Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

$28092012949.jpg $28092012951.jpg

bunlar ovulasyon testlerim kızlar 2. çizgi çok ama çok koyu çıkmıştı ama burda çok belli olmuyo

ay canım ya belki psikolojik ama,gögüs uçlarım sızlıyo(normalde hiç olmamıştı),kasıklarım çok ağrıyo,bi şikinlik hissi var,veee annelik hissi var ya..aslında bu ay full çalıştık bebeiş için ve kafam rahattı ama bat a az kalınca,kendimi dinlemeye başladım sanırım,,ama yinede ben kendimi anne gibi hissediyorummmm ya içim kıpır kıpır....
canım belki de psikolojik değildir en hamileliğin belirtilerinde hisler çok öenmli

ayyy inşalh canım ya...rabbim hayırlısıyla versin bebişlerimizi,yeterince beklettiler hınzır bebeler zaten....
sorma valla canım ya bi özeniyorum ki sokakta hamileleri görünce bide böle bebek geliyor falan yazan tişörtler giyolar ya bayılıyorum :KK31:

benim testler daha çok 2.sine benziyo cnm yani ikiside aynı koyulukta neyse bakalım artık yapmıycam test falan pazartesiye kadar çalışalım gerisini bekleyip görücez artık
aynen canım çok strese girme olacagı varsa olur zaten spermler 3 gün yaşıyabiliyolarmış adetlerin kaç gün arayla oluyo

Bugün akıntım arttı ve sol göğsümde çok fena bi ağrı var ağlıcam nerdeyse

Kızlar nereye yazıcamı bilemedim yardım edin lütfen :KK14:eşimle dün gece korunmasız ilişkiye girdik boşalacağı zaman hemen dışarı çıkardı ama acaba içime kaçmışmıdır kararsız kaldım çok korkuorum hamile kalıcam diye ilişkiye girdikten sonra 72 saat ertesi gün hapı varmış bilginiz varmı hamileliği engellemek için hiç hamile kalmadım bilmiorum nolur yardım edin napıcam hamilelik testi yaptırsam şimdi belli olmaz demi:26:

Bugün akıntım arttı ve sol göğsümde çok fena bi ağrı var ağlıcam nerdeyse
benimde 30 gün de bir oluyo canım o zaman 15. ya da 16. gün yumurtlama oluyo o yüzden agrın vardır benimde dün oldu geçti
Kızlar nereye yazıcamı bilemedim yardım edin lütfen :KK14:eşimle dün gece korunmasız ilişkiye girdik boşalacağı zaman hemen dışarı çıkardı ama acaba içime kaçmışmıdır kararsız kaldım çok korkuorum hamile kalıcam diye ilişkiye girdikten sonra 72 saat ertesi gün hapı varmış bilginiz varmı hamileliği engellemek için hiç hamile kalmadım bilmiorum nolur yardım edin napıcam hamilelik testi yaptırsam şimdi belli olmaz demi:26:
şimdi belli olmaz tabi ki merak etme içine boşalmadıysa bişey olmaz

sen yiene tedbiri elden bırakma ertesigün hapını al eczaneden kullan işini sağlama al.

sorma valla canım ya bi özeniyorum ki sokakta hamileleri görünce bide böle bebek geliyor falan yazan tişörtler giyolar ya bayılıyorum :KK31:

aynen ya bende o tişörtlere hastayım,,,allah ın izniyle hamile kalayım ,öğrendiğim gün gidip alacam o tişörtlerden,doğurana kadar da çıkarmıycam

kızlar nereye yazıcamı bilemedim yardım edin lütfen :KK14:eşimle dün gece korunmasız ilişkiye girdik boşalacağı zaman hemen dışarı çıkardı ama acaba içime kaçmışmıdır kararsız kaldım çok korkuorum hamile kalıcam diye ilişkiye girdikten sonra 72 saat ertesi gün hapı varmış bilginiz varmı hamileliği engellemek için hiç hamile kalmadım bilmiorum nolur yardım edin napıcam hamilelik testi yaptırsam şimdi belli olmaz demi:26:

ertesi gün hapı al çok tereddütteysen ben kullandım zamanında ama genede doktora sor istersen canım

adetin geçeli kaç gün oldu. adet aralığın nedir. eğer 28 30 günde adet görüyorsan ve adet göreli 1. gününden itibaren say 18 günü geçmişsen gebelik ihitmalin yok denecek kadar az. ama 10 16 gün aralığında isen ya da yeni bitmişse gebe kalma olasılığın çok yüksek.ertesi gün hapı (sanırım adı norlevo) içerdiği yoğun hormon içeriği ile yoğun bir salgılamaya neden olup rahim içinde spermin yumurta ile buluşşa bile döllenmesine engel oluyor. ama yan etkileri çok fazla bulantı kusma vs.. ve alışkanlık haline getirilmemeli çünkü hormon dengeni bozuyorsun.

git dr sana çok yardımcı olmaz sen eczacıya anlat. adet döngünün sonunda isen hiç korkma derim (tabii düzenli adet görüyorsan geçerli) ama hemen adet bitimi vs ise ve gebelik istemiyorsan ilaç al derim. ayrıca gebelik hormonu ilişkiden tam 12 gün sonra salgılanmaya başlar. şimdi mümkün değil öğrenmen.

:KK52::KK52::KK52:sımdı ben 19 unda adet oldum o zaman 31 ekımde yumurtlama donemım baslıosa o donemlerde daha cok calıscam anladıım kadarı ıle
offffff ıcım ıcıme sıgmıo benım
nerden cıktı bır anda bu heves gecen kahve ıctım kızlar bı baktım hemen cenın gordum kendı kendıme dedım sanırım ben hamıle kalıcam ılk ay :KK52::KK52:

Bende 19 unda hasta oldum dün bitti, düzensiz olduğum için bu ay ovulasyon testi kullanacam ama düzenli oluyorsan bu hafta sonunu iyi değerlendir :)))

kızlar yaa benim karnım karnım ağırmaya başladı sanırım hasta olurum bugün yarın bu ay kısmet değilmiş bakalım nezaman olur Aşllah hayırlısını nasip eder inşallah:KK43::KK43:

Bende 19 unda hasta oldum dün bitti, düzensiz olduğum için bu ay ovulasyon testi kullanacam ama düzenli oluyorsan bu hafta sonunu iyi değerlendir :)))
değerlendirin kızlar bu ay listemiz hamiş dolsun benim yumurtlamam bitti acaba olmuş mudur :KK17::emir_bebek:
kızlar yaa benim karnım karnım ağırmaya başladı sanırım hasta olurum bugün yarın bu ay kısmet değilmiş bakalım nezaman olur Aşllah hayırlısını nasip eder inşallah:KK43::KK43:
2 ekim değilmiydi canım senin erken de geliyo mu böle

X