Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

valla gelen giden yok şimdilik, sence bu akşam yapayımmı test :KK31: söz negatif çıkarsa üzülmicem :21:
valla bilemedim ki bende canım ama bana hamilesin gibi geldi belirtilerden dolayı ama seni umutlandırmak istemiyorum istersen birazcık daha bekle batın geçsin kesin sonuç olur daha iyi olur çünkü insan battan önce yapınca daha kötü oluyo

valla bilemedim ki bende canım ama bana hamilesin gibi geldi belirtilerden dolayı ama seni umutlandırmak istemiyorum istersen birazcık daha bekle batın geçsin kesin sonuç olur daha iyi olur çünkü insan battan önce yapınca daha kötü oluyo

Doğru söylüyorsun şurda kaldı 1 gün senin ne zamandı bat?

Canim arkadasim sengelencim bugun kirmizilar geldi beni kara listeye gecirebilirsin :) guluyorum ama bi yandanda agliyorum :,( koskoca bir ay yine beni bekliyo nasil gecicek bilmiyorum sonu hep hüsran :KK14:

Kızlar biz dün eşimle çalışma yaptık :KK17: benden iki üç kez peçeteyle sildiğimde açık pembe bişeyler geldi,midem de çok fena umutlansam mı acaba

kasıklarım ağrıyoo .. ara ara ağrıyo bitiyo tekrar başlıyo dün hasta olmadım bugünde yok . inşallah hamileyimdir

10 gün bekleyebilecek misin canım ?
bilmiyorum canım bekleyebilirmiyim bakalım ayın 10 u bi gelsin de
Canim arkadasim sengelencim bugun kirmizilar geldi beni kara listeye gecirebilirsin :) guluyorum ama bi yandanda agliyorum :,( koskoca bir ay yine beni bekliyo nasil gecicek bilmiyorum sonu hep hüsran :KK14:
öle deme canım bak ben yumurtlama günümde adet oldum yeni baştan başladım şimdi ne zman adet olcam kestiremiyorum tam olarak hayırlısı canım
Kızlar biz dün eşimle çalışma yaptık :KK17: benden iki üç kez peçeteyle sildiğimde açık pembe bişeyler geldi,midem de çok fena umutlansam mı acaba
yumurtlama günün de misin canım anlamadım tam:26:
kasıklarım ağrıyoo .. ara ara ağrıyo bitiyo tekrar başlıyo dün hasta olmadım bugünde yok . inşallah hamileyimdir
canım senin gününde geçti bebiş olabilir valla test yapsana :KK52::KK52:

Canım mide bulantın hemen olmaz ki :106:

canım bnm midem çok hassass regl olduğumda bile istifra ederim, iki ay önce doktora gittiğimde idrar yolu enf. için ilk gebelik var mı demişti bazen adetten öncede başlıyomuş

sengelen,
değilim cnm yumurtlama günüm geçen hafta bugündü

canım bnm midem çok hassass regl olduğumda bile istifra ederim, iki ay önce doktora gittiğimde idrar yolu enf. için ilk gebelik var mı demişti bazen adetten öncede başlıyomuş

sengelen,
değilim cnm yumurtlama günüm geçen hafta bugündü
çalışma yaptık deyince ben öle sandım canım :KK17:
o zamn olabilir yerleşme falan diyolar yaöle bişeydir belki

canım benim çok sağol.. ama umudum gittikçe azalıyor.. biraz önce gene yaptım negatif :KK43:(
stresten olmuyorum herhalde. doktora da gitmeyeceğim kan testi için...

belli olmaz tabi ama çocuk yoksa da hiç üzülme. daha önünde bir sürü ay var. benim o kadar umutsuz olduğum bir ayda oldu ki. polikistiğim var ve kiloluyum. yumurtlamam da olmuyordu zaten. ama işte belli olmuyor bu işler. en az 1 yıl olmaz diyordum ama ikinci denememizde oldu. sanırım nasıl olsa olmıcak gibi bir durum vardı bende ve bu yüzden rahattım. rahat olunca kendiliğinden geliyor bebiş zaten. stresli olmamaya çalış en büyük formül bu bence:)

ayyyyyy listede kendimi hamiş gördüm çok mutlu oldum motive etti beni...ama bugün doktorla konuştum değer çok anlamlı değil dedi....bilmiyorum nolcak ya...inş değerim kat be kat artar...:26::26:

akıntı bende de var normalde yumurtlamadan sonra her gün gittikçe kurulaşması lazım

kızlar bugün adetin 31. günü ve daha gelmedi inşallah gelemez olurlar da bebişim gelir.. son 3 ay 28 günde bir oldum ama daha önceleri bazen gecikme oluyordu onun için batı yarın olarak hesapladım inşallah gelmez kırmızılar ve bende hiç bi değişiklik yok hiç bişey hissetmiyorum bu güne kadar akıntım vardı hep bu gün sadece ıslaklık var oofffff yaa beklemek ne kadar çok zorrr

X