Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

ya 2 sinde hasta olmuştum yanlış hesaplamışm 28 gün 30 a denk geliyor bir garibim moralim bozuk:S
anladım canım ama kırmızıları görmeden bozma morelini hatta kırmızıları görsende bozma morelini bu ay olmazsa bi daha ki ay inş. bi gün olıcak bizimde miniklerimiz

kızlar yaa yumurtlama dönemim 16 sıydı ya internette baktım hamile kaldıktan en az 12 gün sonra testte çıkar yazıyordu küçükte olsa bir ihtimal minicik bi umut var içimde yine bi kan testi yaptrmayı düşünüyorum normalde benm adet aralığım uzun sürmezdi geçen ay 28 günde oldum ilk defa bu ayda 26 gün oldu daha akıntı da yok

merhaba arkadaşlar;

benim bat:1 ekim ama psikolojikmidir nedir hiç birşey hissetmiyorum.

bir tarafım ağrısın birşeyler var desem yok hiç birşey yok.

test yapsam mı ne dersiniz??

9 ekim benimde...umarım gelmezde hamiş olurummm hayırlsınla hepimizzze nasip eder inş. allah..

anladım canım ama kırmızıları görmeden bozma morelini hatta kırmızıları görsende bozma morelini bu ay olmazsa bi daha ki ay inş. bi gün olıcak bizimde miniklerimiz

amin canım nasıl oldu bilmiyorum ama bir anda istemeye başladım yıl sonuna kadar düşünmüyordum normalde eltim var onunda ilk düşük olmuştu 2.sine çok geçmeden hamile kaldı şim maşallah paşa gibi4 aylık oğlu var Allah analı babalı büyütsün

merhaba arkadaşlar;

benim bat:1 ekim ama psikolojikmidir nedir hiç birşey hissetmiyorum.

bir tarafım ağrısın birşeyler var desem yok hiç birşey yok.

test yapsam mı ne dersiniz??

olman gereken günü 3-4 gün geçsin cnm öyle yap bence kesin olurr..
inş vardır bebiş..

canım sen daha adet olmadın belki de bebişin olmuştur o yüzden agrın vardır ama bence 2 gün daha bekle insan kan verince daha kötü oluyo azıcık kalmış zatn

9 ekim benimde...umarım gelmezde hamiş olurummm hayırlsınla hepimizzze nasip eder inş. allah..
hoş geldin caım hepimiz onu umuyoruz

canım sen daha adet olmadın belki de bebişin olmuştur o yüzden agrın vardır ama bence 2 gün daha bekle insan kan verince daha kötü oluyo azıcık kalmış zatn

tamam teşekkür ederim canım sabretmeye çalışacam eğer adet olursam gidip bostancıda fırlatma topuna binecem anca keser ah şu annelik iç güdüsü 0,100 çıktı die hemen bazı şeylere dikkat etmeye başladım :):)

HAMİŞ ADAYI MÜJDELİ HABER GÜNÜ SONUÇ
desperate201 Ekim

plstgc

1 ekim
41zeynep1 ekim
bugungunlerdenaralık1 Ekim
has_241 ekim

hatibulut

1 ekim

Mucize_GE_

1 ekim
pikoloman2 ekim
çicek speti2 ekim
shummir3 ekim
sengelen10 Ekim
iremneva5 ekim
cool19835 Ekim
deliiasena_6 ekim
nevalee7 ekim
geridonusumkutusu7 ekim
taydin9 ekim
ruba8310 ekim
SaskınAnne10 Ekim
nrkny12 ekim
zeynelim13 ekim
burchean14 Ekim
hully22 Ekim
zencefiil23 Eylül
özlemk18 Eylül
swethoney5 ekim
fizyo5 ekim
nisanbu5 ekim
kevok0812 ekim
karanfilll13 ekim
tanemC6 ekim
aysuduru2 ekim
sıcaksarap20 ekim
yrn323 ekim
istanbul34743 ekim
biiirrr9 ekim
[tr]

Son düzenleme:
bende öle geçen ay 1.20 çıkmıştı negatifi bile bile insan acaba diyo işte bir an önce şu çift çizgiyi bi görsek halay çekcem valla

bende 30 yaşına kadar istemiyorum dedim ama şimdi o beni istemeyecek diye korkuyorum 2 ay oldu daha denemeye geçeli ama bakalım göricez..

selam güzel anne adayları. inş. hepimiz bebeklerimize kavuşuruz.

sengelen, canım senin 10 ekim değildi galiba, hatta hatırladım geçen gün erken adet gördüğünü yazmıştın.
canım sen test yaptırdın mı? neden çok erken oldu senin adet günün bu ay. diyorum ki acaba birşeyler var mı, belirti mi keşke öyle birşey olsa

dur kız ilk aylar riskli 3 aydan sonra çekeriz halayları:):) insan sabredemiyor negatifi konduramıyor:)
valla ögrendiğimde naparım bilmiyorum
evet canım 4 ekimdi ben yumurtlama günümde kanama oldu doktora gittim adet oldugumu söledi stresten olabilir normale döner bu ay dedi bende adetim diye hiç önemsemedim 7. günü akıntı geldi şaşırdım ovulasyon testi yapayım dedim bi yaptım kopkoyu çıktı sanırım hemen yumurtladım şimdi silikleşmeye başladı sanırım yumurtladım 14 gün sonrasını hesapladım 10 ekim adet güünüm oldu bende anlamadım noldugunu ama çalımaları bırakmadım

of canım ya, ne kadar stres yapıyoruz

benim yumurtalıklarım tembelleşti annem gibi erkenden erkene adet olurdum annem doktora gitti son çocuktan sonra bağlatmıştı doktor dediki bağlatmasaydın habire doğururdun yumurtalıların çok çalışıyor benmde öleydi ama son 2 aydır geç oluyorum kızlar o değilde test yaptırdığım bi polklink vardı 2 kere negatif çıkmıtı bu ay oraya gitmeye utanmıştım kızlar abla olmayacak böle istersniz tüp bebek deneyin derler dedm arkadaşla baya bi makarasını yaptık

of canım ya, ne kadar stres yapıyoruz
hiç sorma canım ya çok fazla stres yapıyoruz halimize bak
stresten oluyodur canım yumurtaları niye tembelleşsin bak her ay yumoş üretiyolar
başka bi yere git canım varsa bende eczanelere gidemiyorum artık banda yakında derler tüp bebek yap diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…