Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Sabah kalkar kalkmaz ılık limonlu su
Sabah kahvaltısı 8.30: atıştırmalık (domates salatalık peynir) meyve suyu, 1 dilim ekmek
Öğlen: erik, kayısı
Akşam yemeği 18.00: 1 yumurtalı omşet arasına 3 dilim sucuk, 2 ince dilim kaşar, 2 dilim domates, yanına da salata
Su ne kadar içtim bilmiyorum bugün denize gittik 2 saat kadar yüzdüm, saat kolumda takışı değildi adım sayısı belirsiz, sporlarda yapıldı
_ASTRAL_ Elhan Mthn83

Hayırlı aksamlar hanımlar

Buraya menu yazacak yüzüm yok hafta sonu dikkat etmedim malesef.
Motivasyonum düştü kilolarım gitmiyor haftalık zorlaya zorlaya 400 gr gitmesi beni düşürdü.
Bugun kızımın doğum gununu kutladık. Ayın 10uydu. Sabretmedi.
Bugun de dikkat etmeyip pasta ve asitli içecek içtim. Yarından itibaren dikkat edeceğim. İnşallah gidecek bu kilolar. Öyle yada böyle..

Çok geçmiş olsun canım

Ya ben kendimi çook sıkıp güzel kilo verebiliyorum yaptım burda da ama dönüşü hep feci oluyor. O yüzden çok da kasmadan zamana yayarak kilo vermeyi hedefliyorum. Böyle daha mutlu hissediyorum.
Hem hakikaten yaş ilerleyip bir şeyler yasaklanmadan azıcık yiyelim arada jdşdjd
Ama arada…

Son düzenleme:
A Asya89 menümü de paylaşayım kaptancım

Sabah
Kızımdan kalan 2-3 yulaflı yaban mersinli pankek
3 yemek kaşığı yoğurt içine biraz chia ve çeyrek muz

Öğle
Yaklaşık 1 parmak kadar ekmek içine zeytin peynir

Akşam
1 kase tarhana
3-4 yk kadar bezelye
3 kaşık bulgur pilavı

1510 adım
3 lt su

Elhan Cordelia

Cmt menüm
Sabah 11.00 1 tb ekmek 1 dilim beyaz peynir 1 sahanda yumurta muz üstüne azcık nutella
Ara 1 avuç kiraz
Akşam 19.00 1 küçük tabak maklube salata ayran
Su 2 lt
Pzr menüm
Sabah 11 30 1 tb ekmek 3 dilim kaşar domates salatalık 4 dilim karpuz
Akşam19.00 1 şiş mangalda patlıcan kebabı çeyrek lavaş ayran
Su 3 lt
Bugünki menüm
Sabah 12.00 1 tb ekmek 2 dilim beyaz peynir 2 yeşil zeytin yarım muz
Akşam 2 tane mumbar ayran(evde kendim yapıyorum ince ve kısa yağsız olandan)
Su 3 lt
Spor yarım saat yavaş yürüyüş@Elhan A Asya89

Kızlar bu gece ben çok kötüyüm

Evliliğimde mutlu değilim, işimde mutlu değilim, kendimle mutlu değilim

Ve neyi farkettim biliyor musunuz, annem babam dışında beni gerçekten seven kimsem yok

Herkes ben iyiysem, ben anlayışlıysam, ben herşeye tamam deyip her şeyi alttan alıyorsam bana iyilermiş

Kendimi çok sıkışmış hissediyorum, sanki dört tarafımdan kocaman kocaman taşlarla çevrildim de hepsi de dört yanımdan sıkıştırıyor beni

Gerçekten sadece annem ve babam varmış ama onlara da öyle büyük yanlışlarım oldu ki vicdanımın sesinden mutlu olamıyorum, ben onları hak eden iyi bir evlat olamadım diye

Konuşacak, bunları bu kadar açık bir şekilde başkalarına anlatacak ne gücüm var ne de zaten bu kadar yakınım var

Sizi daraltıyorsam affedin beni ne olur ama bir şekilde içimi dökmezsem çatlayacağım artık

Yazmak istediğim o kadar çok şey var ki, içimde tutamıyorum artık ama kelimelerimi toparlayamıyorum bir türlü

Nerde yanlış yaptım aslında biliyorum biliyor musunuz hep annemin babamın ahı, hoş onlar bilmeseler de aslında onlara yaptığım hataların bedeli bütün bunlar

Böyle değildim ben, mutluydum, gerçekten mutluydum hem de, ama artık olamıyorum, yalandan gülüyorum eğleniyorum ama gerçekten ne zaman eğlendim, bulunduğum andan keyif aldım inanın hatırlamıyorum

Sizin de içinizi sıkıyorum hakkınızı helal edin nolur

Canım casminim, güzelim benim çaresizliğin dibini yaşıyorum şu an. Fiziken de yanında olmayı istediğim kadar bir şey istemiyorum şu an. Nasıl teselli edeceğimi bilemiyorum ama annen baban sana asla ah etmez , bir damlacik göz yaşına kıyamaz onlar. Öncelikle bunu kabul ettir kendine.
Diş dünyadaki insanlar seni sevmesinler bu umrunda olmasın. Eş kişisine gelince senin yaşadıklarının farkında olmayan bu insana çok anlam yüklemenin bir anlamı yok. Bir süre akışına bırak. Sahip olduğun değerlerin hatrina kendine haksızlık etme yaradana sığın o sana bir çıkış yolu gösterecektir. Su markette beş lira havalimanında 50 lira biliyorsun suyun değerini belirleyen mekanı yoksa su aynı su. Sen de yerini degiştireceksin seni üzen yaralayan şeylerden uzaklaşacaksin. Ahhh kuzucum kendini sevmeye çalış eşi işi arkadaşı boş ver lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…