Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Biraz geç oldu ama olsun günaydınlaarr rakibim
Tartıya bir gün kala hep heyecanlanıyorum çokta stres yapıyorum yarın bakalım neler yapmışız görcez
Troide çok iyi geliyor selenyum almanı isterim ama özellikle bu markayı bazılarında selenyum oranı 100 bunda 200
Birde bugün bu takviyeyi alıcam bunuda almak istersen yine bu ürünü almanı tavsiye ederim S ile başlayan markaya göre hemde daha hesaplı
LenaG

Eklentiler

• 1000012370.jpg
    106,6 KB · Görüntüleme: 16
  • 1000012352.jpg
    42,5 KB · Görüntüleme: 11
Meyve beni çok acıktırır mesela. Olabilir bikaç gün aç karnına meyve yemeden dene canım
Sabah yazdım ama gitmedi. Nasılsınız güzeller. Biraz yoğunum gelemedim Cumamız mübarek olsun
Selam bebeğim napalım işte hayat koşturmacası. Kpss yaklaşıyor ben de ders çalışıyorum yalandan bakalım . İki test çözdüm mola verdim

bromelaini bu markanın almıştım canım çok memnun kaldım selenyum başka markaydı gerçi ama bende çok fazla mide bulantısı yaptı içemedim.
Bir de bu markanın denerim iyi geliyorsa

Kas ağrıları ve vitamin eksikliği için önerebileceğiniz bir takviye varmı ?
canım bence doktora gidip detaylı bi test yaptır ne eksik ne fazla bi gör ona göre doktorun vereceği vitaminleri al

kas ağrısını da ayrıca belirt ki magnezyum değerine de baksınlar

Hayırlı cumalar canım
Çok pis şifayı kaptım ama yatamıyorum ayakta geçirip atlatacağım artık ne yapalım
çok çok geçmiş olsun canım

niye yatamıyorsun yoğun musun

LenaG sabah sadece sandvıc mı yıyebılırım ?yumurta fılan getıremıceme gore ısyerıne.anca haftasonu omlet yaparım
Canım aslında var baya alternatif ama sen sevmiyorsun yulaf chia tohumu vs
Leyl35 tabaklarını örnek alabilirsin çok güzeller akşamları foto da koyuyor

Misafirim var canım yoğunum mutfakta çok işim oluyor eşim de evde o ben yaparım diyor ama bilmiyor ki çok şeyin yerini gelip soruyor darlanıp tamam ben yaparım deyip kalkıyorum

Gittim ama fayda etmiyor gibi sanki bakalım fayda göremez isem Dr a diyeceğim yükseltin veya değiştirin ilaçları diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…