Tatlı Tarifi El Açması Kırk Kat Dondurmalı Baklava- Efsane Un Sponsorluğunda.

Offf Allahım bu ne böyle.Tek kelimeyle şahane.Ben de gazete nedir diye düşünürken yorumlardan anladım anafikri:)Çok emek verilmiş.Sunum da şahane Eline koluna sağlık.Başarılar dilerim canım.

Offf Allahım bu ne böyle.Tek kelimeyle şahane.Ben de gazete nedir diye düşünürken yorumlardan anladım anafikri:)Çok emek verilmiş.Sunum da şahane Eline koluna sağlık.Başarılar dilerim canım.
Sağol adracım , beğenmene sevindim

Allahım bir baklava dahaAllahim bide kirk katmış, ne yaptın sen ,,bu KK hanımlarına bisiler olmuş dokturmusler ellerine sağlık ama valla kiskandim...Basarilar

Harika
Tebrik ederim
Bütün yorumları okuyamadım ama
Bir noktayı anlamadım en son hamuru açarken aşağı yukarı açılan yufkaların büyüklüğü ne kadar ?
(Tatlı tabağı kadar ifadesi kafamı karıştırdı.)
Hemen denenmesi gereken tarifler Arasında tarifiniz
Bir boş Zaman bulursam hemen deneyeceğim.

Tatlı tabagı büyüklüğü ilk açışı için . En son büyüklüğü 50 -60 cm oluyor .

Yok yahu yok girdiğime gireceğime pişman oluyorum , bu ne ya el insafff

Aeben'cim canım , gerçekten çok iyi iş çıkarmışsın .
Fotodan bile belli , ben çıtır çıtırım diyor , 40 katımda ayrı tat diyor . Diyor valla

Eline koluna sağlık .

En bi kocamanından başarılar diliyorum sanada

Aus yazacaklarımın tatlıyla ilgisi yok biliyorum ama hep yazmak istemişindir bu güne nasip oldu .
9 yıldır kk dayım ve aktifim şu sayfalarda hayran olduğum kişiler bir elin parmaklarını geçmez , sende bunlardan birisin , şu ana kadar seninke çok bir muhabbetim olmadı ama Her mesajının altına imzamı atacak kadar içimdensin gönlüne ve parmaklarına sağlık, Allah razı olsun

Aeben canım güzel düşüncelerin için çok teşekkürler

Çok bi muhabbetimiz olmadı evet ama bundan sonra olur belki değil mi ?

Şu kırk kat baklavanıda al gel , üç gün üç gece sohbet edelim mesela

Tekrar başarılar dilerim .

seninle sohbet baklava tadında olur eminim

Ellerine sağlık canımmm. Harika görünüyor. Maaşallah çok becerikli hatunsun belli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…