Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

İnş.cnm sende farklılık varmı küre başladığından beri benim kasıklarım çok ağırıyo dünden beri

İnş.cnm sende farklılık varmı küre başladığından beri benim kasıklarım çok ağırıyo dünden beri
yok tatlım bazıları akıntı oluyo falan diyo bende ne akıntı oldu nede başka bişey.zaten kist sancılarım olduğu için farketmyorum bile.soğan suyunu içiyorum ama bilmiyorum etkisi oluyomu.birde bu ara sabah aç karna içemiyorum soğumuyo çünkü bnde bekletiyorum ılıyana kadar kahvaltı yapıyorum snra çıkmadan içip çıkıyorum

belkide üşütmüşsündür tatlım.çok belirti arama psikolojik yapma bunları tamam mı

sağol canım,ben zaten belirti aramıyorum,bu ay es geçtim.adetimi bekliyorum ki yeni çalışmalara başlamak için,iyice şiştim..
sen nasılsın.bu gün hiç rastlaşamadık.
bu arada hangi ildesin.burdaki herkes farklı illerdenmi.ben yeniyimya hiç bişey bilmiyorum.

kızlar bende yapmıştım soğan kürü,limon sıkıp içiyodum.ilk günlerde renkli akıntı oldu.zaten kürü veren ibrahim saraçoğluda öyle diyodu.temizledi bence.umarım faydası olur canlar.

tatlm bende bu 2.ayım denemede ama sanırım bu ayda olmayacak çünkü soğan kürü yaptım kistimde var.zor gibi.ben ankaradayım 28,5 yaşındayım 3 aylık evliyim ya sen ?

Benide listeye ekleyebilirsiniz. BAT 17

4 gün erken oldum adet. Hayırlısı bakalım. Çarşamba da doktora gidecem. Hormon testleri yaptıracam. Bakalım bi sorun var mı

hoşbulduk tatlım benim.
bazen iyi bazen kötüyüm ben.bedenen çok iyiyim ama ruhsal olarak aynı durumda değilim malesef canım..
dün gece eşim uyuduktan sonra birden ağlamaya başladım tutamadım kendimi.hep içime atıyorum iyi görünmeye çalışıyorum ama o da zarar.
eşimin arkadaşının hanımı var samimiyiz,hamile olduğumuzu yakın vakitlerde öğrenmiştik,şimdi görüşelim falan diyo ama ben istemiyorum.işyerinde 2 arkadaş daha benimle aynı vakitlerde hamile kalmışlardı.aklıma geliyo şimdi benim bebeğim de benimle olabilirdi diye.içim yanıyo düşününce.onlar için seviniyorum ama kendim için de çok üzülüyorum.kendimi suçluyorum bazen bencilmiyim diye ama kendime hakim olamıyorum onların yerinde olmak istiyorum
zaten şimdi benden uzak duruyolar nazarım değer diye mi düşünüyolar bilmiyorum pek konuşmuyolar benimle,of ne biliyim sengelencim yaa kurup duruyorum işte kafamda.pek iyi değilim anladığın gibi
inşallah allah yine bekletmeden verir bebeğimi ama daha önemlisi sağlıklı hamilelik ve sağlıklı yavrular.
dediğin gibi rahim tertemiz demişti doktor,eğer bekleme başla çalışmaya derse bayram olur ekim ayı bize
hayırlısıyla bu seneyi hatta bu bikaç ayı yavrucaklarımızla beraber bitiririz inşallah canım

bnde iyiyim tatlım.kist için bir şey kullanmıyorum ameliyat kesin.ocağa kadar bebek olmazsa ameliyat olacakmışım benmki çikolata kisti.sadece soğan suyu kürü yapıyorum o kadar birde dua ediyorum.

eğer çikolata kistn varsa kür 15 gün değil ilk uygulamada 21 gün kullanmalısın.ocakta ameliyat olacağını söylüyosn bari soğan kürünü söylendiği gibi yapta belki geçer ameliyata gerek kalmaz.kesinlikle aç olarak kullanılmalı ve yarım saatte bişy yenilmemeli diyor kendileri:) SAYIN İBRAHİM SARAÇOĞLU YANİ

canım benim öncelikle geçmiş olsun,çok üzüldüm,ama sevinebilmelisinki doğal yolla hamile kalabilyorsun,bence çok kafana takma bebek olacak diye sanki doktor yasaklamış gibi 2-3 ay rahat bırak kendini,korunma ama rahat bırak,ne bilim yumurtlama günlerini takip etme,eşinle sadece zevk almak için istediğin için birlikte ol,bebek için değil,ben öyle daha faydalı olacağını düşünüyorum,ben bu ay öle denedim,bakalım artık hayırlısı,sonuçta biz stres yapsakta,yapmasakta rabbim hayırlı zamanda zaten verecek bebişimizi,söylemek zor ama rahat olmalısın.arkadaşlarınada takma kafaya,bence onlar senin moralin bozulmasın diye uzaklaşmışlardır senden,inan biz bu bebek konusunda çok alınganız,bulutdan nem kapıyoruz..rabbime inan güven bol bol dua et rabbim inan herşeyi vakti zamanında verir,herşeyde vardır bi hayır,,bizim elimizden sadece inanarak dua etmek gelir,,,,rabbim inşallah göbüşlerimizi dolduracak canım benim....

Sağol desteğin için pikocum valla dediğin gibi nem kapıyorum belki de.
şu an korunuyorum ama doktor bırak derse bırakçam artık allah ne zaman verirse hayırlısı olsun.bu bebeğim olmadı ama var bi hayır ki olmadı
ama şu an arada bi aklıma geliyo acaba tekrar kahverengi lekelerle mi geçecek hamileliğim yine aynı kabusu mu yaşicam
ister istemez düşünüyorum.
doktor korunma derse yumurtlama falan da takip etmicem ama günaşırı çalışıcam önümüzdeki ay boyunca
geçen hamileliğimde de öyle yapmıştım adet bitince çalıştım durdum

Günaydın kızlar bugün varislerim için kalp damar cerrahına gidecem inş.bunlardan kurtulurum

bak mail attım saraçoğluna şunu yazdı bana kopyalıyorum.

"""""""""""""Merhaba,

Soğan kürümüzü uygulayabilirsiniz.İlk etapta adet bitiminden 10 gün sonra 15 gün uygulayınız ve ardından heray adet bitiminden 10 gün sonra 10ar gün 4 ay boyunca uygulanmalıdır. Adet göremiyorsanız herayın 1’i ile 10’u arasında 10 gün uygulayabilirsiniz.Eğer sonuç alındıysa ve bebek isteniyorsa 21 gün incir kürü uygulayabilirsiniz.

Not: Bu kürleri doktorunuzun vermiş olduğu ilaçlarla beraber uygulayabilirsiniz yardımcı ve destekleticidir.

Gebe kalmaya yönelik soğan ve incir kürü haricinde yardımcı ve destekleyici kürlerimizde mevcuttur."""""""""""""""
oysaki ben mailimde işe yetişemediğim için aç karnına içemediğimi ve sıcak içtiğimi yazdım o bana bunu yazdı.demekki çok önemli değil

tatlm bende bu 2.ayım denemede ama sanırım bu ayda olmayacak çünkü soğan kürü yaptım kistimde var.zor gibi.ben ankaradayım 28,5 yaşındayım 3 aylık evliyim ya sen ?

günaydınn,
bende ankaradayım,5 yıllık evliyim 34 yaşındayım,1,5 yıldır bebek istiyorum,tıbbı hiç problemim yok.doktor kafaya takma dedi.
sakin ol ve bebek için yapıyomuş gibi ilişkiye girmeyin normal hayatınıza devam edin,unutun bebeği dedi.
aslında hepimizin en büyük hatası bu galiba.

evet bnde kistimi öğrendiğim zaman ilişkiye bebek odaklı giriyordum ne yalan söylim.sonra eşimde bunu anlamış olacakki birdaha yapmayalım dedi.madem çocuk daha önemli yapmayalım diye tehdit etti beni.haklıydıda...eşimiz çocuktan bile önemli bizim için..ona birşey olursa çocuk umududa kalmaz dimi...evet biraz rahat olmalı kafaya takmamalıyız.rahim etkileniyo düşünsene ne garip.ben daha yeni evli olduğum için sanırım kafaya takmıyorum bu ay..nasip diyorum hiç olmadı ocakta ameliyat olurum diyorum.sende zor biliyorum ama biraz rahat olmaya çalış.başka şeylere odaklan

SICAKSARAP sana katılıyorum.ben de uğraşıyorum,stres yapıyorum olmuyor.bence de bu işin en büyük düşmanı stres.takmamak lazım.gerçi bu hiç kolay değil ama başarmak lazım bir şekilde.umarım başarırız ve güzel haberlerimizi paylaşırız arkadaşım..

cemre senin kaçıncı denemen canım benim ? bir sorun varmı kist vs gibi ?

ooo ankaralı çok sanırım bende ankaradanım....dediğinde haklısın bebek için ilişkiye girdiğimiz için olmuyo,bu durumda ne ilişkiden bişey anlıyoruz,ne eşimizi mutlu ediyrz,ne de kendimiz mutlu oluyoruz,,,yok bgn yumurtlama günüm,yok bu pozisyon olmaz,yok tuttumu acaba,yok yastık koyum kalçama,yok ayamı kaldırayım spercikler çıkmasın......kendi kendimizi bunaldıyoruz....ben bu ay free takıldım hiç gün mün takip etmedim,gün aşırı ilişkiye girdim,ve o anın tadını çıkardım,o an sadece cinsellik için mutlu oldum,eşimle tek beden olmanın mutluluğunu yaşadım,bebeği düşünmedim hiç,,,,ve anladım ki bu şekilde daha çok ve daha istekli ilişkiye giriyoruz...zaten olacağı varsa olur,kendimizi kasmanın alemi yok....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…