maalesef öyle oldu ama eylülde döneceğim inşallah 🙏
verdiği listelerden benzer menüler hazırlarsın öyle idare edersin canım. ben de 4. hafta listesini uygulayamadım tatile gittiğim için. orada da malum çevre geniş olunca anlık menüler oluyor. dışarıda da çokça yeniyor falan. anlayacağın ara verdim mecburen. öğünleri söyle beraber seçelim dedi ama olmaz dedim. çünkü anlık da oluyor. dönünce devam edelim dedim.
ama bu hafta verdiği listelerden birini yapacağım kendim. sonra devam ederim. zaten çok artı da olmamışım. hatta ödemdir o.

X