Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

ben nedense burdan çok güzel haberler alacağımı hissediyorum.ama unutmayalımki olmazsada dünyanın sonu değil.yakın akrabalarımda kanser hastaları var.insanlar canlarını kurtarmaya çalışırken,ben böyle bir sebepden dünyamı karartamam.
4 aylık bir yeğenim var,onu göre göre istemeye başladım ben.ama kimse bebek istediğimi bilmiyo.yapmıyorum sanıyolar.yoksa o bitmez tükenemz sorulardan hasta oluruz değilmi.
bu gün keyfim yerinde..her şey çok güzel olacak.

dediklerinde çok haklısın. inşallah hayırlısı olur herşeyin..

yok canım bir sorun kontrole gittim.3 aydır deniyoruz.stresten olduğunu düşünüyorum ben de.ona odaklı yaşayınca etkileniyor vücut.sende durumlar nasıl?

maşallah canm sen sıkıntı etme olur ya rahat ol sadece Benm çikolata kistim var yaklaşık 6cm o yüzden olmuyo

o yüzden senin bebeğin bizden çabuk olur bak bnde takmadım bu ay.ama kistten dolayı yumurtlama günüme dikkat ettm sadece

o yüzden senin bebeğin bizden çabuk olur bak bnde takmadım bu ay.ama kistten dolayı yumurtlama günüme dikkat ettm sadece

inşallah canım rabbim hiçbirimiz kucağını boş bırakmasın ama benim hamile kalmama nerden baksan 1 yıl falan var die düşünüyoru,eşim 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu,kontrol testleri henüz çıkmadı ama benim pek umudum yok,muhtemelen aşılama falan olur gibi geliyo,bakalım seneye nisan,mayısa kadar bekliycem olmazsa aşılama artık...

Benide listeye ekleyebilirsiniz. BAT 17

4 gün erken oldum adet. Hayırlısı bakalım. Çarşamba da doktora gidecem. Hormon testleri yaptıracam. Bakalım bi sorun var mı
hoş geldin canım hadi hayırlı haberlerle gel inş. canım bişey çıkmaz inş.
içine atma zaten canım şuan böle davranman çok normal daha çok yeni canın istediğinde otur agla çünkü aglamak insana iyi geliyo içine atarak vucudunu da etkilersin
doktorun çalışmalara başla derse başlarsın ama çok bebek odaklı olma tatlım bak bizler sadece onu düşündüğümüz için olmuyo ama sen ilk denemede kalabiliyosun dilerim inş. yine ilk denemende hamiş olursun
aynen canım hepimizin tek hatası bu malesef
beklemediğin an oluyo canım merak etme sen allah ol dediğinde olacaktır.eşin ameliyat olalı baya olmuş canım bu ay neden olmasın bide kafaya da takmaamışn ne güzel:)

canım sıkıntı etme bundada bi hayır vardır herkesi bekletmez rabbim sadece daha hayırlısı gelecek diye bekletir unutma...hastalıklar geçtikten sonra gebe kalmak kolay olur inşallah yeterki sağlık problemi olmasın

aynen canım önce sağlık saglık olmadan hiç bir şey olmuyor

İnşallah canım ekim ayı uğurlu gelsin hepimize.stres olmamak lazım hem bebek olmadan zarar hem de bebeğe zarar.
ama şu stresimi atmamın da tek yolu bebek sanırım.
Allahım ol desin yeter,hadi hayırlısı

İnşallah canım ekim ayı uğurlu gelsin hepimize.stres olmamak lazım hem bebek olmadan zarar hem de bebeğe zarar.
ama şu stresimi atmamın da tek yolu bebek sanırım.
Allahım ol desin yeter,hadi hayırlısı
sen sıkma canını tatlım olucak inş. doktora gidince mutlaka haber ver canım olur mu hayırlı haberleler gel inş.

bugün itibariyle çalışmaları başlatıyorum ben kızlar adetim bitti bugün gün aşırı bata kadar inş bi aksilik olmazsa bu ay böle deniycem olmazsa sonraki ay ovulasyon testi kullanıcam çünkü yatılı misafirim var yakında da gidecek gibi diil o testi yapamıycam yani rahat rahat hadi hayırlısı bakalım

umarım iyi haberlerini alırız canım.
Yaa ben bu gün aşırı kısmını anlamadım ,şimdi ben işteyim eşimde işte ,haftanın 5-6 günü böyle.eve gidiyoruz saat 7,30-8 oluyo,biz kaçırıyoruz gün aşırı kısmını,belki güleceksiniz bana ama çoğumuz böyle değilmi.

Gün aşırı derken ? benimde şu günler galiba ovilasyon dönemim bende başlasammı ki atık :78: intenetten hesapladığımda da ovilasyon tarihi 15-20 arası diordu 10 eylülde de adet tarihimin ilk günüydü önemli olan hergün değil ama yumurtalama dönmeinde ilişkiye girmek değil mi kızlar

valla canım ben çalışmadığım halde düzenli bi şekilde gün aşırı yapamıyoruz.ama bi aksilik çıkmazsa bundan sonra özellikle ovulasyon haftasında gün aşırı öncesi ve sonrasında da iki günde bir olsa yeterli bence

valla canım ben çalışmadığım halde düzenli bi şekilde gün aşırı yapamıyoruz.ama bi aksilik çıkmazsa bundan sonra özellikle ovulasyon haftasında gün aşırı öncesi ve sonrasında da iki günde bir olsa yeterli bence

wala cnm bende calışıyorum hemde 12 saat..amaaa çocuk çalışmalarına her zaman vaktim var,vala biz hergün yapıyoz hergün yapamazsak eğer(bazen yorgun oluyo insan,yada istemiyo ya) biğün yapıyoz ertesi gün yapmıyoz,ertesi gün devam çalışmaya..yani bir ğünden fazla ara vermiyoz.amaaaaaaa hala tık yok yaw..

ben dikkat ettimde adetimden sonraki ilk hafta oluyo yumurtlama.
ne hikmetse hep o dönemlerde,ya kavgalıyız.ya biri gelir,ya biz biyerde kalırız.yuhh diyorum yinemi.hep bişey çıkıyo,bunda da vardır bi hayır.bu ayki adetimi bekliyorum 20,olacak obitince bu sefer engel olacam engellere.hahah

biraz sonra kahve içmeye gidecem arkadaşımla.bide fal baktırayım demi.bişey çıkar belki,fala inanma falsız kalma.

canım hergün yapmak sperm kalitesini düşürüyomuş,bişeye yaramıyomuş.b,r doktor söyledi tv de.
en az 1 gün ara verin dedi.güzel bilgileride paylaşalım demi.

canım hergün yapmak sperm kalitesini düşürüyomuş,bişeye yaramıyomuş.b,r doktor söyledi tv de.
en az 1 gün ara verin dedi.güzel bilgileride paylaşalım demi.

ewt onu bende duymuştum cnm aslında,ama hamile kalanların çoğu o ay hergün yaptığını söylüyo ne bilim sanki böle olunca daha çabuk hamile kalırım gibi geliyo,belki psikolojik ama yapadığım günler o gün yapsaydık belki olurdu gibi geliyo aklıma....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…