Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Selamlar

Sabah 11:00
Badem ve ananas kabugu yesilcay kaynatip soguttugum cayim

13:30
Yogurt yaban mersini granola

16;00
Badem yesilcay

18:30
2 cevizli kurabiye

Ac degildim mis gibi kokuyordu yedim

Sabah eliptik yapmistim 50 dk
Şimdide yürüyüşe cikacagim kurabiyeler yerlesmesin

Bu arada kurabiye yenebiliyor demek diye dusunmeyin belki 3-4 aydir ilk kurabiyem

Güzel menü afiyet olsun canım

Evet canım meyve kan şekerinde dalgalanmaya yol açmış. Sabah 1 porsiyonda kalsa güzel olur. Afiyet olsun canım

İyi Akşamlar Kızlar
28 Haziran Cuma
11:00 3yk.yulaf, biraz süt, 2 yeşil biber, 2 yumurta,
1kk.kadar peynir, ile omlet (yağ 2 çay kaşığı kadar)
7 zeytin
1çatalda eşimin patatesli yumurtasından
Domates, salatalık

6 duble çay bardağı şekersiz çay
600ml. Tilya, takviye, elma sirkeli su

Akşam yemeği 18:30
1büyük kase dünkü yağsız baklagil çorbasından
4 yk. bamya yemeği
2 yk. haşlama yağsız kabak
1 kase domates ve soğan salatası (sadece limonlu

3.5 litre su
Şimdide duble filtre kahve içiyorum şekersiz

M Minicikfzt LenaG Elhan

Afiyet olsun canım ama çay çok fazla olmuş havalar zaten sıcak Allah'tan suyu güzel içiyorsun

Afiyet olsun canım çok güzel menü

Merhaba hanimlar nasilsiniz
Elhan ablacim cok uzun zaman oldu gelmeyeli bu ara hastaliklarla bogusuyoruz hic dikkat edemiyorum kendime
En son kurban hedefte kalmisim
Merhaba hoş geldin Zeynepcim.
Geçmiş olsun. Kış hastalıkları ardından yaz hastalıkları belimizi büküyor kuzum. Tez zamanda sağlığıniza kavuşmanızı dilerim. Üzülme kendini iyi ve hazır hissettiğinde tekrar başlarsın diyetine. Bir tek sana söylüyorum şu aralar dikkat edemiyorum salla pati gidiyorum elin düzeninde bir dikiş tutturamadım.

Afiyet olsun Çakinin gelinciği Altı duble çay mi
Tartı öncesi güzel menü

Pek öyle degil abla babam kanserdi biliyorsun akilli ilac kullaniyor onun tedavisiyle ugrasirken annemde troit nodulu cikti biyopsi yapildi benimde bogazimda bir nodul vardi epeydir ihmal ediyordum 55 ml imis bende biyopsi oldum annemle ikimizin de biyopsilerinde birsey cikmadi tekrar oldum ben oda olacak bu sebeple mental olarak iyi degilim ya birsey cikarsa diye buyuk oldugu icin ameliyat olmamda lazim yeterki saglik olsun diyet yapilir afiyetle saglikla diyetlerimizi yapalim insallah

Sağol canım dikkat etmek lazım yaz gribi gerçekten çok fena

Aman etmesinler kaptaniçem mutfağım karışınca dellenirim ben

Ellerine sağlık kaptaniçem
Etsinler dellenme
Canından kıymetli mi mutfak eskiden sen gibiydim inan sonra boşuna dellenmişim diyeceksin ablani dinle etsinler
Rica ederim bitanecim onursal kaptan olarak kuzuma yardım edeyim dedim.
İç ses: Keşke kabul etsen de sayfanın başlığıni Lenam diye yazsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…