Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

canm c.tesi gitim doktora adet sokturucu verdi öncelikle :44: pko hastalıgı varms bende kesın olarak :2: ama doktor tedavısı var korkma dedı evet rabbım ol derse olur bılıorum kuzum

canımmmm çok geçmiş olsun sakın korkma tamam mı allaha bağlı her şey..senin doktorun ne güzel demiş bak.benm doktorum çocuğun olmaz demişti.

Günaydın kızlaarr
Cumartesi günü 2 yasında bebek misafirimiz vardı hala evi toparlayamadım

kızlar naber nasıl gidiyo.benm yumurtlama günüm bugün itibariyle bitmiştir bakalım sonuçlar ne alemde.bende kist olduğu için çok umutlu değilim inşallah sizler hayırlı haberlr verirsiniz eşimle gezmek tozmak onunla vakit geçirmek gibisi yok bebiş nasip işi unutmayın

İyiyim çok şükür cnm sen nasılsın kist için bişey kullanmıyomusun tatlım haklısın kısmetimizde varsa istesekte istemekse olur yeterki Rabbim istesin hakkımızda hayırlısını nasip etsin hepimize

İnşallah olumlu sonuçlanır canım sen kaçıncı gün yapmaya başlamıştın testi? Bu ay benim kafamı meşgul edicek bi iş daha çıktı ev aldık,kredi çektik bu hafta tapu işleri falan uğraşıcaz bakalım inşallah ya bu ay sonu ya da diğer ay taşınırız bu hengamede yumoş günlerini kaçırmamam lazım

benim karnım patlayacakmış gibi şişti ve baskı hissediyorum.20-21 bekliyorum ama erkenmi olacak nedir yaaa.

bnde iyiyim tatlım.kist için bir şey kullanmıyorum ameliyat kesin.ocağa kadar bebek olmazsa ameliyat olacakmışım benmki çikolata kisti.sadece soğan suyu kürü yapıyorum o kadar birde dua ediyorum.

valla benma detler düzensiz olduğu için 7.günden itibaren yapmaya başladım.allahtan yapmışım ben 18.gün falan yumurtlama olur sanıyodum.14.gün yumurtladım yani düzenliyse 11.günden itibaren yapmaya başlayabilirsin.düzensizde benm gibi hemen 7.gün yapmaya başlayabilirsin benimde bu ay çok işim var.ama ona rağmen dikkat etmeye çalıştım bakalım ne olacak.zaten bu ay olmazsa bu kadar dikkat etmeme rağmen birdaha tövbe billah olmaz

İnşallah ameliyata gerek kalmadan gelir bebişin canım ama gelmezsede sağlık içinse başka yapılabilecek bişey yok malesef,reglim düzenlidir maşallah tak diye gününde gelir 30.gün balayında ertesi gün hapı kullanmıştım (çok pişmanım keşke kullanmasaydım)o biraz şaşırttı reglimi ama bu ay düzene girdi o zaman ben 10.günden başlıyım yapmaya testi

bnde iyiyim tatlım.kist için bir şey kullanmıyorum ameliyat kesin.ocağa kadar bebek olmazsa ameliyat olacakmışım benmki çikolata kisti.sadece soğan suyu kürü yapıyorum o kadar birde dua ediyorum.

İnş.ameliyata gerek kalmadan kürle geçer kistin bende soğan kürüne başladım bugün 5.günüm inş .işe yarar

evet 10.gün yapmaya başla benm bak 3 gün pozitif çıktı bugün yaptım yavaş yavaş gidiyo çizgi..hakkaten millet neler çıkarıyo ya

Cnm eviniz hayırlı olsun size uğur getirsin inş.biran önce hamile kalırsın

İnş.ameliyata gerek kalmadan kürle geçer kistin bende soğan kürüne başladım bugün 5.günüm inş .işe yarar

canım inşallah rabbim büyüktür.ama ağrılarını hissediyorum ilişki sırasında ve sonrasında çok sancı yapıyo kistim.benm soğan küründe 10.günüm 15 gün yap dediler pazara kadar yapcam bakalım şifa olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…