"Ekimde hamile kalalım, göbüşümüzde bebişimizle olalım..."2012"

canımm o zaman yumurtlama günün 30 u çıkıyo... ama sen koyulaştığında çalış bol bol.. boşver tarihi saati... vücudunu ve testi dinle:)

evet canım 30 u çıkıyo ama idrar yollarımda iltihap olduğu için antibiyotik kullanıyorum 3 gün daha kullanıcam o ara yumurtalar çatlarsa ki inş çatlamaz ilaçları kesicem o yüzden biraz erken başladım yapmaya

Benide listeye ekleyiiin. Ben de dün hastalandım umutlar bir ay ertelendi. İnşallah hepimiz kasım ayına hamile anne adayları olarak gireriz. Gerçi ben pkoluyum ama tedavisiz hamile kalacağıma çok inanıyorum...

çookkkkk çalışıyorum ben hiç ev ödevi kalmıyo :KK4::KK4::KK4: :KK17: eşim de halinden çok memnun tabi ...:KK19: hadi ama bi an önce başlayın sizde arkidişler birlikten kuvvet doğar :KK9:

sağol zerbas cım yardımın için inş gelir bakalım.dünü değerlendirdim inşallah bugunüde boş geçirmemyi planlıyorum. bugunde yaptım testi 2. çizgi daha silikdi. ben internetten CT. marka test sipariş etmiştim.ama onlar gelesiye kadarda eczaneden 2 li paketlerde c.... diye bi test kullanıyorum....:KK52:

ne demek cnm her zaman yardım ederim.bende şuan ovulasyon testi kullanıyorm..2 aydır denedim tutmadı bebiş..bu ay ovulasyon testiyle deniyorm ve kullanmadan bayağı araştırdım nası oluyo kullanımı nası diye..bende labo...başlayan testi kullanıyorm testler benimkine benziyodu acaba aynı marka mı kullanıyoruz dedim...hepiniz çok şekersiniz inş herkesin bebişleri ekimde gelir...

Benide listeye ekleyiiin. Ben de dün hastalandım umutlar bir ay ertelendi. İnşallah hepimiz kasım ayına hamile anne adayları olarak gireriz. Gerçi ben pkoluyum ama tedavisiz hamile kalacağıma çok inanıyorum...

Benim bir arkadaşım da pkoluydu korunmayı bırakır bırakmaz hamile kaldı.Bu işler hiç belli olmaz yani....

canım aramıza hoşgeldin... inanmak başarmanın yarısıdır ne de olsa... inancını kaybetme ki bebeğin de seni bulsun canımcım:)inşallah dediğin gibi olur ve ekim anneleri olarak başka topic açıp orda buluşuruz:KK16:

herkese cevap yazasım var ama şua an işten ayrılıcam akşam dönerim kızlar öpüldünüzzzzz:KK54:

ben bugun geç kalmışım muhabbete yaw:KK5::KK5: neyse okudum öğrendim gelişmeleri. benim testleride kargoya vermişler bugun. hadi bakalım gelsin ikinci çizgilerrrrrr:KK52::KK52::KK52::KK52:
siz nasılsınız canlar????? çalışmalar ne alemde :KK49::KK49::KK49::KK49:
iyiyiz canım benim çalışmalar artık sona geldi sen devam et çalışmaya.. :KK52:

ne demek cnm her zaman yardım ederim.bende şuan ovulasyon testi kullanıyorm..2 aydır denedim tutmadı bebiş..bu ay ovulasyon testiyle deniyorm ve kullanmadan bayağı araştırdım nası oluyo kullanımı nası diye..bende labo...başlayan testi kullanıyorm testler benimkine benziyodu acaba aynı marka mı kullanıyoruz dedim...hepiniz çok şekersiniz inş herkesin bebişleri ekimde gelir...
inşallah canım... :)))

naserdocum bat tarihini yazmamışsın amaaa....

Son düzenleme:
Benim bir arkadaşım da pkoluydu korunmayı bırakır bırakmaz hamile kaldı.Bu işler hiç belli olmaz yani....

canım aramıza hoşgeldin... inanmak başarmanın yarısıdır ne de olsa... inancını kaybetme ki bebeğin de seni bulsun canımcım:)inşallah dediğin gibi olur ve ekim anneleri olarak başka topic açıp orda buluşuruz:KK16:

İnşallah kızlar bende anne olmayı çok istiyorum. Evlenmeden önce 1 sene dururum diyordum, hastalığımı öğrendikten sonra vazgeçtim.Evlendiğim ay korunmayıda bıraktım buna rağmen 3 aydır tık yok. Bebeğim 3tür yolu şaşırıyor ama bu ay beni bulacak inşallah:)

inşallah canım... :)))

poppcum inş cnm hepimiz hamile kalırız....sen ovulasyon testi mi bu ay kullandın? şundan sordum 5 gün boyunca iki çizgide aynı koyuluğa yakın kalır mı...koyulaştıktan sonra ikinci çizginin silikleştiğini biliyorm ben...bu arada benide aranıza alın çok şekersinz ekim ayında bana uğurlu gelin..2 aydır bişey yok bu ay inş..

ovülasyon testi ne kızlar. Ben onuda bilmiyorum. Nasıl anlıyosunuz?
Bat tarihim büyük ihtimal 26 ekim

Son düzenleme:
poppcum inş cnm hepimiz hamile kalırız....sen ovulasyon testi mi bu ay kullandın? şundan sordum 5 gün boyunca iki çizgide aynı koyuluğa yakın kalır mı...koyulaştıktan sonra ikinci çizginin silikleştiğini biliyorm ben...bu arada benide aranıza alın çok şekersinz ekim ayında bana uğurlu gelin..2 aydır bişey yok bu ay inş..
inş canım sen de söylemiş miydin bat tarihini yazayım canımm... bu arada ben kullanmadım sadece bu ay alıp kullanmayı düşünüyorum canım siz benden tecrübeli olacaksınız yani:)) canım o testte yani labo... da bu tarz şikayetler okudum ama bilemiyorum tam :KK43:

X