Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

sat 14 eylül canım 28 günde bir düzenli adet oluyorum bu ayda 12 ekimde olmam lazım fakat iki gündür belirtiler vardı adet belirtileriyle karışık şekilde sabah yaptım birinci testte çıkınca 1 saat sonra farklı markayla terar denedim ikinci test daha çift çizgi çıktı yerimde duramıyorum Allahım herkesin gönlüne göre versin...

tatlım gözün aydın aynıymış bat da sat da bizim ben de yapaydım keşke neyse sabahı bekliycem artık... senin belirtiler neydi canım?

tatlım gözün aydın aynıymış bat da sat da bizim ben de yapaydım keşke neyse sabahı bekliycem artık... senin belirtiler neydi canım?

valla canım sürekli adet olacak gibiydim karnım hafif kasılıyor belim çok agrıyordu yumurtladığım günden beri ama pzatesi test yaptım negatif çıktı ümidimi kesmiştim aslındafakat dünden beri ara ara baş dönmesi hafif bulantı midem çok kazınıyor ve yanıyordu sabahta bulantıyla uyanınca öylesine yaptım evde test vardı ikinci çizgiyi silik görünce gidip tekrar test aldım farklı bir marka onda daha belirgin pozitif çıktı ama gögüslerim acaip şişti her adet dönemi öncesi agrır ama bu seferki çok farklı resmen agırlık yapıyor çok sızlıyor Allahım en kısa zamanda isteyen herkese nasip etsin inşallah...:KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:

selam kızlar nezamandır foruma bakmadım iş konusunda tereddütlerim var eşimle tekrar konuştuk ve çocuk kararını biraz daha erteleyelim dedik eğer hamile kalırsam ve düşük tehlikem olursa çalışamıycam ve eşimn işi kendinn olduğu için geliri düzensiz önümüz kış idare edememekten korkuyorum çocuk elbette istiyorum ama sıkıntı çekersemde sağlıklı bir hamilelik yaşayamamaktan korkuyorum tahliller kontroller falan altından kalkamaz umarım ara vermek ilerde olumsuz etkilemez çocuk olmasını:KK43::KK43:

kız delirticen beni umuttan hee inşallah canımcım öyledir ama dün nette araştırdım biraz da bu kramplar enfeksiyondan da olabilirmiş :KK14: yarın olsa da test yapsam :KK31:

bekleeeeeeeeeemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hemennnn yaaaaaaaaaaaap

valla canım sürekli adet olacak gibiydim karnım hafif kasılıyor belim çok agrıyordu yumurtladığım günden beri ama pzatesi test yaptım negatif çıktı ümidimi kesmiştim aslındafakat dünden beri ara ara baş dönmesi hafif bulantı midem çok kazınıyor ve yanıyordu sabahta bulantıyla uyanınca öylesine yaptım evde test vardı ikinci çizgiyi silik görünce gidip tekrar test aldım farklı bir marka onda daha belirgin pozitif çıktı ama gögüslerim acaip şişti her adet dönemi öncesi agrır ama bu seferki çok farklı resmen agırlık yapıyor çok sızlıyor Allahım en kısa zamanda isteyen herkese nasip etsin inşallah...:KK23::KK23::KK23::KK23::KK23:

canım benim bugünün güzel haberi de sen oldun...hayırlı olsun...çok seviniyorum...umut oluyor bize dedarısı başımıza

dun gece ruyamda gordum
hep ıcımden bısı adamıstım o gordugum kadınla ılgılı ben :KK52::KK52:bu kadın kurt turkce bılmıo ve yoksul
ruyamda bana hamıle oldugumu soledı
bıde kızlar gece yıne ruyamda mıdem bulanıo ve kusuodum
ınsallah gercek olurrrrrrrrrrrr:KK52:

dun gece ruyamda gordum
hep ıcımden bısı adamıstım o gordugum kadınla ılgılı ben :KK52::KK52:bu kadın kurt turkce bılmıo ve yoksul
ruyamda bana hamıle oldugumu soledı
bıde kızlar gece yıne ruyamda mıdem bulanıo ve kusuodum
ınsallah gercek olurrrrrrrrrrrr:KK52:

bazı kimselerin ruyaları çok çıkar bilmem senin öylemidir...inş dilediğin gibidir...bat nezamandı senin...hepimiz tüm benliğimizle bu işe yoğunlaştık...rüyalarımız da dolayısıyla etkileniyor

o kadar küre rağmen, yarım kavanoz bal yememe rağmen olmadı. Bugün regl oldum arkadaşlar biraz hüzünlüyüm ...

X