Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Şifa olsun inşallah canım.
Alışana kadar birazzorlar ama iyi geliyor ♥️

Yaa geçmiş olsun canım.
Yüzme gerçekten iyi geliyor.
Nette sırt için egzersizler var ftr cilerin önerdiği.
M Minicikfzt fizyoterapist mıydın sen kuzum.
Evet canım fizyoterapistim LenaG LenaG egriligin yönü ve tipi hakkında bilgin var mı canım c s dediklerini t bilmem kaç dediklerini falan duydun mu ya da mr raporun görüntün varsa e nabızda sana uygun egzersiz atıyım ben sana faydasını görürsün çok ağrı yapan bir şey eğrilik ağrıyı baya kesiyor düzenli egzersiz
Bu arada yüzme gerçekten iyi gelir ayrıca pilatese gideceksen pilates eğitmeni değil de klinik pilatese gitmen senin için çok daha iyi olur orda fizyoterapistlerle çalışıyorsun egriligine uygun şekilde yaptırırlar normal pilates saglikli insanlar için uygun senin için değil ne yazık ki

niye Kendimi 70 De Kalmış Gibi Hissediyorum 🥲
Cumartesi :70.30
Bugün : 70.25 🥲🤦🏼‍♀️
Fark : -0.05 😅
_ASTRAL_ _ASTRAL_ Elhan Elhan

Eklentiler

• IMG_20240604_092556~2.jpg
    IMG_20240604_092556~2.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 7
Kızlar bu gece ben çok kötüyüm

Evliliğimde mutlu değilim, işimde mutlu değilim, kendimle mutlu değilim 🥺

Ve neyi farkettim biliyor musunuz, annem babam dışında beni gerçekten seven kimsem yok

Herkes ben iyiysem, ben anlayışlıysam, ben herşeye tamam deyip her şeyi alttan alıyorsam bana iyilermiş

Kendimi çok sıkışmış hissediyorum, sanki dört tarafımdan kocaman kocaman taşlarla çevrildim de hepsi de dört yanımdan sıkıştırıyor beni

Gerçekten sadece annem ve babam varmış ama onlara da öyle büyük yanlışlarım oldu ki vicdanımın sesinden mutlu olamıyorum, ben onları hak eden iyi bir evlat olamadım diye 😔

Konuşacak, bunları bu kadar açık bir şekilde başkalarına anlatacak ne gücüm var ne de zaten bu kadar yakınım var

Sizi daraltıyorsam affedin beni ne olur ama bir şekilde içimi dökmezsem çatlayacağım artık

Yazmak istediğim o kadar çok şey var ki, içimde tutamıyorum artık ama kelimelerimi toparlayamıyorum bir türlü

Nerde yanlış yaptım aslında biliyorum biliyor musunuz hep annemin babamın ahı, hoş onlar bilmeseler de aslında onlara yaptığım hataların bedeli bütün bunlar

Böyle değildim ben, mutluydum, gerçekten mutluydum hem de, ama artık olamıyorum, yalandan gülüyorum eğleniyorum ama gerçekten ne zaman eğlendim, bulunduğum andan keyif aldım inanın hatırlamıyorum

Sizin de içinizi sıkıyorum hakkınızı helal edin nolur
Hiç öyle bizi sıkmak falan yok :KK60:
Annen de baban da sana ah etmezler sen onların kızısın, gözbebeklerisin hiç öyle şey olmaz 🥰
Çiçek arkadaşım her şey kendini affetmekle,sevmekle başlar. Hatalarımız da bizim doğrularımız da.
Eş konusunu zamana bırak diğer problemler çözülünce o da yoluna girer baktın halen mutsuz hissediyorsun o zaman bir karar verirsin.
İş konusunda ise bence orası seni tüketiyor çiçeğim ve kendin için ordan uzaklaşmalısın biliyorum istediğin işi bekliyorsun ama onu beklerken de kendini hırpalıyorsun. En azından izin alıp biraz kafanı dinlemelisin bence.
Allah kalbine ferahlık versin 🙏 Seni ne mutlu eder onları düşün ve o mutluluğa ulaşmak için kendine bir harita çiz. 😘 Kocaman sarılıyorum sana :KK19: Herşey düzelir,su yolunu bulur çiçek arkadaşım 😘

Evet canım fizyoterapistim LenaG LenaG egriligin yönü ve tipi hakkında bilgin var mı canım c s dediklerini t bilmem kaç dediklerini falan duydun mu ya da mr raporun görüntün varsa e nabızda sana uygun egzersiz atıyım ben sana faydasını görürsün çok ağrı yapan bir şey eğrilik ağrıyı baya kesiyor düzenli egzersiz
Bu arada yüzme gerçekten iyi gelir ayrıca pilatese gideceksen pilates eğitmeni değil de klinik pilatese gitmen senin için çok daha iyi olur orda fizyoterapistlerle çalışıyorsun egriligine uygun şekilde yaptırırlar normal pilates saglikli insanlar için uygun senin için değil ne yazık ki
Çok teşekkür ederim 😘

Teşekkür ederüm canım. eğrilik var dedi sadece röntgen çektiler mr çekilmedi yan durduğumda öne doğru eğik görünüyormuş. Klinik pilates araştırıyorum ben de birkaç yerle görüşeceğim 🙏
Başka dr lara da gideyim mi ki öyle t,s,c demediler hiç

Kızlar bu gece ben çok kötüyüm

Evliliğimde mutlu değilim, işimde mutlu değilim, kendimle mutlu değilim 🥺

Ve neyi farkettim biliyor musunuz, annem babam dışında beni gerçekten seven kimsem yok

Herkes ben iyiysem, ben anlayışlıysam, ben herşeye tamam deyip her şeyi alttan alıyorsam bana iyilermiş

Kendimi çok sıkışmış hissediyorum, sanki dört tarafımdan kocaman kocaman taşlarla çevrildim de hepsi de dört yanımdan sıkıştırıyor beni

Gerçekten sadece annem ve babam varmış ama onlara da öyle büyük yanlışlarım oldu ki vicdanımın sesinden mutlu olamıyorum, ben onları hak eden iyi bir evlat olamadım diye 😔

Konuşacak, bunları bu kadar açık bir şekilde başkalarına anlatacak ne gücüm var ne de zaten bu kadar yakınım var

Sizi daraltıyorsam affedin beni ne olur ama bir şekilde içimi dökmezsem çatlayacağım artık

Yazmak istediğim o kadar çok şey var ki, içimde tutamıyorum artık ama kelimelerimi toparlayamıyorum bir türlü

Nerde yanlış yaptım aslında biliyorum biliyor musunuz hep annemin babamın ahı, hoş onlar bilmeseler de aslında onlara yaptığım hataların bedeli bütün bunlar

Böyle değildim ben, mutluydum, gerçekten mutluydum hem de, ama artık olamıyorum, yalandan gülüyorum eğleniyorum ama gerçekten ne zaman eğlendim, bulunduğum andan keyif aldım inanın hatırlamıyorum

Sizin de içinizi sıkıyorum hakkınızı helal edin nolur
Çiçeğim bı psikologa git. Tüm sorular ve tüm cevaplar sende. En yakın arkadaşın bile olsa. Senin adına kimse cevap veremez.
Git kendine doğru soruları sormana yardım etsin. Kendi dogrularini bul. Kim ne derse desin. Kimin dedigini yaparsan onun kararini yasarsin. Git kendi yolunu kendi sonucunu bul. Bir ekmek Bir elbise kadar ihtiyacin var bu adımı atmaya. Biz seni seviyoruz değer veriyoruz ama önce sen kendini sev ve değer ver.
Ayrıca bir evladın var sende annesin. Düşün bakalım hangi hatasını affetmezsin. Anne diye geldiğinde sırt dönersin ♥️

Teşekkür ederüm canım. eğrilik var dedi sadece röntgen çektiler mr çekilmedi yan durduğumda öne doğru eğik görünüyormuş. Klinik pilates araştırıyorum ben de birkaç yerle görüşeceğim 🙏
Ayy bilen biri olması ne güzel ♥️
Bi çevreyi araştır bakalım canım daha net cevaplar alabileceğin biri daha iyi olur gibi

Röntgen de olur canım eğer e nabizda yüklendiyse atabilir misin bana ekran görüntüsü? One doğru eğiklik biraz daha farklı bir şey sen aynada kendine baktığın zaman omuzların olması gerekenden önde başın olması gerekenden önde hissediyor musun seni bir şey öne doğru çekiyor hissin oluyor mu?

X