Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Geçmiş olsun canım korseyle kısa zamanda atlatırsın

Bizi sıkmıyorsun canım buradaki amacımız kilo vermek olsada farkında olmadan bir aile gibi oluyoruz birbirimizin dertleriyle dertlenip sevincleriyle seviniyoruz o yüzden buraya yazdığın için kendini kötü hissetme Rabbim kalbine ferahlık versin evine huzur versin canım

Hala aynı işindesin sanırım. Önce oradan kurtulmalısın canım. Ya da hayır demeyi öğrenmelisin. Seninle en büyük hatamız hayır diyememek. Değerimizi bilmiyorlar o zaman.Rabbim gönlüne göre versin .ben biliyorum çok güzel bir kalbin var.

Kuzucuğum günaydın. İçinde bulunduğun durumu anlayabiliyorum ama bir kafeste gibi hissediyorsan bile anahtar sende. Burda daha önce sıkça yazdığım bir şey vardı, kendimi darda, zorda hissettiğimde aklımdan geçirdiğim tek şey ‘ölüm var, hayattaysam Allahın izniyle herşeye gücüm yeter’. Bir yeden toparlamaya başla, sanırım öncelikle özsaygıyla başlamalısın. Ne kadar kıymetli olduğunu hatırla, kendine bir bak, nasılda kusursuz yaratmış Rabbim. Aklın, vicdanın, merhametin var, elin kolun tutuyor, gözün görüyor çok şükür. Bu hayata bir daha gelemeyeceksin, geçip gidene geçmiş olsun ama daha ne yılların var güzellikler içinde geçecek. Annene babana yanlış yaptığını düşünüyorsun, burdan devam et. Anladığım kadarıyla hayattalar, koş yanlarına yanaklarına birer öpücük kondur, kalpten sarıl, ‘sizi seviyorum’ de. İş konusuna gelirsek, ben hep müzikle ilgilenmek istedim, gönülsüzce mühendis oldum. Okul bittiğinden bu yana 1 satır yazı okumadım mesleğimle ilgili. Hatta ilk amirim bana ‘eşinden boşanırsın ama işinden boşanamazsın, belli ki mutsuzsun. Yol yakınken geri dön’ demişti. Buna cesaret edemedim, bende ‘insanlara yardım etmek’ olarak yaklaştım ve kendimi mutsuzluktan sıyırdım. Sende kendince seni mutlu edecek yada en azından mutsuz etmeyecek bir ortam edinmeye çalış. Eş konusuna girmiyorum, ben ex i bana saygısı kalmadığını düşündüğüm an boşadım. Demem o ki kolay olmayacak ama bir mutsuzluk içinde senelerce debelenip durmaktansa adım adım ışığa ilerlemek seni çok daha iyi hissettirir. Kendini sev olur mu? Bu hayatta hiçbirşey senden değerli değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…