Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

tutana kadar yeni tıp merkezleri ve eczaneler bulmamız lazım

Allah kimseye hamileliği aratmasın derlerdi de pek ciddiye almazdım şimdi çok iyi anlıyorum beklerken her ay hasta olmanın verdiği burukluğu

Allah kimseye hamileliği aratmasın derlerdi de pek ciddiye almazdım şimdi çok iyi anlıyorum beklerken her ay hasta olmanın verdiği burukluğu
aynen canım kendimize yeni yerler bulmalıyız
bende filmlerdeki gibi hemencefcik hamile kalınıyo sanıyodum ne zormuş bu bebek işi ya

bende filmlerdeki gibi hemencefcik hamile kalınıyo sanıyodum ne zormuş bu bebek işi ya
ay canım inanırmısın yeni evli,nişanlı arkadaşlarım hala öyle sanıyor,arkadaşımın düğünü olalı 20 gün oldu,,,tlf da dioki ay sanırım ben hamile kaldım.....çok güldüm ya,,,dedim o iş okadar kolay değil,filmlerdeki gibi 1 kezde hamile kalınmıyo diorum,hatta etrafındaki biz henüz çocuk düşünmüyoz diyenler küllüyen yalancı,çok istiyolar,uğraşıyolar,olmuyo diorum,,,yok inanmıyolar bana yaw....

aynisi son zamanlarda bende bunu dusunur oldum, filmlerde sadece bir kerede hamile kaliyorlar, gercekte ne kadar teori var, yok yumurtlama dollenme cart curt. Bide bazi insanlar hamile olduklarini 3. 4. aylarda ogreniyorlar o nasil oluyor acaba,benim adetim bir gun gecse hemen supheleniyom :) paranoyak oldum Allahim yaa

aynen canım bende öle yanımda biri istemiyoruz biz desin hemen şüpheleniyorum diyorum kesin bunlarda bizim gibi ugraşıyo
benim arkadaşlarda korunuyoruz ama galiba yanlışlık oldu hamile kaldım acaba falan diyolar bende onlara diyorum ahh o kadar kolay olsaydı ooo biz kaç kere kalmıştık
ben daha geçmeden başlıyom şüphelenmeye yetmiyo adet oluyom acaba üstüne mi gördüm diyom paronayaklığın sınırlarını zorluyorum yani o derece

canım biz 3 yıl böyle korunduk..

hahhahahha aynen bende öle bir düşünce içine giriyorum

benimde aralıkta 2 yıl olacak evleneli eşim korunuyordu adetime yakın tırsıyordum sonra 1 yıl oldu dedm tamam bebek olacak mı die deneyelim ilk hamileliğimde nasıl oldu anlamadım çünkü oluruna bırakmıştım bi baktım hamileydm ama malesef düşük oldu çok etkilendm ağladım sene sonuna kadar düşünmüyordum sonra eşimle konuştum tekrar karar verdk bu sefer istiyorum ya olmuyor bakalım kısmet nezaman

işte canım işin formülü o anlammak bilmemek

Off ben yine fenalardayımmm böbreğimde taş var akşam bi sancısı tuttu gece kalktım oturdum ağladım reesmenn midemde çok fena bu taş yüzünden tabi dünü değerlendiremedik ağrı kesicide içemiyorumm belki bebiş vardır diye yoksa yine oturup ağlıycam bu sancıyı çektim diye :2:

:S:S Allah yardımcın olsun geçmiş olsun canım

çok geçmiş olsun cnm

HAMİŞ ADAYI MÜJDELİ HABER GÜNÜ SONUÇ
desperate201 Ekim

plstgc

1 ekim
41zeynep1 ekim
bugungunlerdenaralık1 Ekim
has_241 ekim

hatibulut

1 ekim

Mucize_GE_

1 ekim
pikoloman2 ekim
çicek speti2 ekim
shummir3 ekim
sengelen10 Ekim
iremneva5 ekim
cool19835 Ekim
deliiasena_6 ekim
nevalee7 ekim
geridonusumkutusu7 ekim
taydin9 ekim
ruba8310 ekim
SaskınAnne10 Ekim
nrkny12 ekim
zeynelim13 ekim
burchean14 Ekim
hully22 Ekim
zencefiil23 Eylül
özlemk18 Eylül
swethoney5 ekim
fizyo5 ekim
nisanbu5 ekim
kevok0812 ekim
karanfilll13 ekim
tanemC6 ekim
aysuduru2 ekim
sıcaksarap20 ekim
yrn323 ekim
istanbul34743 ekim
biiirrr9 ekim

Son düzenleme:
geçmiş olsun canım ya inş. bebiştendir
cnm beni listeden silermisin adet oldum malesef
hayırlısı canım üzülme yeni batını söle istersen onu yazayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…