Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

yok tatlım gün aşırı spermler için öneriliyor hergün olunca kalite düşebiliyormuş o yüzden ama spermler 3-7 gün arası rahimde yaşayabildiği için şart değil... ama en azından ovulasyon döneminde azıcık daha yoğunlaşırsanız daha garanti olur.

merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza bat 11 ekim İnşallah bu ay uğurlu gelir hepimize meleklerimize kavuşuruz...

sanırım midemi üşüttüm bayılcam ağrısından of..hayırlısıyla pazar gelsede pikniğe gtsek valla benm adet sancılarım şimdiden başladı kızlar

kızlar ben sanırım yumurtlama dönemine girdim iki gündür şeffaf akıntım var ama eşim şehir dışındaydı bugün gelecek sizce kaçırdık mı bu ayı da? ama henüz şu koyu kıvamlı daha beyaz renkli yapışkan akıntım gelmedi :18:

doktor iğne yapıp ilişki günü belirledi mi peki?
benim de 31 Ağustos son adetimin ilk günüydü. Doktorum 16 Eylülde koldan iğne yaptırdı ve 17 eylül pazartesi saat 24:00, 18 eylül salı saat 24:00, 20 Eylül saat 24:00 te ilişki olmasını söyledi.
Ama biz eşim rahatsız olduğu için 17-18 eylül günlerinde ilişkiye giremedik. Sizce bu ay hamile kalma ihtimalim var mı? Benim durumumu yaşayıp hamile kalan var mı? hadi biri de cevap versin ama ya

tam zamanı,bu 2-3 günü değerlendir.
Güzel haberlerini bekliyoruzzzz

canım bana sormadın sanırım ben daha hiç doktora gitmedim ama gitmek istiyorum hormon testleri ve iltihap falan var mı diye genel bir kontrol için. ne zaman gitmeliyim bilgi verirsen sevinirim

tatlım zaten ilişkiyi tam yumurtlama günü yapmana gerek yok bir gün önce yaptıysan zaten sperm 3 gün yaşadığı için olur gebelik.ama yumurta 24 saat yaşar eğer yumurtan çatladıysa ve 24 saat geçtiyse ihtimal zor açıkçası

tatlım bak bn doktora gtmedim ovulasyon testiyle gebeliğe hazırlanıyorum.yani gebe değilim ama o günleri yakaladım ve o zamanlar ilişkiye girdim.zaten biliyorsun yumurta 24 saat canlı yaşar o günlerde gebe kaldın kaldın yoksa çok zorrrrrrrrrrr unutma...yani eğer 17sinden önce ilişkiye girdiysen 3 gün sperm yaşarsa tahminen evet olabilir...sen en son 17sinden önce ne zaman ilişkiye girdn tarihleri varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…