Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

merhaba canım,dün yazdıklarım gelmedi sana galiba.bana yollamış taktiği,teşekür ederim.bu gün bitiyor benim regl,aslında dün bitti gibide,damla damla işte devam.bu ayı boş geçirmemeye çalışacağım.

Yok canım gelmedi özel mesaj mı attın? benim mesajım geldimi sana ?

BAT ı yakın olanlar var yok mu belirtilerr
Ben tam yumoş günlerimdeyim ovülasyon testim çift çizgi çıktı bugün yarın diğeri control çizgisinden daha kalın olur diye tahmin ediyorum günden güne koyulaşıyo çünkü

günaydın kızlar... benim yumoşum anca oluşuyor daha bugün hissetmeye başladım :KK16: akıntıdan ve kasıklarımda batmalar oluyor ara ara inşallah sağlam yumoşum olur da bebiş gelir hemen :KK1:

BAT ı yakın olanlar var yok mu belirtilerr
Ben tam yumoş günlerimdeyim ovülasyon testim çift çizgi çıktı bugün yarın diğeri control çizgisinden daha kalın olur diye tahmin ediyorum günden güne koyulaşıyo çünkü

yumoş tarihlerimiz tutuyor canım inşallah bebiş tarihlerimiz de tutar da anne oluruz :KK16:

yumoş tarihlerimiz tutuyor canım inşallah bebiş tarihlerimiz de tutar da anne oluruz :KK16:

İnşallah canım tutar bebiş tarihlerimizde,ben de akıntı fazlalığı yok sadece sol göğsüm acıyo :18: ama ovülasyon testim çift çizgi bakalım 3 günü değerlendircem gerisi Allah'a kalmışş

aysuduru,bat= beklenen adet tarihi canım

Beklenen Adet Tarihi canım,yeni yeni kelimeler geliştirdik.

hmmm anladım ozaman benmde yaklaştı ayın sonunda umarım hasta olmam arada kasılma oluyor umarım hasta olacağım için değildir:S

İnşallah canım tutar bebiş tarihlerimizde,ben de akıntı fazlalığı yok sadece sol göğsüm acıyo :18: ama ovülasyon testim çift çizgi bakalım 3 günü değerlendircem gerisi Allah'a kalmışş

inşallah canım ya ben de midemi üşütmüşüm fena acillik oldum doktor da bi sürü ilaç verdi dün kullandım ama bugün kullanmadım yumoşumu etkiler diye hata mı yapıyorum bilmiyorum ama dayanıcam...

ayın 1 yada 2 si adet tarihim dayanamadım dün idrar testi yapıyım dedm tek çizgi çıktı umudum kırıldı açıçası birdha test yapma isteğim kaçtı umarım hepimiz güzel haberler veririz hayırlı sağlıklı bebişlerimiz olur

evlendim 1 yıl korundum korunmayı bıraktım 2 kere hasta oldum 3.hastalığım olmadı hamileydm 7 haftalıkken düşük olmu malesef bu yıl düşünmüyordum ama eşim çok istedi şimdi bende kendimi hazır hissediyorum istiyorum temmuzda korunmayı bıraktım yine 2 kere hasta oldum şimdi bilmiyorum beklemek çok zor geliyor

ayın 1 yada 2 si adet tarihim dayanamadım dün idrar testi yapıyım dedm tek çizgi çıktı umudum kırıldı açıçası birdha test yapma isteğim kaçtı umarım hepimiz güzel haberler veririz hayırlı sağlıklı bebişlerimiz olur
olsa bile hemen çıkmaz ki canım daha var bat tarihin bi geçsin bakalım hemen ümitsizlik yok
olur canım sıkma canını bak hemen hamile kalabiliyomuşsun

Son düzenleme:
kızlar benim bat 2 ekim,normalde hastalanmadan önce hiç biryerim ağrımaz,2 gündür kasık ağrısı var....acabaaa körün taşı denk geldi de hamilemiyim.düşünmek istemiyorum ama insan tutamıyo kendini bat yaklaştıkca insan heycana kapılıyo...

umudunu kaybetme canım bakalım regli gecikmeden idrarda pozitifi görmeyenler var sitede umarım seninde güzel haberlerini alırız

kevok08
inşallah canım ya ben de midemi üşütmüşüm fena acillik oldum doktor da bi sürü ilaç verdi dün kullandım ama bugün kullanmadım yumoşumu etkiler diye hata mı yapıyorum bilmiyorum ama dayanıcam...

Çok geçmiş olsun canım bütün aksiliklerde bu yumoş tarihlerine denk geliyo geçen ay da benim eşim gripti hem de basur olmustu,bebişler için nelere katlanıyoruz bi bilseler hemen gelirler

X