"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

anladım canım sagol gidip kendim alıyım ozamn napıyım niye vermediyse doktor anlamadımkı
canım ben de kendim almıştım zararsız sonuçta... benimki 13 tl lik bi hap ama 1,5 tl ye de folbiol varmış aynıymış sonuçta 0.4 mg.

Son düzenleme:
canlarrr.... ben geldimmmmm:KK52::KK52::KK52: ay ne özlemişim sizleri....bir saattir ileri geri ileri geri yapıp gelişmeleri okudum:126: topiğimize yeni katılan tüm arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum, iyi ki geldiniz:KK54: bu yolda aynı heyacanları aynı istekleri aynı sorunları paylaşanlarla,aynı dili konuşabildiğimiz insanlarla beraber olmak bu stresli sürecin en güzel yanlarından biri....iyi ki varız :KK16::KK16:
bana gelince biraz yorgun ama iyiyim.şehir dışına çıkmadan hamişlik için beraber çalışmalara başladığımız hatta zorla kontrolleri için doktara yönlendirdiğim bi arkadaşımın hamiş kaldığını öğrendim( belirtmek isterim ki ilk denemesiydi )hem sevindim hem buruldum biraz ... sonra kongre....gayet güzeldi.çok da iyi vakit geçirdik.dediğim gibi çalışmalarada başladık:KK4::KK4::KK4: orda ovulasyon testinide kullanmaya başladı. ilkinde hemen silik çizgi çıktı,normalde akıntım olmaz akıntımda aynı tarif edilen gibi yumurta kıvamındaydı...testi eczaneden :94:almıştım bugunde netten sipariş verdim ama gg den değil yeşil çubuklu bi test.yanında erken gebelik testi de veriyorlar.araştırdım burda kk de de bu testen kullanıp çok memnun olan olunca ondan alıyım dedim.biraz pahalı ama:KK14: neyse sonuç inşallah iyi olurda herşeye razıyım..... aranızda kullanmaya başlayanlarda olacak anladığım kadarıyla ...hepimize kolay gelsin bu arada poppcum inşallah kullanmana gerek kalmaz tatlım şu ağrıların bebişinin ağrılarıdır inşallah:KK49: ay çok yazmışım :KK34: neyse herkesi öpüyorum herkese iyi pazarlar :KK9:

canım diceciğim hoşgeldiiinnnnn... :) yorgun olduğunu tahmin ediyorum canım... ama iyi vakit geçirmişsin boşver değişiklik olmuştur.. canım ne kongresi ne iş yapıyodun sen? eşin de mi geldi çalışmalara orda başladığına göre.. :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
sen şehir dışına çıkmışsın benim de görevim vardı kpss de sabah yoruldum geldim 3 saatte... :KK43: arkadaşın için sevindin tamam ama burulman da çooook normal tatlım çünkü bu hepimizin yaşadığı bir duygu... sevinmek ama kendin için üzülürken sevinmek tam adı bu... :KK43:

canım o testin markasını bana özelden atar mısın[U/] ben daha sipariş vermedim çünkü pahalı falan önemli diil iyiyse belki alırım ben de...
ama dediğin gibi belki kullanmama gerek kalmaz canım..:KK49: dur bakalım:KK34:

canım sana da iyi pazarlar bir güzelll dinlen çalışmalara da devam et.. bu günleri iyi değerlendir:))))
popp nasılsın tatlım ???? topiğin ne kadar bereketlenmiş ben yokken :nazar::nazar::nazar: inş hepimize uğurlu gelir arkadaşım:KK9:
canım teşekkürler iyiyim... topiğin değil topiğimiz de lütfennn:KK16::nazar: inşallah tatlım inşallah hepimiz hamiş oluruz bu ay:KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
kusura bakma tatlım 2 gündür hastaym geç cvp yazıyrm..ben gg aldım 20 adet ovulasyon+6 gebelik testi 19.90tl verdim..2 günde geldi..evet cnm hergün yapmalısın..bende bu ay başladm yapmaya..2 aydır denedim olmadı.dedim belki yumurtlama günlerimi kaçırıyorm da olmuyor bunun üzerine ovulasyon testi aldım bu ay ve 3.ayım bu ay..bu ayda tam yumurtlama günlerimde hasta oldum maalesef..aksilik olacak ya oluyor..ben adetimin ilk gününden başlayarak hergün saat 4 de yaptım üç saat öncesinden sıvı alımını bıraktım tuvalete gitmedim..böyle yaparsan tatlım çok daha kesin sonuç alırsın...hergün aynı saatte yap bu önemli...iki çizgi var teste C ve T çizgisi..c çizgisi çıkıyor testi yapınca sen t çizgisinin c çizgisiyle aynı koyulukta olduğu güne kadar yapmalısın testi..aynı koyulukta olunca yumurtlama 24 veya 36 saat sonra gerçekleşeceğini gösteriyor çalışmalara başla ve t çizgisinin siliklerştiği güne kadar devam et çalışmalara...tabi her zaman çalışma olabilir bilemem:)))))))))))))) kullanımı böle...ben araştıdm kullamadn önce kullanan arkadaşlara sordm...hamile kalan çok tatlım böle..ama takdiri İlahi biliyon...ben yaptım atlamıymuşum yumurtlama günlerimi ama olmadı geçen iki ay bakalım bu 3 ay ne olur şu günler yumurtlama günlerim..inş ekim bizim ayımız olur şekerler...

canım yardımların için çok teşekkür ederim. benimde adetlerim düzensizleşti bebek düşünmeye başladığımızdan beri deli olacağım hesaplamakta zorluk çekiyordum bu bana da iyi gelecek umarım bu topic dekilerin hepsi hamile kalsın :))):KK49: gelsin bebişler

canım diceciğim hoşgeldiiinnnnn... :) yorgun olduğunu tahmin ediyorum canım... ama iyi vakit geçirmişsin boşver değişiklik olmuştur.. canım ne kongresi ne iş yapıyodun sen? eşin de mi geldi çalışmalara orda başladığına göre.. :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
sen şehir dışına çıkmışsın benim de görevim vardı kpss de sabah yoruldum geldim 3 saatte... :KK43: arkadaşın için sevindin tamam ama burulman da çooook normal tatlım çünkü bu hepimizin yaşadığı bir duygu... sevinmek ama kendin için üzülürken sevinmek tam adı bu... :KK43:

canım o testin markasını bana özelden atar mısın[U/] ben daha sipariş vermedim çünkü pahalı falan önemli diil iyiyse belki alırım ben de...
ama dediğin gibi belki kullanmama gerek kalmaz canım..:KK49: dur bakalım:KK34:

canım sana da iyi pazarlar bir güzelll dinlen çalışmalara da devam et.. bu günleri iyi değerlendir:))))
canım teşekkürler iyiyim... topiğin değil topiğimiz de lütfennn:KK16::nazar: inşallah tatlım inşallah hepimiz hamiş oluruz bu ay:KK16::KK16::KK16:

canım sende yorulmuşssun anlaşılan şööllleee bol köpüklü bi kahve iyi gelir arkadaşıma:126:bu arada ben sağlıkçıyım tatlım. eşimle beraber çıktık şehırdışına :KK19: ben henüz taze,çıtır :KK23: bi kk kullanıcısı olduğum için henüz özel mesaj atamıyorum :KK19: marka vermeden nasıl anlatıcam bilemedim:KK28: eee belki şu işe yarar google a ovulasyon testi yazdığın zaman karşına çıkan sayfada 8. link . bi bak bakalım yeşil çubuklu mor paketli bişeyler bulabilecekmisin . biraz önce resim yüklemeye çalıştım ama başaramadımgaliba resmin büyüklüğü fazla bugunkü testte ikinci çizgi diğerinden daha koyuydu galiba aradığım çizgi bu çalışmalara devammmmmm:KK52::KK52::KK52:

canım sende yorulmuşssun anlaşılan şööllleee bol köpüklü bi kahve iyi gelir arkadaşıma:126:bu arada ben sağlıkçıyım tatlım. eşimle beraber çıktık şehırdışına :KK19: ben henüz taze,çıtır :KK23: bi kk kullanıcısı olduğum için henüz özel mesaj atamıyorum :KK19: marka vermeden nasıl anlatıcam bilemedim:KK28: eee belki şu işe yarar google a ovulasyon testi yazdığın zaman karşına çıkan sayfada 8. link . bi bak bakalım yeşil çubuklu mor paketli bişeyler bulabilecekmisin . biraz önce resim yüklemeye çalıştım ama başaramadımgaliba resmin büyüklüğü fazla bugunkü testte ikinci çizgi diğerinden daha koyuydu galiba aradığım çizgi bu çalışmalara devammmmmm:KK52::KK52::KK52:
buldum canım... CT. eczaneden aldığın da bu muydu?ama siteden alışverişte problem çıkmaz umarım... :)
yoruldum ama şimdi iyiyim geldiğimden beri yatıyorum... :KK1: canım benim profilime gir,sol yanda özel msj gönder yazısına tıkla ordan bana gönderebilirsin.. ben de bu sitede 2 aydır varım ama ben de foto yüklemeyi bilmiyorum...
canım heryerde herkesin yazdığı şu; iki çizgi de aynı koyulukta olacakmış..hem bak akıntın da gelmiş yumurta beyazı gibi.. bence aynı olmasa da koyuluk olarak birbirine yakınsa yumoşu kaçırma hemen çalışmaya başla bak hem bugün tatil:KK1:

ben de kahvemi içeyim,,, senden:KK34:

Son düzenleme:
canım yardımların için çok teşekkür ederim. benimde adetlerim düzensizleşti bebek düşünmeye başladığımızdan beri deli olacağım hesaplamakta zorluk çekiyordum bu bana da iyi gelecek umarım bu topic dekilerin hepsi hamile kalsın :))):KK49: gelsin bebişler

bi yararım dokunabildiyse ne mutlu bana cnm...stres yapıyosun bebek düşündüğün için ondan adetlerin düzensizleşti..kafana takma olacaksa olacak zaten.olmayacaksa olmaz ne kadar parçalasanda kendini..böle düşün..akışına bırak..inş hepimizin bebişi olur ne de güzel olr dimi yaa...

buldum canım... CT. eczaneden aldığın da bu muydu?ama siteden alışverişte problem çıkmaz umarım... :)
yoruldum ama şimdi iyiyim geldiğimden beri yatıyorum... :KK1: canım benim profilime gir,sol yanda özel msj gönder yazısına tıkla ordan bana gönderebilirsin.. ben de bu sitede 2 aydır varım ama ben de foto yüklemeyi bilmiyorum...
canım heryerde herkesin yazdığı şu; iki çizgi de aynı koyulukta olacakmış..hem bak akıntın da gelmiş yumurta beyazı gibi.. bence aynı olmasa da koyuluk olarak birbirine yakınsa yumoşu kaçırma hemen çalışmaya başla bak hem bugün tatil:KK1:

ben de kahvemi içeyim,,, senden:KK34:
eveeettt ct nin testleri :KK31: bunları sipariş verdim canım ama şua an c.... diye bi markanın kini kullanıyorum 2 adet 10 tl :KK53: ah şu bebişler nelere katlanmaya başlandık şimdiden gelsinlerde dimi:KK49::KK49::KK49: tamam canım bi dahakine o şekilde denerim mesaj göndermeyi . daha önceki konulara baktım fotoğraf yüklemek için ama olmadı. biraz daha araştırıyım belki bulurum ...

çalışmalara gelince çok çalışkan bi öğrenciyim bu aralar öğretmenim, tüm ev ödevlerini hemen yapıyorum:KK17: boş durmamak lazım ama napııımmm... :nazar: afiyet olsun tatlım falında bebiş çıksın inşallahhh:KK49:

eveeettt ct nin testleri :KK31: bunları sipariş verdim canım ama şua an c.... diye bi markanın kini kullanıyorum 2 adet 10 tl :KK53: ah şu bebişler nelere katlanmaya başlandık şimdiden gelsinlerde dimi:KK49::KK49::KK49: tamam canım bi dahakine o şekilde denerim mesaj göndermeyi . daha önceki konulara baktım fotoğraf yüklemek için ama olmadı. biraz daha araştırıyım belki bulurum ...

çalışmalara gelince çok çalışkan bi öğrenciyim bu aralar öğretmenim, tüm ev ödevlerini hemen yapıyorum:KK17: boş durmamak lazım ama napııımmm... :nazar: afiyet olsun tatlım falında bebiş çıksın inşallahhh:KK49:
teşekkürler inşşallahh canım 3 aydır çıkmadı bakalım bu ay çıkacak mı... :nazar:

deneme için gönderiyorum arkadaşlar

Eklentiler

• $SDC11442-2.jpg
    $SDC11442-2.jpg
    7 KB · Görüntüleme: 52
işte bu kadar oldu ...
alttakı bugune aıt olan test nasıl sizce:KK52:

herkese hayırlı günler hanımlar sayfalar ne çok ilerlemiş öyle 2 gün oldu galiba girmeyeli maşallah liste almış başını gidiyo ohh ohh boooooool bebişli bi ay olur inşallah:nazar::emir_bebek:
17 aylık evlıyım yasım daha 24 aslında bebek daha düşünmüyorduk adet düzensizliği için gittim ama böyle bir sonucla karsılastım malesef evet bı kaç ay daha denıycez olmassa tüp bebek yapıcaz riske atamıycaz malesef atma sansımız ve bekleme sansımız yok 1 sene bıle bekleme sansımız yokmus inşallah bu ay olur
canım ya çok üzüldüm durumuna allahtan ümit kesilmez rabbimden duanı eksik etme hayırlısıyla kucağını doldurur inşallah

slm benimde bat tarihim 3 eylüldü ama olmadım 1 hafta sonra kan testi yaptırdım ama negatifti malesef. halada tık yok ama sancı var.. bu arada göğüslerim çatlicak gibi şişti ve ağrıyor.ekim 3 ümü beklesem yoksa doktoramı gitsem bilmiyorum
bence direkt kan testine git yanılma riski binde bir hadi bakalım hayırlı haberlerini bekliyoruz:KK52:
hadi ii gecelr kuzenim şu dakika itibariile doğurdu şükür :KK9::KK9:
allah analı babalı büyütsün hayr günlere koysun inşallah gözünüz aydın:emir_bebek:

canım testi kaç gündür yapıyosun ve ilk yaptığında 2. çizgi var mıydı ? alttakinde koyuluk olarak birbirine yakınlar çok iyi....:KK66: peki ya üsttekii test nedir??
canım ikiside ovulasyon testim üstteki 21.09.2012 alttaki de bugune ait olan ovulasyon testim ikisi de aynı marka. ve iki gündür yapıyorum.adetim 19unda bitmişti ben erken ya da geç yumurtladığım için günleri kaçırdığımı düşünüyodum o yüzden ovulasyon testi yapmaya karar vermiştim. bu testlere göre galiba da öyleymiş.otomatik yumurtlama hesaplayıcılar bu ayın 25 ini gösteriyo yumurtlama günü olarak.ortalama adet döngum 24 yada 25 gün. umarım allahın izniyle işe yarar.

canım Allah ol dedikten sonra olur neden olmasın herkesin vücut saati farklı... hem bazen ayda 2-3 kez yumurtlayanlar da var.. sen elinden geleni yap umudunu yitirme...:)

ay umarım canım ya:) bol bol yumurtlayalım o zaman inşallah:KK9:

kaynanam artık her ay arayıp soruyor hasta oldun mu diye.dün yine aradı olmadım dedim.bir svindi iyi masallah hayırlısı diyor.bu psikolojik baskı bile itiyor bizi artık

aynen yaa benim kaynanamda öylee annemde. olursa 2sininde 2.torunu olcakk inşallah:)

canım ikiside ovulasyon testim üstteki 21.09.2012 alttaki de bugune ait olan ovulasyon testim ikisi de aynı marka. ve iki gündür yapıyorum.adetim 19unda bitmişti ben erken ya da geç yumurtladığım için günleri kaçırdığımı düşünüyodum o yüzden ovulasyon testi yapmaya karar vermiştim. bu testlere göre galiba da öyleymiş.otomatik yumurtlama hesaplayıcılar bu ayın 25 ini gösteriyo yumurtlama günü olarak.ortalama adet döngum 24 yada 25 gün. umarım allahın izniyle işe yarar.
canım ikincisi daha koyu yumurtlaman çok yakın demek ki... :)hadi bakalım hayırlısı inşallah yarar işe de güzel haber alırız senden canım:)

Son düzenleme:
X